Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana przyszla mama

chce kupić krem który polecacie?

Polecane posty

Gość zainteresowana przyszla mama

otworzyłam ten link o palmersie i kolejne jak mustella, nie wiem który wybrać? pewnie lepiej stosować jednego rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana przyszla mama
mała œwietna:) na jak długo ci starczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam Mustellę ale niestety nie wiem czy ten krem działa ponieważ zapach tego kremiku doprowadzał mnie do omdlenia i nie mogłam go stosować :( Na szczęście praktycznie wszystkie rozstępy jakie pojawiły się u mnie w czasie ciąży jakoś tak same się wchłonęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam Fissan, za 20 zł tubka, był b. tłusty ale przynosił natychmiastową ulgę i nie miałam rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie też ma Fissan, ale już kupiłam sobie 4 opakowania Ziaju, który jest o połowę tańszy i kosztuje 10 zł, a stosowała go moja koleżanka i nie ma rozstępów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam palmers i tez ani kreseczki:) zuzylam ok 3op bo \"troszke\" szalam z obawy przed rozsepami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana przyszla mama
czy mustella bardzo zle pachnie? narazie na zapachy raczej nie reaguje, no procz miesa... 3 opakowania po 250ml??? a uzywala ktoras avent? cena podobna do palmersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja używam swojskiej ziaji (z serii mama mia czy coś podobnego) za 11 zł, jestem w 9 m-cu i nie mam nawet 1 rozstępu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 123
a ja miałam mądrego lekarza który powiedział, że jakich bym kosmetyków nie używała jeżeli mam skłonność do rozstępów to i tak się pojawią. To jest zależne od skóry, kosmetyki nic nie pomogą. Więc szkoda kasy. Ja użwayłąm oliwkę bambino żeby niemieć suchcej skóry. Efekt - zero rozsępów - a nie kupiłam ani jednego kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama olenki
duza roznica w cenie ale jak cie stac bierz drozszy, kosmetyki dobrej jakosci sa skuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mustella nie pachnie źle ale jak dla mnie miała taki bardzo słodki aż mdły zapach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminelka
dla mnie mustella tez byla mdla, fuj jak sobie przypomne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmers
palmers długo utrzymuje nawilżoną skórę, smaruję od początku ciąży(po pierwszej ciąży zostało mi wiele rozstępów), krem nakładałam na stare rozstępy zaden nowy się nie pojawił ale w okolicy gdzxie kremu nie nakładałam(tuż pod piersiami)już pojawiły się nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana przyszla mama
dziekuje za wszystkie wypowiedzi, chyba juz zdecydowalam, wezme tego palmersa, na innym forum tez go polecaja i na necie o nim czytalam, same +, mam nadzieje ze uda mi sie uniknac rozstepow. pozdrawiam mamuski i ich dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×