Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darek2003/2004

Żona zdradza mnie z kolegami

Polecane posty

Gość elewea276
boze ale ja tez jestem atrakcyjna,jestem ze swoim niecale 2 lata uwielbiam sex i on tez. ale nie wyobrazam sobie ze on pos..uwa panienke na moich oczach. wierzcie lub nie dobralisy sie z nim chyba idealnie a moich 15 orgazmow w jedna noc nigdy nie zapomne:) to bylo tylko raz jak na razie i nie potrzebowalismy zadnych par do pie..rdolenia sie na wzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewea276
ja powiem tak..pary po 40 roku zycia... a i owczem zrozumialabym tyle juz przezyli ale k..urwa mlodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewea276
owszem bo zaraz pojada po mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mariusza 7722
...fajna z niego dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewea276
dobra ja uciekam bo koncze prace...dzis pewnie latexowy stroj dominy przydzieje i troszke ukarze mojego kochanego jak nie zrobil cieplego obiadku:) nie zartuje, uwielbiamy BDSM. i widzicie wcale nie trzeba calej naszej-klasy w lozku by miec max orgazmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjną zone powinien facet pilnować i cały czas miec ja na"oku" bo kobieta jest z zasady lojalna do męża ,ale gdy mąż da przyzwolenie lub co gorsza zaczyna zdradzac to ona odwdzieczy sie z kilkakrotna intensywnością i łatwościa niż on sobie wyobraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewea276
jakis tam facet...jest tak jak mowisz dokladnie.. kobiety w takich sprawach to s..uki i zemszcza sie z nawiazka. sama do nich naleze, ale na szczescie nie maial okazji jeszcze tego udowodnic. Pozdrawiam wszystkich za i przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wim z autopsji kazdy facet poleci na atrakcyjna laske a nawet chetniej jak wie że mężatka Natomiast u mnie było tak ze poznana kobiete chciałem bzyknąc a ona na następny dzien na spotkaniu mi oswiadcza że mam z tymi "sprawami" iść do żony i nie było tłumaczenia że ona nie daje bo ma facta czy jestem wyposzczony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mój mąż zaproponował mi coś takiego, to przysięgam,że byłby to dla mnie powód do rozwodu. Gdyby chciał być w łóżku z inną kobietą, lub podniecałby się,gdybym to ja uprawiała seks z innym kolesiem,to wzięłabym to za brak miłości i szacunku. Beznadziejna sytuacja. Taki układ tolerować można w przyjaźni,koleżeństwie, a nie w miłości. współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dlatego ze tez czasem patrze jak moja zona wypina pupcie, i kocham ją jak nikoko na swiecie. ma tez w zamian cos ale nie w tak duzym towarzystwie, tylko 2+2 zreszta wiecej przerosło by mnie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek b
Darek wszystko jest dla ludzi tylko nie piernicz że kochasz żonę. Po prostu macie pewien układ oparty na seksie który wam obojgu pasuje ale trudno mówic tu o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debowy mocny
co ma sex do milości pierzy....ie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charakterny wacek
Fajnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuKO
To tak jak oddać żonę do burdelu tylko ci goście nie płacą a ty tylko się patrzysz a tak naprawdę to fajną masz żonę a co z ciebie za facet i ty mówisz o miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Łukasz Marzena znów śpi
Pozdrawiamy trój- i więcej- kątowiczów. Tak trzymać i miłej zabawy w większym grronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pije sobie poranna kawke
Bawcie sie dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piot2112
masz rację taki układ jest super ja i moja żona też szukamy faceta do wspólnego sexu ale idzie ciężko gdyż jak widać mało jest takich facetów z klasą .Każdy pomiata swoją żoną a inne traktuje jak dziwki gdyby mieli rozum i odrobinę klasy to mogli by się wiele nauczyć . Ja KOCHAM moją żonę i Ona mnie i wiemy, że zamiast spędzać czas przed telewizorem i piwem z kumplami to można się wspaniale bawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebulba 27
to jest zmyślone. Śmierdzi z daleka. To dyskusja goscia podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklux
Powiem ci jedno jesteś ŚMIECIEM.....zniszczyłeś kobietę ktura była ci wierna i miała zasady... Jesteś zwykłym śmieciem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piot2112sexsex
kuklux nie oceniaj innych swoim malutkim rozumkiem jesteś za głupi aby pojąć takie sprawy pewnie twoim ideałem jest powrót do domu po kilku piwach stuknięcie żonki \"robisz sobie dobrze\" pomyśl kiedyś o jej potrzebach, i czas spędzać z kumplami przy piwie a żona w garach no to jest miłość tylko pozazdrościć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpowiem w punktach: 1. Małżeństwo to nie akt własności niewolniczej 2. Kocham swoją żonę za to kim była, jest i kim będzie dla mnie. Człowiekiem z których chciałbym sie zestarzeć i umrzeć wciąż trzymając sie za ręce. To że ją kocham nigdy nie znaczyło że jest moją własnością. Jest autonomicznym człowiekiem mogącym mieć wszelkie przekonania i ciągotki. Ja ją kocham. I dlatego że ją kocham nie mogę i nie mam takiego prawa, aby jej czegokolwiek zabronić lub do czegokolwiek zmusić. 3. To co opowiadacie jest maksymalnym brakiem: - tolerancji - zrozumienia oraz maksymalnym: - szowinizmem - instynktem posiadania MIEĆ MIEĆ MIEĆ MIEĆ 4. Każdy facet który skrytykował na tym forum kobietę która lubi sex z kilkoma facetami i odważyła sie zrealizować swoje marzenie, niech się wypowie: gdybyś to był Ty i trzy Panienki .... tak jest OK ?? Pewnie że 95% facetów powie że tak by chciało. Różnica jest taka że Ona to dzi...* a on co ?? SUPER KOCHANEK ?? PARANOJA Kiedy w końcu do naszego wspaniałego \\\"katolickiego\\\" społeczeństwa dotrze że takie rzeczy są bardziej normalne i ludzkie niż wieczna monogamia która nie jest zgodna z naturą. Pewnie że są ludzie którzy cenią monogamię i chwała im za to. Ale nie mają prawa krytykować ludzi o innych poglądach. ... szkoda gadać. Ludziki mieliście szansę spełnić swoje skryte marzenia i zrobiliście to. Wielkie BRAVA dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdolinkaxx
po kiego chuja dupczyć inną jak masz tą jedyną??????????? tylko na seksie ci zalezy????? przeciez w normalnym malżeństwie takie orgie się nie dzieją!!!! w zwiazku też można sobie urozmaicać seks, ja bym SIĘ W ŻYCIU nie zgodzila i tak samo zabronilabym mojemu!!! wolicie takie rozwiazenie zamiast chodzic do burdelu i placić a baby żeby nie wyszło że są dziwkami, a i tak są jak to robią w ten sposób, widac macie typową nature zdrajców obydwoje jesteście siebie warci,bo obydwoje zgadzacie się na zdrade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdolinkaxx
NESSESER to po co brałeś ślub??? i skldaleś przysięge jak ją łamiesz??? chory jesteś, od kiedy to chodzenie na boki jest zawarte w przysiędze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdolinkaxx
i właśnie a wy macie krytykować nasze zdanie??/ tez się oburzasz od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklux
Do piot112... nie wiem czy dobrze przeczytałeś to co napisał ten gościu, bo z tego jasno wynika że zostały tu przede wszystkim zaspokojone potrzeby tegoż gościa. Nakłonił żonę do kure**stwa Zeby dobrać się do tamtej kobiety i zaspokoić swoje egoistyczne potrzeby. ""Jesteśmy małżeństwem od 4 lat i mamy 3 letnią córeczke. Jestem dla mojej żony 2 facetem a ona dla mnie 4 kobietą. Zawsze byliśmy sobie wierni i temat zdrady w ogóle nie istniał w naszym małżeństwie czy wczesniej chodzeniu ze sobą.""" """Moja zona natychmiast opowiedziała mi o tym i była bardzo zbulwersowana jak tak mozna i w ogóle jak ona smiała cos takiego jej zaproponować. Ja jej wtedy odpowiedziałem, że w sumie to tylko seks a najwazniejsze jest to, że się kochamy i że mozna by nawet spróbować. Moja zona w tym momencie az zaniemówiła. A jak zaczęła juz mówić to zaczęła się jedna wielka awantura. Potem przez trzy dni nie odzywała się do mnie"""" To fragmenty jego tekstu ,widać jasno kto tu jakie ma potrzeby. Dla zaspokojenia swoich zboczonych zachcianek żucił w błoto godność tej kobiety. Muśle że gdyby nie "agitatorska" działalność państwa KiM i jad który wsączył w jej serce ,żyli by dalej w szczęsliwym małżeństwie a nie odstawiali farsy którą tylko oni nazywają małżeństwem. Nesseser wszystko można sobie usprawiedliwić nawet najgorszą podłość byle tylko było to dla nas wygodne to droga śmierdzących tchurzy . Prawdziwą odwagą i sztuką jest życie zgodne z pewnymi zasadami i dochowanie wierności przysięgą składanym drugiej osobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdolinkaxx
do pzredmówcy - właśnie o tym chcialam powiedzić, a ten nesesser ma nawalone w głowie, spoko bądźmy tolerancyjni ale w tym w czym trzeba, bez przesady za taką tolerancje to ja dziękuje, nigdy nie będe tolerować dawania dupy w malżeństwie innym osobom i dzielenia się wspołmałżonkiem chory jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×