Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nokija

Natalia Kukulska i jej nowy......przebój????

Polecane posty

przed chwila na MTV leciala nowa piosenka w angielskiem wykonaniu naszej polskiej piosenkarki ( ?) Natalii Kukulskiej myslalam ze spadne z krzesełka jak obejrzalam teledysk i posluchalam tej piosenki co to w ogole jest za piosenka?? jakie slowa \" get your lover for the first time\"?? czyli co? wez swojego kochanka za pierwszym razem albo \" shake that to the bit\" czyli co? trzęś sie do bitu?? kurwa mać co to jest???? szkoda gadać.... płacze ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prędzej beat a nie bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beat czy bit jeden h.. ale jestem przerazona co ta dziewczyna za muzyke robi....brzmi jak z lat 80-tych i te slowa... wspomne jeszcze o britnej spears ktorej zdjecia w pudelku jak ja biora do psychiatryka mna wstrzasnely ;) ciagle pokazuja jaka jest gruba, pryszczata i ze nie potrafi sobie ze soba dziewczyna poradzic a tu nagle... britnej wyskakuje z teledyskiem w ktorym na sile probuje z siebie znowu zrobic sexy plastikowa gwiazdę..niech ta dziewczyna juz da spokoj , idzie na odwyk i zapomni o karierze bo to co robi uwazam ze jest żałosne.... a nawiązując do nataleczki - co znaczy : \" sexi flexi\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale muszem
Amaleta to wlasnie jest sexi flexi i moim zdaniem tez niewypal, w ogole co ta baba zrobila ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze o wilku mowa...wlasnie na MTV leci britnej i spiewa "gimmi more" czy jak to tam sie pisze czyli give mi more- czego ona chce więcej?? dragów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotalka
natalia kukulska jest dziwna. Nie wie tak naprawdę czego chce i w czym sie odnaleźć. Ja osobiście wolałam ją sprzed kilku laty z łagodnych piosenek, dzięki którym słychać było, jak ładny ma głos. Ale jak zaczęła występować z raperami:o i teraz to sexi flexi- to jest porażka. Ona wogóle do tego nie pasuje i to widać!! Wciąż nowe image nie pomagają- przeciwnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuck na MTV leci kolejna nowa piosenka britney " you wanna piece of me" o paparazzi, co ona zrobila ze na tym teledysku wyglada tak jak kilka lat temu?? jejku jaka technika szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Vivie czasami puszczają tłumaczenia piosenek. Czytałam tekst Sexi Flexi i o mało oczopląsów nie dostałam. Ten tekst kompletnie nie trzyma się kupy. Jak wokalistka z niemałym dorobkiem mogła się podjąć czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ConstellationLyra
no co wy dziewczyny??? dopiero teraz się obudziłyście jak fatalną mamy sytuację na rynku muzycznym w Polsce?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjfdhsdj
Jak ją (Kukulską) usłyszałam 1-szy raz to myślałam, że to Prince :D Ale gdzie jej tam do Prince'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka28
jakby za jajka ją ścisnęli i te jej dziwne miny okropne ble....i wychudła drastycznie...jest brzydka a juz nie mówiąc ze jest sexi flexi......flex po angielsku to spręzysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka to ona zawsze była
jest moda na lata 80. więc i utwór w tym stylu, i to jest fajne, ale tekst, rzeczywiście tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halineczka z okieneczka
Kukulska to dziwoląg , od małego ją lansuja z sentymentu do mamy , ale z Natali piosenkarka jak z koziej dupy traba , ani głosu , ani wygladu , rozumu za grosz , takie czupiradło , co chwila inne. Nic nie potrafi i co wymyśli to boze ratuj , ani ładne , ani składne ! Jak by w oborze krowom zaśpiewała to by chyba przez tydzień mleka nie dały. Mama Natalii Anna Jantar to była piosenkarka , ladna , mądra i piękny głos miała , szkoda , ze tak tragicznie skończyła , ale ty Natalio zejdz już ze sceny , pogódz się , ze się nie nadajesz do śpiewania i weż sie za co innego , bo tragiczne są Twoje wypociny , a może tekst tatuś napisał , hehehe....? To by dopiero było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no sluchajcie.............
bez przesady, nie popadajmy w skrajnosci-faktycznie nowa piosenka kukulskiej madroscia i ,,uroda,, nie grzeszy, ale trzeba sobie powiedziec jasno ze natalia ma glos, potrafi wyciagnac gorne dzwieki, tylko jej nowe piosenki nie trzymaja sie kupy:O, ktos tu trafnie napisal, ze poszla nie w ten image co tzreba i ewedentnie on do niej nie pasuje...kilka lat temu jej utwory robily furore i rzeczywiscie slychac bylo jak piekna ma barwe, teraz zrobila z siebie nie wiadomo kogo, na pewno kogos kim nie jest...szkoda, ze marnuje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananananaa
Bez przesady, mi się np ta piosenka podoba, duzo bardziej energetyczna niż jej wcześniejsza twórczość. A widzieliście jakie ma fajne foty porobione w stylu lat 80-tych, cholera, kupa kasy i stylistów musiała pójśc na ten nowy image, bo dopracowane super! Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktoś linka do jej nowych
zdjęć w stylu lat 80-tych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawiazujac tutaj do britney i jej najnowszego klipu \'piece of me\'.....no to jestem w szoku..wlasnie tej techniki, ile pracy musieli wlozyc w to, zeby tak wygladała.... a swoja droga po co to wszystko? Caly swiat widzial jej zdjecia, figury to ona juz nigdy nie bedzie miec jak kilka lat temu (chocby sie posrała z wysilku na cwiczeniach...2 ciaze robia swoje), poza tym cery tez nie ma juz takiej idealnej, bo robia jej zdjecia bez makijazu...wiec po co to całe oszustwo w teledysku? No beznadzieja....zreszta wyglada tam jak laleczka Barbie.... normalnie jak z plastiku :o Na siłe chce wrócic na scene, ale jej 5 minut chyba dobiega konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o stronkę tylko
o zdjęcia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenka jest beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojak szwejk
nowa płyta kukulskiej "sexi flexi " produkował plan B czyli połowa sistars - notabene sistars juz nie istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×