Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emigrantkakakakak

jak dostaliscie prace w biurze?

Polecane posty

Gość emigrantkakakakak

interesuje mnie praca w biurze,tylko nie wiem jak sie tam dostac i stad moje pytanie...jak udalo wam sie znalsc ta prace? na czym polegala rozmowa kwalifikacyjna?ile zarabiacie? i czy jest ciezko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam to szczescie,ze wiedzialam,ze szukaja kogos do biura w firmie mojego chlopaka.Interview takie jak wszedzie,pytaja o wczesniejsza prace,o znajomosc komputera,przedstawiaja ogolne warunki nowej pracy.Angielski sprawdzaja sobie podczas rozmowy.Pracuje 35 godz. w tygodniu,wiec ciezko nie jest.Zarobki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jak
( I )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigrantkakakakak
a jak to jest z angielksim? czy trzeba znac go bardzo dobrze,czy poziom kimunikatywny tez jest okay???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihih
a jak sobie wyobrazasz chocby najprostsza korespondencje (e-mail) jesli nie znasz dobrze jezyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam CV do kilku agencji, byłam na kilku rozmowach i po 2 tygodniach od przylotu do Dublina miałam pracę, w której jestem już prawie 2 lata. Trzeba bardzo dobrze znać angielski, mieć doświadczenie w podobnej pracy np w Polsce i zaprezentować się na interview (ok 30-40 min rozmowy o mojej wcześniejszej pracy, uczelni, planach na przyszłość itd) . acha, jeszcze następnego dnia zadzwonili do mojej byłej firmy sprawdzić referencje . Niektóre agencje robią testy ze znajomości np MS Office, szybkiego pisania, wszystkie zapraszają cie na wstępną rozmowę, podczas której realnie ocenią twoje kwalifikacje i zaproponują na jakie stanowisko się nadajesz ich zdaniem i gdzie będą aplikować w twoim imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam jush drugi miesiac, wyslalam cv do ok 20 pracodawcow, bylam zaproszona na dwa interwiev, mam AAT NVQ level 3 i rok experience i nic, latwo nie jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekin
ja wlasnie jestem w pracy, codziennie przegladalam internet dokladnie strone worktraingov.co.uk i wysu=ylalam wysylalam i wysylalam dostalam w koncu prce i berdzo sie ciesze. od 9 do 17 z godz przerwa. 20 dni platnego urlopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilbud
rekin, a mialas duze doswiadczenie zawodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekin
no wczesniej pracowalam w przychodni lekarskiej jako recepcjonistka. Daj adres email to wyssle Ci zyciorys ktory pomogl mi dostac prace. Ja tez go dostalam od kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilbud
A mozesz wrzucic plik na serwer i podac linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku rozmowa nie trwala dlugo, wlasciwie, to pani, z ktora sie spotkalam opowiadala mi o tym, czym zajmuje sie firma i na koncu zapytala, czy bylabym zainteresowana wspolpraca ;) niestety okazalo sie, ze warunki pracy daleko odbiegaja od tych, ktore mi przedstawiono, poza tym zero mozliwosci awansu zdecydowalo o tym, ze juz tam nie pracuje; dobrze jest zarejestrowac sie agencji posrednictwa pracy; w tej, w ktorej bylam mialam rozmowe dotyczaca stanowiska jakie mnie interesowaloby, zarobkow, poprzednich miejsc pracy, wymiaru godzin+testy na szysbkosc pisania oraz znajomosc programow MS Office; potem juz tylko czekalam na telefony;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku rozmowa nie trwala dlugo, wlasciwie, to pani, z ktora sie spotkalam opowiadala mi o tym, czym zajmuje sie firma i na koncu zapytala, czy bylabym zainteresowana wspolpraca ;) niestety okazalo sie, ze warunki pracy dleko odbiegaja od tych, ktore mi przedstawiono, poza tym zero mozliwosci awansu, dlatego juz tam nie pracuje; dobrze jest zarejestrowac sie agencji posrednictwa pracy; w tej, w ktorej bylam mialam rozmowe dotyczaca stanowiska jakie mnie interesowaloby, zarobkow, poprzednich miejsc pracy, wymiaru godzin+testy na szysbkosc pisania oraz znajomosc programow MS Office; potem juz tylko czekalam na telefony;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
rekin czy ja również mogłabym dostać od Ciebie takie cv? doth_s@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekin
ale dopiero jak przyjde do domu bo teraz nie mam ale wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez poprosze =
luua@o2.pl to cv od rekinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam prace odpowiadajac na ogloszenie na jobpilot.com. Przebrnelam przez trzyetaopwy proces rekrutacji i oto jestem:) Pracuje tu juz ponad pol roku ale szukam czegos nowego bo firma zwija oddzial a mnie zaproponowano prace w innym (zbyt oddalonym)miescie. Zeby nie bylo juz teraz dojezdzam 45km. A zarobki...1800 na reke. Czyli bez szalenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plynnej ryby
1800 czego?? Funtow, euro? I brutto czy netto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plynnej ryby
hehe, ale gamon ze mnie, przeciez napisalas na reke...sorry...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torrencio
jak juz piszecie, ze dostaliscie prace i ile zarabiacie, to napiszcie takze czy mieliscie doswiadczenie wczesniejsze itp. Taka informacja jest wiecej warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pet >> bez urazy ale 20 CV w 2 miesiace to troszke za malo. ja wyslalam 30 w tydzien i po 8 dniach od wyslania pierwszego mialam prace. emigrantakakakakak >>> najlepiej zarejestrowac sie w kilku agencjach oraz wysylac CV na konkretne ogloszenia w necie. sporo osob poleca www.reed.co.uk i przyznam sie ze ja tez znalazlam prace na tej stronie. moim zdaniem prace w biurze moze znalezc kazdy kto zna dobrze angielski. moje doswiadczenie ograniczalo sie do 4 praktyk w Polsce w czasie nauki, alejak patrze na moich wspolpracownikow to mysle ze naprawde nie trzeba nawet takich kwalifikacji :) chociaz te ostatnie przesadzaja o wysokosci zarobkow. mnostwo osob z mojego otoczenia zaczynalo prace w wieku 17 lat. mam kolezanke ktora ma 18 lat i zostala przyjeta chociaz jej doswiadczenie ograniczalo sie do pracy w butiku :) pracuje 35h w tygodniu, nadgodziny sa rzadko (najczescie przy koncu roku podatkowego) i tylko dla chetnych. mam 23 dni urlopu i dodatkowe 13 flex time, ktore moge dorobic w ramach nadgodzin. jesli ktos np chodzi do szkoly to jest to bardzo wygodne. praca zalezy od umiejetnosci - jak ktos olewa prace to ma lekko a jak ktos pokaze ze umie wiecej i szybko sie uczy to mu dokladaja obowiazkow :( moja rada - nie badzcie zbyt pilni bo to nie poplaca. wazne jest tez gdzie sie szuka pracy. w Londynie jest oczywiscie trudniej niz np w Coventry ale nie jest niemozliwe. glownym wymaganiem jest angielski i obsluga komputera, (chociaz jesli praca nie wymaga kontaktow z klientami to komunikatywny tez przejdzie) na koniec dodam ze pracuje w firmie finansowej, mam kontakt z wieloma duzymi i znanymi na rynku firmami i zauwazylam ze pracuje tam coraz wiecej Polakow. to naprawde jest budujace :) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co juz nikt nie szuka? :( a myslalam ze bedzie troche wiecej rad. czekam forumowiczki, czekam :) P.S. the best >>> mamy ciut podobne stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly czas szukam i caly czas dostaje emaile w stylu \"Thank you for submitting your CV to us which we have received and read with interest. Unfortunately, Page Personnel is not in a position to be able to help you with your job search at this stage. Our clients generally require our candidates to display a reasonable level of commercial experience. We advise that you make direct applications to organisations in order to gain some work experience. Once you have gained the appropriate commercial experience, please contact us again, whereby we will hopefully be in a position to help you. \" poddam sie niedlugo grrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×