Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LEKKO PUSZYSTA PUSIA

tracę zmysły

Polecane posty

Gość miarabelka9999
to mósisz się zmobilizować teraz na ciebie kolej wystarczy zrezygnować z kolacji albo lekka kolacja do godziny 18 nie jeśc chleba wogóle żadnego ziemniaków i napewno słodyczy i nie pić napojów słodkich nawet Kubusiów bo to słodzone najlepiej dużo wody duzo dużo mówi Ci to przyszła pani Dietetyk z Akademii Medycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaa
solarium szkodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robacczysko
Masz rację. Kobiety puszyste mają więcej ciepła... ... dlatego że robią większe kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem o co się czepiacie. Nie lubię anorektyczek i już. Pluskają się w solarium i wychodzą zwęglone. Wszystko im się węgli (nawet włosy) oprócz 7 cm tipsów. No nie lubię anoreksji, to niesmaczne. Kobieta powinna być ciepła i sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przestań się nad sobą uzala
ć weż się w garśc idz gdzieś poćwiczyć poprostu rusz to dupsko ps.czytałam stopke i kilka Twoich smętnych wypowiedzi!!!! Nikt Ci nie pomoże bo Ty sama się wpędzasz w kanał!!! JAK CHCESZ WYJŚĆ Z DOŁA TO PRZESTAŃ KOPAĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przepraszam
mam anoreksję. nie chodzę na solarium bo wstydzę się swoich wystających kości. zawsze chciałam być chuda, a teraz zazroszczę pulchnym dziewczynom. wielu chciałoby dotykać ich miękkich ciał. mnie nikt nie chce. też nikomu nic złego nie zrobiłam. a Ty wyzywasz mnie od paszczaków. przykro mi. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiamy sie bo za anorektyczki uwazasz szczuple kobiety, anoreksja to choroba zwiazana z niska samoocena wiec moglabys sobie odpuscic to okreslenie czy jestes chora to nie wiem wiec nie komentuje ale watpie zeby choroba podniosla ci wage az dwukrotnie (bo powiedzmy ze taka srednia waga jest 60kg-ale to zalezy tez od budowy,wzrostu,wieku) ale odpuscilabys sobie wyrzywanie sie na innych swoja droga masz ciekawe podejscie z jednej strony piszesz ze chcesz byc szczupla a nie mozesz i to nie twoja wina a z drugiej szystkie szczuple kobiety obrazasz jak tylko mozesz i nawiasem mowiac ja tez uwazam ze te spalone na solarium laski wygladaja obrzydliwie ale wierz mi ze na solarke nie chodzi wiecej niz 10%kobiet(i to nie w zaleznosci od wagi:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japierdole, jak czytam takie przyjeebyywanie wszystkim, ktorzy czuja sie dobrze w swojej skorze, to mi sie mozg grzeje. :o jak mozna miec pretensje do ludzi o to, ze sa szczupli i sie z tego ciesza!? i jak mozna dojebywac jeszcze anorektyczkom, ktore wcale nimi nie chca byc!? wyglada na to, ze cudze szczescie jest dla PUSI jej wlasnym nieszczesciem, a cudze nieszczescie cieszy ja niezmiernie. agggrrrrrrrrrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukta
LEKKO PUSZYSTA PUSIA nieładnie masz problemy ze sobą i dopóki tego nie zrozumiesz nie będzie Ci łatwo, nic samo się nie zdaży a z medycznego punktu widzenia tylko niecałe 2 % przypadków otyłości ma podłoże chorobowe reszta to niestety psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to po prostu projekt P.U.S.I.A może to skrót od czegoś? Próba Ujawnaiania Śpiącej w Internautach Agresji trochę nie pasuje, :D ale może ktoś wymyśli coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po użyciu
Po Użyciu Spuść I Adieu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowakacja bo
żadna na prawdę chora osoba nie wyzywałaby innych chorych ludzi :o a anoreksja to przecież też choroba :o . Chyba że chodzi jej o wszystkie szczuplejsze i ładniejsze od niej- to po prostu fatalny charakter:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSka
mam za duzo kg wolalabym miec anorekcje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietankowa jutrzenka
Pusia Jeśli jesteś prawdziwa to pwiem Ci jedno. Jesteś sama i sama zostaniesz. Ja mam 20 kg nadwagi z która bezskutecznie walczę i wcale nie przeszkodziło mi to znaleźć wspaniałego chłopaka, którego zazdrosiły mi szczupłe kolezanki, wyjsc za niego za mąż i urodzić mu fantastycznego syna. Masz po prostu zryty charakter. Jesteś złośliwa, antypatyczna i nie ma w obie ani krzty "ciepła", o którym tak głośno trąbisz... Wcale sie nie dziwię, że żaden normalny facet nie chce sie pakowac w związek z taką osobą... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litka
Zależy do czego porównujesz. Wszystko jest względne. Jeśli porównasz do 150 czy 180 to myślę, że można mówić o lekkiej puszystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kiedys, zanim schudlam, wazylam 90 kg...i bylam bardziej niz lekko puszysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty dopiero na to
ale ona sądzi że jest "lekko puszysta", tak samo jak sądzi że jest ciepła i sympatyczna:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA****99
ale z was szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miarabelka9999
poprzez te słowa "Nie lubię anorektyczek i już. Pluskają się w solarium i wychodzą zwęglone. Wszystko im się węgli (nawet włosy) oprócz 7 cm tipsów. No nie lubię anoreksji, to niesmaczne. Kobieta powinna być ciepła i sympatyczna" chcę siebie dowartościować a wine zwalić na te zwęglone.Na tym świecie każdy ma swoje miejsce w uczuciach i pozostałościach.nie możesz tych osób tak poniżać bo one są inne na swój sposób bycia zakochania ubioru itd. Tak naprawdę to chyba żal do całego świata a nie do nich że jestem taka wyglądam tak i nikt mnie nie kocha nie przytula i nie całuje .Zrób coś żeby i Ciebie ktoś zauważył umaluj się nawet już nie mocno a delikatnie wciśnij się w jakieś fajne ciuszki uśmiech od ucha do ucha i optymistyczne nastawienie i wszystko powinno się zmienić !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×