Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cindy 21

Jestem po zabiegu powiększania ust.Foto

Polecane posty

Gość sonion opinion
Ciekawa jestem na jak długo te usta pozostaną w idealnym stanie?Są sliczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siaja
Ja też jestem po zabiegu powiększenia ust, świeżo po zabiegu - wykonany był dzisiaj rano i jestem ZACHWYCONA!!! Usta sa jeszcze obolałe i górna warga spuchnięta ale efekt i tak jest super, ja prawie wogóle nie miałam górnej wargi więc teraz nareszcie mogę powiedzieć, że mam usta. Jestem zaskoczona ceną, którą podajecie, ponieważ ja miałam wypełniane rocznym wypełniaczem i zapłaciłam 1100 zł a poszło tego naprawdę sporo, ale wiadomo - Warszawa, także mozna się spodziewać takich cen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondii07
Witam, mam pytanie do Cindy21,czym powiekszalas usta?Ja tez sobie zrobie, ale chcialm wlasna tkanka tluszczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja bede w lipcu usta powiekszac i pernamentny makijaz robic,prosilabym o zdjecia po zabiegu,,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejajo
:-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhh zazdrosne babole
siedza w domu, wpierdalaja chipsy i pierdza w stolki. Wezcie sie brzydalichy za siebie zamiast zazdroscic tym slicznym i dbajacym o siebie kobietom i docinki robic z tego powodu. Usteczka pierwsza klasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywałam zabieg powiększania ust u doktora Migały w klinice Sfera w Warszawie. Jestem z zabiegu mega zadowolona. Nie miałam prawie widocznej górnej wargi. Teraz mam piękne usta. Doktor Migała wyleczył mnie kompleksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie zapisałam się na zabieg powiększania ust w klinice www.addent.pl w krakowie :D mam termin na 20 czerwca, nie moge sie doczekac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też na początku miałam trochę obaw co do powiększania ust, bałam się, że to będzie wyglądało nienaturalnie. Zdecydowałam się na zabieg w http://www.esthetique.com.pl/esthetique/ i jestem bardzo zadowolona, efekt jest naprawdę świetny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez niedawno robilam zabieg powiekszania ust, tutaj – www.kurban.com.pl i powiem wam, ze bardzo szybko doszlam do siebie, Az się nie spodziewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem ze dziewczyny poddaja sie takim zabiegom u jakiś pierwszych lepszych lekarzy. Trzeba znalezc takiego,który jest zaufany i cieszy sie powazaniem i dobrymi opiniami.Ja własnie znalazłam takiego lekarza. I dzieki temu mam zaufanie od tego co Pan doktor zrobi http://www.aestheticmed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem zdania, ze nalezy sie udac do specjalisty z doswiadczeniem i wiedza, jak np. http://drchecinski.pl/ Dopiero ktos taki zrobi ci fajne usta, ktore beda wygladaly naturalnie (no chyba ze chcesz, aby wygladaly sztucznie..) i nie bedzie zadnych powiklan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu to po prostu kwasik. Ma byc naturalnie i oczywiscie bardzo delikatnie. I tu kwas hialuronowy jest niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa87878
polecam wykonać ten zabieg w klinice Bonadea , na prawdę jest godna polecenia usta wyglądają lepiej i naturalnie za jedynie jeden tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinaK
Też jestem za kwasem hialuronowym, według mnie efekt jest najbardziej naturalny. Oczywiście też trzeba wybrać sprawdzony gabinet medcyny estetycznej. U mnie zabieg robiono Regenyalem i efekt jest jak najbardziej zadowalający. Miałam bardzo wąskie usta, a teraz twarz nabrała całkiem innego, promiennego wyrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IktorDomino
Teraz jest dziwna moda na operacje plastyczne i przeróżne zabiegi (niby poprawiające urodę), czemu kobiety nie mogą być naturalne, tylko na siłę próbują coś w sobie zmienić. http://conversband.pl/moda-na-powiekszanie-ust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też powiększałam usta i bardzo podoba mi się efekt jaki udało się uzyskać. Najważniejsze to to, że nie wyglądają sztucznie. Długo szukałam kliniki, gdzie mogłabym się udać i ostatecznie stanęło na Akademię Medycyny Estetycznej Ursynów w Warszawie.. Chodzę tam od półtora roku i zawsze jestem zadowolona z efektu zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VELINDA
robiłamm u dr Michała powiększanie ust 1ml kwasu hialuronowego, wyglądają bardzo ładnie, są fajnie zarysowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×