Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

....mam dosc.....czas zrzucic zbędne kilogramy!!!!!kto ze mna?......

Polecane posty

Gość awantis
ja tez mam dosc moja waga to 78 kg przy wzroscie 168 cm:( ale jest juz mniej jeszcze nei dawno bylo o zgrozo 85 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tyle samo wzrostu co ty....mam juz tu swoj topick ale na poczatku duzo osob sie odzywa a z czasem coraz mnie...a jja potrzebuje takiego wsparcia na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantis
bede zagladala tu zawsze kiedy tylko bede mogla postaram sie codziennie zeby nie upadl:) a ile masz lat jesli moge wiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 19lat i chcialabym schudnac hmmm...30kg łacznie ale najpierw powoli marzenia bede spelniac bede hapyy jesli zobacze na wadze 65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantis
no to jestesmy parwie ze rowiesniczkami ja mam 21 lat no rocznikowo powiedzmy ze 22;) ja narazie daze do wagi 68 kg czyli-10 a potem powoli dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle tu topikow upadajacych nikt niechce sie przylaczyc do topicku takie ze hmmm raz do konca do osiagniecai tej wymarzonej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantis
jestem z gliwic skonczylam szkole kosmetyczna obecnie pracuje za granica ale teraz jestem na urlopie w Pl a od pazdziernika ide na studia:)a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberry16
hej dziewczynki widze ze ladnie sobie gawedzicie :) a czy przyjmiecie jeszcze mnie do swojego towarzysta??? ja tez chce sie odchudzac,i zrzucic 10 kg zywej wagi,a raczej tlusczu :) mam 21 lat,ale tez rocznikowo 22 ,wiec my awantis jestesmy rowiesniczkami :) obecnie jestem za granica,pracuje i studiuje,, a Ty studiujesz za granica czy w Polsce ?i w jakim jestes kraju??? sorki za taki nawla pytan,,,,ale moze sie okazac ze mamy wiele wspolengo :) tak wiec dziewczyny zabieramy sie odtr za prace nad soba:dieta i ruch to podtawa..........tylko ze ja na cwiczenia nie mam zbytnio czasu, triche leniwa tez jestem,,,ale zobacymy jak tow szystko sie potoczy,,,,oby tylko ten tokpik nie upadla i zebysmy doszly do upragnionej wagi!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tak mozesz sie przylaczyc poto zalozylam ten topick...mam nadzieje ze ebdzie nas wiecej...hmmm ja mieszkam 129km od warszawy w kierunku mazur w malej miejscowosci(sredniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantis
blackberry nie tylko pracuje za granica a jestem w holandii milo ze towarzystwo nam sie rozrasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberry16
tylko ze sie troche zalamlam,bo od ponad tygodna jem bardzo malutko,,cos kolo 700 kcla i nie zauwazyllma zadnej zmiany ani na wadze ani po ubraniach!! :( dlaczego tak jest,ze ograniczylam jedzenie w sposob bardzo radykalny i nic nie schudlam? chyba to troche dziwne co? albo mam juz tak zrabany metabolizm??? a najgorsze jest to i bardzo dolujace,ze inni bardz ladnie chudna na dietach 500 kcla ,a nie nawet to nie rusza,,,wiec powiedzcie mi co ja moge jeszcze zobic zeby schudnac???przeie nawet niejedzeni w moim przypadku nic nie da??? mozna sie na prawde zalamac,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :-) Czy ja tez moglabym sie przyłaczyc???Ja mniej wiecej od swiat obserwuje sobie kafeterie...znajoma polecial zeby poczytac,popatrzyc...bo to ja zmotywowalo i schudla... Moze moglabym sie do Was przyłaczyc??? Mnie wlasnie tez zalezy zeby topic nie umarl smiercia naturalna po tygodniu tylko zeby chociaz kilka slow,ale pisac w miare codzinnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Macie cos przeciwko bym ja również się przyłączyła do waszych pogaduszek??? Też marzę by schudnąć około 20kg więc bardzo bardzo dużo bracy przede mną!!! niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ythhh
jaką bedziecie stosowac diete?tzn co bedziecie jesc na sniadanie, obiad kolacja? chetnie sie przylącze,,od dawna chce sie odchudzic, ale brak mi silnej woli i moze motywacji... mam 169cm, i waze 80kg, mam 22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
uuu... to ja tylko 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie chetnie przylaczyla:)ale tyle juz razy probowalam:( moge sie przylaczyc????chcialabym latem sie ubrac w normalne ciuchy a nie jak zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ja dzis pieknie ladnie dietke mam do 17, poszlam spac ...wstalam i zapomnialam o diecie i pognalam do kuchni i sie najadlam:(:(:( co ja mam ze soba poczac a tak mi bylo dzis juz lekko, bylo cudownie! a tu nic....:( jaka ja jestem glupia! ale oczywiscie sie przylaczam i zawiaze sobie nitke na rece zeby pamietac o diecie ale niemoge dzis przebolec:( pzdr:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
niektóre powinni zatrudniać wyłącznie w kamieniołomach HI,Hi, hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ruszylo sie bardzo sie ciesze:) ile macie lat skad jestescie ile chcecie zrzucic napiszcie wogole cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 20lat i mam zamiar zastosowac diete MZ.poprostu koniec z bezsensownymi glodowkami mamy duzo czasu dziewczyny do lata:) ja chce schudnac z 8kilo i daje sobie na to 2-3miesiace wlasnie przyszlam z zakupow dietetycznych:) kupila jogurty naturalne,owsianke,chude mleko,jablka,warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga198
ja z tobą tylko psa potrzebuje żeby mnie pilnował i zamek na lodowke i sklepy , cukiernie wysadzić w powietrze to zrobie się laska a najlepiej kożąkami się żywić bo ajk powiedziała pewna mądra kobieta czy ktoś widział pustelnika grubego ? a żywili się tylko kożąkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ustal sobie cele w stopce tak jak ja:) np ty co 1,5kg lepeij bedzie ci szlo bedziesz widziala postepy a tak bedziesz patrzyla na wage ile jeszcze itd... tyczy sie to do was wszytkich to taka moja rada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie będę pisać ile mam lat, ale chce schudnąć około 20kg to moje marzenie!!! odchodzam sie od kilku dni na diecie Soutch Beach podobno jest świetna!!! Co o niej sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×