Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darek2003/2004

Żona zdradza mnie z kolegami

Polecane posty

Zawsze powtarzam, że to zabawa nie dla każdego. Jeżeli masz mocny związek, bardzo się kochacie i jesteście dojrzałymi ludźmi taka zabawa może byc świetnym urozmaiceniem waszego zycia ale jeżeli ktoś nie jest pewien swoich uczuć albo nie potrafi oddzielić sfery uczcuciowej od sfery seksualnej to lepiej niech się w to nie bawi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Baton
....twoja żona przeskoczyła juz kariere dziwki...teraz jest gorzej bo daje za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijuz
darekw tym wypadku komuna byłaby najlebsza ,TY guru a my sie dopiszemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to filmy erotyczne na ktorych jest kobieta i trzech mezczyzn to sie biorą rowniez od takich ludzi jak wy.. nie mysleliscie zeby to filmowac i w internet puscic ???? zawsze jakies urozmaicenie prawda ???? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś tak na prawdę kochał swoją żonę... nigdy bys nie pozwolil na to aby inni mężczyźni uprawiali z nią seks, dotykali jej ciało, pieścili, całowali itd.. Miłość dwojga osób, czy to w malżeństwie czy też w niesakramentalnym związku do czegoś zobowiązuje. Nie wyobrażam sobie aby moj mąż kochał się z inna kobietą a ja z innym facetem. Kochamy się, i nawet gdybyśmy miliony razy zapewniali się wzajemnie o swoich uczuciach i "wierności emocjonalnej", to seks z innymi osobami w jakiś sposób angażuje emocjonalnie i komplikuje relacje. Sama myśl, że np. mój mąż dotyka inną, wchodzi w nią, jest z nią aż tak blisko, doprowadziłaby mnie do szału. Ja sama też nie mogłabym sie kochac z innym. Kochając męża, zwyczajnie inni faceci są mi obojętni, aseksualni i kontakty fizyczne wywołaly by obrzydzenie a nie podnietę.Ale to moje zdanie i moja opinia. Takiego związku jak wasz nie pochwalam, moge krytykować ale wiem, że ludzie są różni i toleruje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty od moniulki sie odpie*prz delikatnie mowiac, rzygac to ty mozesz sobie po tych jabolach ktore rano obaliles/as z miejscowymi menelami z pod salapiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisinela234
no nie czaje-zona cie nie kreci czy jakiego H..uja ze potrzebujesz innej dziury :( ja pier..dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzacie, przeciec to jest zajebiste, chodzi o przyjemnoc, zaoze sie ze nikomu z nas nie bylo tak dobrze w lozku jak im, ja osobiscie nigdy takiego czegos nie zrobie, ale jak dla mnie jest to super, zazdroszcze wam i trzymajcie sie, nie bierzcie do siebie tych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisinela234
takiego to tylko wykastrowac..albo najlepiej zeby go zona olala i zostawila. ja bym tak zrobila. udawala ze jest spoko ict a potem bay bay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kisinela czy ty nie nie umiesz czytac ? pisze ze oboje tego chca i im obojgu sprawia to przyjemnosc, ja pierdole... zazdroscicie ? po co ta krytyka i te bez sensu komentarze, ktore tu nie pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisinela234
..tzn najpierw dawalabym dupy 3 kolesiom tak jak twoja zona...a pozniej wcale nie uwazajac sie za szmate odeszlabym do czwartego..który ma 6 kolegów do sexu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie oni robia to bez zobowiazan i z przyjemnosci, na codzien sie przyjaznia, razem imprezuja, czego zachowujecie sie jak w sredniowieczu, maja grzech i ja bym tak nie postapila, ale pierodlicie naprawde glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Principiell
Ludzie, ze tez wy nie widzicie prostych rzeczy: facet zmyslil historyjke na 5 stron i sie przy niej podnieca. Po co ten caly scenariusz, jaki do niej napisal? Pomyslcie logicznie: ktos musi powiedziec cala historie z detalami na jakims topiku...ale po co? Podnieca sie facet wlasnymi fantazjami. Mysle, ze ludzie ktorzy to robia, robia to sami dla siebie i nie trabia o tym na glupiej kafeterii. Kolejny gawedziarz opowiadacz a wy sie dajecie wciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam was i jeżeli wam to odpowiada i was kręci to gratuluję Tylko pamietajcie że wszysto co jest fascynujace kiedyś moze się skonczyc i oby nie rozpadem związku bo będzie to tragedią dla waszego dziecka.Musicie byc bardzo rozważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewea276
dobra mnie tez pociaga jeden facet z pracy i co..jak sie z nim przespie to powiem do meza: kochany to tylko sex teraz ty idz poszukaj sobie jakiejs pipy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewea276
no chyba ten koles bajke se wymyslil i wali konia:) biedaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy czego bajki ??? razem sie na to zdecydowali, razem tego chcieli, wiec czegpo bajki ?? boze, zwroccie uwage w jakich czasach zyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewea276
w jakich czasach do ku..rwy nedzy!! nie jestem cnota bylam singlem do 26 roku mialam facetow na peczki bo kocham sex- trojkaty pary anal ect ale k..urwa bylam sama.po jakiego h..uja laczyc sie w pary jak ku..tas mu nie wytrzymuje i szuka innej cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewea276
predzej czy pozniej i tak ja zdradzi i nie bedzie sie tym przejmowal... bo co za roznica czy on sie pierd..oli i zona wie czy nie wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego sadzicie że to fantazja faceta ja miałem podobna sytuację tylko u mnie był to początek rozpadu związku,dlatego sceptycznie podchodze do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Principiell
bajka jak niewiem co...referat gosc napisal i sie onanizuje...jak by chcial sie podzielic z kims informacja to by napisal: "lubimy orgietki od czasu do czasu, co wy na to?" i kwita...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elewea276 masz racje tylko to że u mnie ona zaczeła się pierd...olić na boku bo dlaczego nie jak miała ode mne zezwolenie.Była atrakcyjna wiec nie miała problemu ze znalezieniem chętnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×