Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KJHKKK

wypowiedzenie

Polecane posty

Gość KJHKKK

mam pytanie, czy jak umowa kończy mi sie 7lutego to jak jej nie przedluze to z dniem 7 lutego nie musze chodzic juz do pracy? nie chce juz pracowac w tej firmie. czy musze 2 tyg przezd 7 lutym zlozyc wypowiedzenie? w umowie mam 2 tyg okres wypowiedzenia, bo nei iwem czy jzu teraz skladac wypowiedzenie i rezygnowac zpracy czy poczekac do 7 lutego i nie przedluzyc umowy i bedzie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Jeżeli nie masz ochoty dalej pracować w firmie ,nie musisz poprostu przedłużać umowy.Stawisz się pracy 7 i powiesz poprostu dziękuje.Twój pracodawca ma 7 dni na wystawienie Ci świadectwa pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJHKKK
dziekuje za tak szybką odpowiedz, nurtowalo mnie to pytanie, bo nie jestem zadowolona z tej pracy, ale do 7 lutego to juz tylko miesiac i nie chcialabym dluzej pracowac, wiec zastanawiałam się czy muszę pisać wypowiedzenie czy poprostu nie przedłużyć umowy, teraz już wiem że poprostu nie przedłużę umowy z tym pracodawcą, to będzie chyba lepsze wyjście niż złożenie wypowiedzenia i praca 2 tyg w niemiłej atmosferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×