Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość avocado27

Łódź - siłownia

Polecane posty

Gość chętna :))
Hej, czy jest tu jakaś dziewczyna chętna do chodzenia na siłownie i fitness? :)) poszukuje koleżaki do wspónych zmagań ze zbędnymi kilogramami :) Ja zamierzam wybrać się do Pure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna75
Witajcie kochane ja też zastanawiam sie nad siłownią ale wogóle nie wiem jak to ugryżć;( mieszkam na Bałutach i okolice Zgierskiej i Julianowskiej ,Pojezierskiej czy w tych rejonach jest gdzieś siłownia dla kobiet???? może znajdzie się jakaś chętna kobitka która ma do zrzucenia parenaście kg??;) niech napisze luna901@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111122
Widze dawno nikt sie nie odzywal:) moze teraz ktos szuka osoby na jakies cwiczenia lub cos w podobie:) najlepiej osoby ktora ma z czego sie odchudzac:) Mam 25lat I z checia bym sie gdzies wybrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość128
Ja bym się chętnie wybrała. Myślę nad UŁ ewentualnie gdzies gdzie nie zostawie milionów :) gdyby ktos byl chętny czekam na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moja żona bardzo często chodzi do Fit Zone 360 w SNG. Bardzo fajny i nowoczesny sprzęt, sympatyczna kadra trenerska, no i przede wszystkim widoki... bo SNG położone jest w lasku, więc od razu motywacja wzrasta, a i ćwiczenia wykonuje się przyjemnie. Najczęściej korzysta tam z siłowni, ale od czasu do czasu chodzi też na cieplutki basen :) Jak chcesz, to zobacz sobie szczegóły na ich stronce: https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/silownia . Może uda się wam spotkać na treningu. Powodzenia w rzeźbieniu sylwetki ;) Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, do tej pory ćwiczyłam na sprzęcie, z hantelkami oraz chodziłam na zajęcia grupowe, z tym, że w innym klubie. Ostatnio zamieszkałam na Widzewie i wpadła mi w oko Fit Forma. Teraz planuje spróbować "przygody" ze sztangą typu martwy ciąg, czy przysiady ze sztangą :) Czy któraś z Was miałaby również ochotę? We dwie zawsze raźniej! :) :) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tam bylam, calkiem ok, ale jakos nie podchodzi mi zapach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleex27
Ja własnie zastanawiałam się nad fitnessem w Nowej Gdyni zależy mi na zrzuceniu kilku kilogramów.. Zerknęłam tutaj https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym i faktycznie prezentuje się to fajnie. A jak wyglada kadra trenerska? Czy atmosfera jest okej? Chyba będę zmuszona chodzić sama a to zawsze ciężej i ważne by otoczenie było spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przy intensywnych treningach wesprzeć się suplementem odpowiednim. Osobiście stosuje largomass, dzięki któremu mam możliwość zwiększenia masy mięśniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem ten suplement przez 4 miesiące i muszę przyznać, że wspomógł moją przemianę masy mięśniowej co umożliwiło w szybszym tempie wyrzeźbić moje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaa956
Hej, może jest jakaś kobietka chętna żeby zacząć chodzić wspolnie na siłownię? Interesują mnie głównie okolice Widzewa, może FitForma właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocjogobeli
Halo Łòdź! Maszyny mnie pokonały, mam rozpisany trening i multisporta, ale potrzebowałabym małego tutoriala jak korzystać z niektórych maszyn. Czy znajdzie się jakaś dobra dusza i pomoże? #lodz #pomocy #fitfabrick #multisport #rozpiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×