Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maksi00

optima lub tempo finanse

Polecane posty

Gość tempo
smutno jak ginie pracownik ktory pracuje na cala firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempo
chyba czas na zmiany rewolucje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie warte
tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempo
masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
tempo firma do dupy szczegolnie kierownicy i kierownik oddzialu w e-g cwaniak do bani pozyczki drugie tyle trzeba splacac od stycznia pozyczka nie ubezpieczona a do splaty tyle samo co z ubezpieczeniem i doradcom zabronili mówic o tym klijentom a od splaconej pozyki na odsetki trzeba czekac ponad 2 miesiace dzwoniac do nich dlaczego niewyplacone glupie tlumaczenia a to pracownik na urlopie a to czeka na podpis prezesa guwno prawda a niezaplac raty to glupie telefony najazdy kierownikow i nieprzestrzegaja ochrony danych osobowych pieprza nawet sasiadom o zadluzeniu ludzie powinni to zglosic dosatali by po dupie a doradcy tez maja przejabane za guwniane prowizje do diabla z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o
zaczyna byc tu wesolo zaczna sie wszystkie zale bylych p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempo
a jednak czystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenujace
natretne tel od kierownika ciagle wizyty ludzie nigdy wiecej pozyczki w tej firmie beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o no no
Magdo bocianek to przeszłość nie zachwalaj dychawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo
Pracowałem w OPTIMA i z wynagrodzeniem tragedia , za podpisaną umowę + zbiórkę tygodniową od 12 klientów wynagrodzenie = 3,99 zł. Rozstać się jest cięzko ale wcisnołem bajkę że wyjeżdzam na wakację na dwa tygodnie i wtedy miałem zastępstwo za siebie i później zadzwoniłem do kierowniczki że już nie będę pracował bo nie wracam do swojego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może kierownik
A jak się pracuje jako kierownik w TEMPO? Jakie warunki wynagrodzenia? Wiem, że pewnie cisną z obrotami, ale to jak wszędzie? Jaka umowa (zlecenie,o pracę)? Mam rozmowę i nie wiem, czy w ogóle pójść:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybka Kasa - gotówka od ręki
Zatrudnię pracowników w podobnej branży kontakt@szybkakasa.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARA969
POŻYCZKI BEZ BIK KRD BEZ DOKUMENTOWANIA DOCHODU BEZ WERYFIKACJI nawet dla BEZROBOTNYCH !!!! I POŻYCZKA 200-400 ZŁ II POŻYCZKA 200-600 ZŁ III POZYCZKA 200-800 ZŁ wyślij na adres e- mail b.wroblewska@poczta.fm : 1. skan dowodu osobistego 2. nr . rachunku bankowego , 3. telefon kontaktowy 4. adres korespondencyjny a pożyczka 200 -800 zł nawet NASTĘPNEGO dnia będzie na TWOIM koncie !!! http://pozyczkidlakazdego.manifo.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak19
Witajcie. Nie wiem dlaczego ale firma asper przyciągnęła moją uwagę. Nie ma co się oszukiwać pożyczki prywatne będą drogie...Dają człowiekowi szansę, gdyż już ma złą historię kredytową. Złożyłem cv do aspera może jutro oddzwonią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak19
a jeżeli chodzi o prace w provident, to ludzi za darmo kasjka nie przyleci... marketing, marketing i jeszcze raz marketing. Doskonalcie swoje techniki sprzedażowe oraz negocjacje z trudnymi klientami. Jeżeli jesteście łasi na kase klient to wyczuje i mało zbierzecie zbiórki. Trzeba z ludźmi pogadać, i w ogóle a nie wparować brać kasę i spiepszać... Mój brat pracuje w providencie i taką metodą pracuje i w tamtym tyg 165 zł do debitu mu zabrakło. Sprzedaż ma co tydzień, nd zbiera z rekomendacji od swoich klientów. To o czymś świadczy. Z reztą taka praca w tego typu instytucjach nie jest praca na stałe dochody tylko żeby sobie dorobić. Nie przesadzajcie że kokosy będziecie zbijać. jeżeli zależy wam na kokosach to idźcie na studia o kierunku ekonomia, i pracujcie w prawdziwych instytucjach bankowych które już prawie tyle samo zdzierają co firmy pozabankowe. Trochę logiki... Praca w typu provident daje jakieś możliwości ... dają non stop nowych klientów... gorzej iśc do firmy w której nie masz portfela klientów i zaczynaj od zera. Czekaj na cud nad wisłą. W każdym badź razie odradzam pracę w profi credit, gdyż tam to nic nie zarobicie. Spłacacie 3 razy więcej niż wzieliście. 7 tysiaków bierzesz a 24 spłacasz, więc nie mówcie że provident jest drogi bo nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak19
Najlepiej jest narzekać... Firma typu provident doszkala swoich pracowników organizując co jakiś czas szkolenia, motywuje ich do pracy, nagradza ich za pracę imprezami integracyjnymi, na których najlepsi dostają nagrody, skromne to skromne ale dostają. Organizowane sa promocje dla przedstawicieli, żeby mogli sobie dorobić do zbiórek, czasem jest taka promocja że nie da się zarobić, ale czasami trafi się taka że tysiaka spokojnie można dorobić ale trzeba chcieć a nie siedzieć na tyłku i myśleć że klienci sami przyjdą. Roznoście 2 razy w tyg plakakty, ulotki a efekty będą zadawalające. Pamiętajcie pracuje cała sekcja a nie tylko poszczególne osoby. Ale są i tacy którzy od nadmiaru gotówki robia wałki i póxniej przychodzą na te forum i piszą jaki to provident zły. Lub wzięli pożyczkę i nie spłacili jej. Z założenia takiego wychodzę, że ci co nazywajaą providenta " zlodziejami" to są sami złodziejami, gdyż biorąc pożyczkę jej nie spłacili. W jeżeli wy byście pożyczyli i nie oddali byłoby dobrze? Firma idzie wam na rękę a wy to olewacie. Który bank udzieli ci pożyczki jeszcze w ten sam dzień? Bez zaświadczeń? Bez poręczycieli? Żaden!!! Więc mordeczka w kubełek i nie wypowiadac się w taki sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alior
Pracowałem w Tempo Finanse kilka lat i mogę podzielić się kilkoma spostrzeżeniami. Jeśli chodzi o kasę dla kierowników, to można zarobić 3-3,5 tys. (tak przynajmniej było kiedyś) na rękę. Samochód z limitem km, telefon z limitem rozmów, kiedyś były laptopy, teraz tylko w biurach. Praca mało ambitna i wybitnie nie rozwojowa, popylanie od rana do wieczora po dzielnicach miasta, w których bez powodu nie chciałbyś się znaleźć to zdecydowane minusy. Jednak dla kogoś kto np. nie założył jeszcze rodziny, nie ma co robić wieczorami i lubi użerać się z ludźmi dla których szczerość, honor to wyrazy obce i nie znane, to dla takiej osoby jest to praca dość ciekawa. Chodzenie i ustalanie kolejnych niedotrzymywanych terminów spłaty zaległości to najbardziej przybijające zadanie kierownika. Z drugiej jednak strony są i tacy, którym to się podoba, bo mogą się wyżyć na ludziach. Jeśli chodzi o doradców, to jeśli piszesz po 2 umowy tygodniowo i masz rejestr 50-70 klientów, to można zarobić około 200 zł/tyg. na rękę ale tylko pod warunkiem, że zdecydowana większość klientów wzorowo spłaca swoje zobowiązania (takich jest z reguły ok. 30%). Gdyby wszyscy płacili terminowo, to praca byłaby idealna bo 3-4 godz. dziennie wystarczy do obrobienia 70 klientów i napisania 2 umów w tygodniu. Niestety jednak rzeczywistość zazwyczaj brutalnie rozprawia się z tymi, którzy nie są na każde zawołanie klienta z sobotami i niedzielami włącznie. Jeśli ktoś nie ma innej alternatywy, to może spróbować. Biorą do pracy praktycznie wszystkich (umowa zlecenie), którzy nie są karani, umieją się w miarę logicznie wysłowić i mieszkają w miejscu zameldowania. POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak19
Asp Skontaktowałem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak19
Nikt się nie odezwał z Aspera, to widocznie nie poszukują przedstawicieli na mój rejon. Ale takie pożyczki w moim regionie są popularne byłoby branie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asp
Kurczak19, jaki rejon masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak19
Warmińsko mazurskie Giżycko i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak19
mam nawet zebraną grupę przedstawicieli, którzy chcieliby pracować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak19
No ale co z tego, że mam zebraną grupe xD Marka S.A, Optima S.A, Jak na razie nie wchodzą na rynek Giżycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asp
Kurczak19 zostawiłem Ci wiadomość na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak19
Asp zostawiłem Panu również wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak19
Ja aktualnie pracuję w kredytum. Tam jest kilka możliwości chwilówek: ekspres kasa na dowód chwilówka na 15/30 dni pierwsza kwota maksymalnie 200 zł. Sms365 pierwsza kwota maksymalnie 620 zł na 15 lub 30 dni. Pracuję również w Amber Kredyt. Pozyczka udzielana jest na okres od 15 dni do 26 tygodni. Spłata tygodniowa lub miesięczna. Spłacasz poprzez przelew nie przychodzi do Ciebie przedstawiciel po odbiór rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noprofit
tempo, provident i inne takie instytucje to lichwiarze. udzielają kredytów tym co ich nie powinni dostać. powinno sie zabronic takich praktyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempo
i tylko żal ludzi pracujących z zangażowaniem sa niedoceniani tylko w podzięcebruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacky
Ludzie przecież to nic innego jak lichwa i to jaka ,mam nadzieję ,że po Amber wezmą im się też do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak19
sam jesteś lichwa... Juz nawet teraz zwykłe banki mają duże procenty. A po za tym idż do Credit Agricole weź 7 tysięcy i spłać 21 :) Firmy pozabankowe takie jak: Provident, Optima, Marka itp udzielają pożyczek na wysoki procent, tylko dlatego, żeby zabezpieczyć się przed tymi co nie płacą. Czyli dajmy Kowalski bierze 1 tys pożyczki i ma zamiar wyłudzić pieniądze od firmy, i w ten sam dzień bierze pozyczke Gienia i ona zamierza płacić w terminie zawsze pełne raty. W ten sposób ona spłaca i jego pożyczke. Po 2 trzeba wziąć pod uwagę, że firma musi się z czegos u3mać. A taki zaległościowiec w KRD, BIK, BIG w zwykłym banku nie dostanie bo jest spalony, no to wiadomo, że weźmie w tych firmach ale musi niestety zapłacić, żeby firma mogła mu dać szanse na dalsze korzystanie z usług. Jeżeli nie odpowiada Wam oprocentowanie pożyczek to ich nie bierzcie, nikt na Was nie wymusza, to jest wasza wola... Jesteście zawsze informowani o całkowitym zobowiązaniu do spłaty oraz RRSO. Macie możliwość również zwrócenie pożyczki bez kosztów i opłat. Bierzecie 1000 zł, macie 14 dni na odesłanie formularza i od momentu wysłania formularza aż 30 dni na zwrto bez kosztów pożyczki. Nic innego jak typowa chwilówka. Reasumując: POLAKOM NIGDY SIĘ NIE DOGODZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×