Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena 81

zupki dla 9-10 dziecka

Polecane posty

Gość Lena 81

Mam pytanie jakie zupy gotujecie swoim dzieciaczkom, kończą mi się pomysły. Ja gotuję krupnik, rosołek, jarzynową a ostatnio ogórkową. Co jeszcz można ugotowac?? Może jakieś drugie dania??? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
chodziło mi 9-10 miesięcznego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja je to co my. pomidorowa jarzynowa rosól barszcz czerwony,krupnik, taka zupe koperkową z kaszą manną i 2 danie tez jada z nami od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona a ja mojej daje brokulki i mi nimi pluje :(:( nie smakują jej. za to kalafior uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
Dzięki dziewczynki :D, mam jeszcze pytanko czy zupki gotujecie razem z mięskiem, czy oddzielnie mięso i zupa (wywar).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw gotuje miesko a jak juz sie robi miekkie to dorzucam warzywa. To sie troche pogotuje ( czasem dokladam jeszcze maselko albo lyzke oliwy z oliwą) warzywa zrobią się miekkie to wrzucam wszystko do blendera, dolewam tego rosolku co mi powstal i miksuje... tak kiedys robilam a teraz juz gotuje normalne zupy- na miesie z koscią. Takie jak dla nas. wiec wszystko razem- mieso warzywa potem dodatki. miesa niedodaje do zupy bo mala dostaje z 2 daniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robię tak samo jak MaMani :) Fajnie że już nie trzeba wszystkiego tak dokładnie miksować na papki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani .... jesteś w ciąży ???? Teraz właśnie tak spojrzałam na Twoją stopkę :) Super !!! Ja też zastanawiam się nad drugim bobaskiem ale jakoś odwagi brak :( GRATULUJĘ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiara dziękuje 🌼 :) Szczerze to też się zastanawiam jak to będzie... ale jakoś musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×