Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darek2003/2004

Żona zdradza mnie z kolegami

Polecane posty

Twoja żonka miała urodziny i jako prezent musiała was trzech obsługiwać :O Do dupy z takim prezentem :P....to ona powinna być obsługiwana :P :P A tort chociaż był...z bitą śmietanką chociaż????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.Mengele
..ciekawe czy wasz zwiazek przetrwa jak sie okaze ze ta "żona" jest w ciazy...jedna albo druga...wtedy to sie bedziesz kurwa smial..:):)..i co wtedy tez sie dzieciakami zamienicie....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jak najbardziej była obsługiwana a tort z bita śmietanka oczywiście był :p Zreszta ta smietanke też odpowiednio wykorzystaliśmy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.Mengele
..a potem co dziecku powiesz....wiesz tak naprawde to huj wie kto jest twoim tata..bo zapinalismy matke we trzech...chociaz nie wiadomo czy mamusia po rozgraniczeniu sexu od milosci nie obslugiwala jeszcze 6 małzeństw..heheheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk32
"Powiedziała, że było jej dobrze i że miała orgazm. Patrzyła przy tym na mnie jak zareaguję. ale kurcze ja nie byłem w ogóle zazdrsny wrećz przeciwnie czułem tylko podniecenie." LUDZIE SA PORąBANI ZDROWO, A CO NA TO WASZA 3 LETNIA CORECZKA???HEHEa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk32
,"Mozna powiedziec jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi których od zwykłych przyjaciół rózni tylko to, że w naszym związku jest tez seks co dodaje mu tylko pikanterii." co to za przyjazn, gdzie sie ludzie ruchaja???przyjazn jest ze swej natury bezinteresowna, a wy macie interes (i to trzy interesy) w tej przyajzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiej mozliwości. Żona cały czas bierze piguły i niechciana ciąza nam nie grozi. Chcemy mieć jeszcze jedno dziecko ale jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.Mengele
..nie wiem gosciu czy slyszales ze zadna metoda nie daje 100% bezpieczenstwa...moze przeczytales o tym kilka ksiazek..ale w praktyce jest inaczej..i jest to potwierdzone....zreszta..zaden producent pigulek nie daje na nie gwarancji...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk32
to proste znudziła co sie zone, sama w sobie juz jej nie kochasz, dlatego chcesz patrzec jak robi laski innym?zrobiłęs z niej dziwke!!???i jeszcze cie to podnieca?to nie jest dokonca normalne!! moja kobieta jest tylko moja, a nie kazdego mojego przyjaciela, ktore sobie ja zażyczy, to nie towar jakis, tylko człowiek!! poza tym łączy was teraz tylko perersyjny seks nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk32
OD DOBROBYTU TO SIE NIEKOTRYM LUDZIOM W DUPACH PO PRZEWRACAłO!!!!! NORMALNIE ZADNYCH WARTOSCI NIE MASZ CZłOWIEKU!!!!!!!!!!WSZYSTKIE PRZYKAZANIA łAMIESZ!!ZA JEDNYM ZAMACHEM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukiełka malutka
Boże, jakbym sie dowiedziala czegos takiego o moich rodzicach , to nie wiem jak mialabym im spojrzec w oczy, to jest kurestwo, Darek chcialbys zeby Twoja corka trafila na faceta takiego jak Ty? Ale szczerze powiedz? i nie pisz, ze to jej wybor bedzie, tylko czy Ciebie by to nie ruszało ?? wyobraz sobie, ze twoje dziecko obciaga trzem facetom a potem ja ruchaja smutne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk32
A CZMEU NIE MOZESZ SIE KOCHAC JUZ TYLKO Z żONA TYLKO MUSISZ MIEC PRZY TYM 3 FACETOW?jakis kryptogej jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxwefrfer
nie chciałabym byc tym dzieckiem!!!(waszym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm jesli mam byc szczery to raczej nie chciałbym żeby moja córka się tak zabawiała a przynajmniej wolałbym o tym nie wiedzieć. Ale kiedy dorośnie to i tak będzie robic co chce i nie będe miał na to wpływu. Natomiast w naszym wypadku nie widze w tym niczego złego. To tylko spowodowało, że nasze zycie jest teraz ciekawsze, bardziej urozmaicone, nie takie monotonne jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukiełka malutka
Dzieki chociaż za szczerą odpowiedz. Zycze aby Twoja corka trafila na kogos kto bedzie ja szanowal i kochal, ale tak jak sie kocha naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxwefrfer
I MIEC TAK PORąBANYCH RODZICOW, WOLAłABYM SIE W OGOLE NIE URODZIC!!!ten swiat schodiz na psy,? kiedy wam sie znudz czworokącik?bedziecie sie ruchac..facet z facetem, kobieta z kobieta?a pozniej zabierzecie sie do zwierzat/?kobieta z koniem facet z kura...? chyba nadchodzi apokalipsa dawno zapowiada, bo to co sie dzieje, ludzie juz nie maja sumien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczego nie musze romantyku i gejem nie jestem. dlaczego zawsze takich ludzi jak ja posądza się o gejostwo. Zrozumcie ludzie to nie ci faceci mnie podniecaja tylko moja zona kiedy jest z nimi. to nie ma nic wspolnego z gejostwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxwefrfer
a ruchałeś się już z kuniem?takim zwierzątkiem?to napewno urozmaici wasze monotonne życie:)moze nowy prezent dla zonki na urodzinki?za rok?:)bedzie obłsugiwała dwa konie..ogiery:)w stajni, a Ty bedziesz podziwiał, swoją kotkę jak w marcu!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.Mengele
..napewno ciekawsze zycie teraz prowadzicie ...od dymanska do dymanska :):)....tak wam dogryzam...bo naprawde gardze takimi ludzmi...widac nie posiadacie zadnych wyzszych duchowych potrzeb...a to co robicie teraz odbije sie sromotnie na was w pozniejszym czasie...w pewnym momencie przestaiecie sie szanowac...zreszta poniekad juz to uczyniliscie....a najbardziej na tym ze mamusia nie moze utrzymac dupy w jednym miejscu a tatus kutasa na wodzy ucierpi dziecko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadir
Jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj ale my przeciez nie uprawiamy seksu na oczach córki ani nie opowiadamy jej o tym. Mam nadzieje, że ona nigdy sie o tym nie dowie. Sa pewne sprawy pomiezy rodzicami o których dzieci nie powinny wiedzieć. Czy ty twoim dzieciom mówisdz o waszym seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadir
Darek jeśli tobie to pasuje i twojej żonie ,to wszystko jest wporządku.Każdy ma jakieś fantazje ,lecz nie każdy ma odwagę je realizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxwefrfer
a co jak bedziecie 80 letnimi starszkami, nie bedzie wam wstyd takiego zycia???nie wierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxwefrfer
a ruchałeś się już z kuniem?takim zwierzątkiem?to napewno urozmaici wasze monotonne życie moze nowy prezent dla zonki na urodzinki?za rok? bedzie obłsugiwała dwa konie..ogiery w stajni, a Ty bedziesz podziwiał, swoją kotkę jak w marcu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxwefrfer
dzieci głupie nie sa, bywaja badzo domyslne, nie docenieszasz włąsnej corki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darku...weź pod uwagę że może się zdarzyć że ty albo twoja żona zauroczycie się inną osobą...nie tylko ku*tasem czy ci*pką I będzie za późno na pytania \"ale jak to możliwe\"???? Dzieci dużo widzą i rozumieją...nie wiele trzeba żeby miała potem uraz psychiczny do sexu....i nie nawidziła was...a właściwie pogardzała wami I oby waszym \"znajomym\" nie przyszedł pomysł spróbowania z waszą córką...kiedy zacznie dorastać Zastanów się nad jej życiem....a nie tylko nad własną du*pą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feferf
kurwa ale zboczuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł19881
Interesująca dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZAL3
NIE wuobrazam sobie takich nieodpowiedzialnych za swoje zycie seksulne ludzi jak wy jakimi jestescie rodzicami, skoro pozwalacie, zonie na otwieranie c*pki dla kazdego waszego kumpla, a sami wsadzie swojego gdzie wlezie!!to po pierwsze, nie wierze jak mozecie sie skupic w pracy!!ciagle myslicie, o nasteonym ruchanku,bo pewnie taki seks to duza adrenalina!!!!myslicie jednym slowem, całe zycie kutasem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaangażowanie emocjonalne nie wchodzi w grę. Jestem pewein uczuc mojej zony a ona jest pewna moich uczuć. Nie boimy sie tego. Córke trzymamy od tego z daleko bo zdaję sobie sprawe że mogłoby to negatywnie na nia wpłynąc ale tak jak pisałem chyba żaden rodzic nie rozpowiada swoim dzieciom o swoim życiu seksulanym praqwda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×