Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nueva

Bon Prix - kupowałyście coś? Jakie doświadczenia?

Polecane posty

Mam w ręku katalog bon prix, podoba mi się bardzo kilka szmatek ale jakoś nie mam odwagi tak w ciemno kupić jakiś ciuch z katalogu. Może Wy coś kiedyś kupowałyście i możecie podzielić się doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i zazwyczaj jestem zadowolona. Na szczęście jak cos nie pasi zwracasz i dostajesz zwrot kasy. Długo juz kupuję a zwroty zrobilam może z 4 razy... a kupuję dobrych kilka lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam raz, ale za to dużo rzeczy. Byłam zadowolona, nic nie zwracałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne! A jak jest ze zwrotami? Otworzysz, nie pasuje to zapakujesz i przyjmą bez problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatta
ja kupowalam takze. gatunkowo fajne rzeczy ale rozmiary to maja przesadzone. 36 odpowiadało 38/40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donata ---> tzn. jak noszę 36 to powinnam kupić 34 czy 38?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mka1971
Wystarczy się zarejestrować na stronie www.miedziak.com.pl (GRATIS) i można robić zakupy w różnych sklepach internetowych dużo taniej min. w BonPrix.pl do 6% refundacji. Ważne, żeby zawsze logować się do nich przez ten portal, bo oprócz rabatów, które oferują dostawcy firma wynegocjowała częściowy zwrot dla klienta w formie nagrody pieniężnej, przy pierwszym zakupie dostaniesz kartę z 5% refundacją kosztów paliwa na dowolnej stacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba po prostu mieć szczęscie i dobrze trafić,rozmiary faktycznie zawyżone,ubrania lepiej wyglądają na zdjęciu,często są bardzo \"szmatławe\",przestałam kupować w bon prixie,bo przeważnie zwracałam-z tym nie robią problemów,a ulubioną sukienkę na lato (po zwężeniu) mam własnie stamtąd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×