Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proksi

Wlasnie zrobilam pyszne szybkie danie !!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Proksi

Makaronz kielbasą: makaron kielbaska cebula marchew oliwa makaron ugotowac kielbaske i cebule pokroic w kosteczke, nastepnie usmazycv na oliwie dodac marchewke startą na tarce o grubych oczkach, smazyc dusic okolo 5 min. makaron po ugotowaniu wrzucic na patelnie i wymieszac z usmazonymi skaldnikami :):):) pychaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proksi
ja lubie ale tylko smazona lub z grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"smazyc dusic okolo 5 min\" -- to jak w końcu ? smażyć czy dusić ? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wet wipes
kiełbasa z marchewka i do tego jeszcze makaron?? chyba nie dałabym rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proksi
odezwaly sie jakies wegetarianki czy co :d ????????????????? Smazycccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam,kielbasa dobra jest ale to polaczenie z marchewka i cebula?chyba cos niebardzo...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proksi
spróbujcie jest pysznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proksi
ale tej marchewki jak na lekarstwo :) naprawde czuc taki pyszny posmak :) i cebuli tez troszke najwiecej makaronu i kielbasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wet wipes
dobra spoko ja też lubię kiełbasę ale cebula i marchewka?? przecież marchew nadaje słodki smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po mojemu kiełbasą z cebulą ok kiełbasa z marchewką tyż ujdzie :P ale kiełbasa z makaronem ? :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proksi
:D:D:D sprobujtttttta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko pasuje... I na pewno jest dobre Proksi - dla odmiany możesz też czasem dorzucić trochę koncentratu pomidorowego pomidorów z puszki, albo nawet obranych ze skórki świeżych pomidorów - w sezonie. W taki sposób jeszcze w początkach podstawówki robiłyśmy z koleżanką \"spaghetti\". Ale to jeszcze komuna była, więc nikt nie narzekał, że mu kiełbasa do makaronu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasuje kiełbasa do makaronu, a jakże :) Ja podobnie robię coś co absolutnie obrazoburczo nazywam spaghetti carbonara, Proksi - polecam: kiełbasę w kosteczkę podrumienić z cebulką, doprawić duzą ilością grubo zmielonego pieprzu, zdjąć z ognia i zalać śmietaną (jak jest chłodniejsze to nawet 12tka się nie ścina) makaron dowolny ugotować, wymieszać z sosem smietanowym. PYCHA! (chociaz nie twierdzę oczywiście, że jest to danie odchudzające ;) ) Natomiast marchewki to ja nie lubię niestety... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlos miętos
Zapomniałaś dodać jajko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego napisałam "obrazoburczo nazywam" bo to nie jest wcale carbonarra ;) Idea surowego jaja w moim makaronie mnie absolutnie odrzuca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proksi
Jak ja sie ciesze ze znalazly sie jakies nie - wegetarianki :D pycha to danie jest sprobuj tez tak jak Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi \'wegeteriankami\' to nie wiem, co ma piernik do wiatraka :P a jedzenie pewnie dobre ;) jak dla mnie, to wszystko pasuje do makaronu - wlasnie w tym sek, ze mozna ciagle cos innego dodawac, ciagle rozne warzywa itd. jak ktos nie lubi surowego jajka w \'carbonarze\', to najzwyczajnie sciac :D ja tak robilam pierwsze w zyciu carbonary, bo nie znalam wlasciwego przepisu, tylko robilam ze sluchu, z tego, co opowiadal znajomy wloch. moze po prostu wszystkiego nie spamietalam, co on mowil, ale moja carbonara to byl makaron z ogromna iloscia pieprzu (niby majacym udawac pyl weglowy ;P ) oraz wbitym jajkiem troche podcietym na dogasajacym ogniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przyjmij do wiadomosci, ze autora tematu zrobila makaron z kielbasa, cebula i marchewka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasz klasaaaaaaaaaaaaa
Gówna namieszałaś i dajesz tam tu porady żywieniowe fuj świństwo.I w ogóle nie żryj o tej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proksi
Alez sie usmiałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne i słuszne imię
sami kulinarni puryści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proksi
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×