Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie......tak.......

co cementuje związek?????

Polecane posty

Gość nie......tak.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdfdfd
ślub? zreszta nie wiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska..
jakies stałe przyzwyvczajenia np wspólna kąpiel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydaje mnie sie
zeby cos takiego istnialo nie wiem moze jakas tragedia, przezyta razem tnz. prawdziwe wspieranie sie jak sie myle to mnie poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka21
zaufanie, przyjażń, dzieci i oczewiście miłość!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miarabelka9999
hehe wypowiedz powyżej jest spoko ja myśle ze związek cementuje taki no własnie cement taki co panowie mają na budowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meru
pokonywanie wspólnie problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a...cha
"Dzieci, małżeństwo, wspólny kredyt"-dupa Jasia, Jaś dupa. Wszystko można olać- i małżeństwo i dzieci, a z kredytem zostawić byłą partnerkę/partnera i wyjechać zagranicę. Związek cementuje tylko prawdziwa miłość o którą trzeba dbać codziennie, nigdy nie pozwolić sobie na potraktowanie pobieżne. A jezeli chodzi o tragedię- to moze i tak sie czasami zdarza, ale nie zyczę nikomu takiego scalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odlotowy i spontaniczny seks:) np. na dachu wieżowca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno najlepszym spoiwem autentycznego związku jest wspólne pokonywanie prawdziwych życiowych problemów. Dla kochających się ludzi to katalizator, który powoduje wybuch uczuć ukrytych pod płaszczem codzienności. Wtedy wszystko jest prostsze, a problemy nikną, gdy wtulisz się w tę druga osobę i wiesz, że możesz na nią liczyć. Takia jest moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruszek, udany seks jest warunkiem istnienia dobrego związku, więc nie myl pojęć. Zwykle ludzie, którzy się kochają mają udane życie intymne i naprawdę - nie to jest najważniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
varicello droga nie rozumiem ciebie ani trochę, jeśli w życiu seksualnym się nie uklada, nic się nie układa, zbyt długo i podwójnie jestem żonaty, więc wiem. Tzn mam drugą żone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazn1
przyjazn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargaska
Prawdziwa miłość. Docenianie partnera za to jaki jest i kim jest,za to co robi w zyciu,za to jacy my jesteśmy przy nim i dzięki niemu. Wspólne tworzenie czegoś, wspólne osiąganie sukcesów. Dowartościowywanie się wzajemnie. Udane partnerstwo. Poczucie że tworzycie wspaniały "tandem". Szczerość, ufność, oddanie. Bliskość, uczuciowość. Wspólne marzenia. Kochanie wzajemnie swoich małych "ułomności". Dobroć. Dzieci, wspólne, swiadome i odpowiedzialne ich wychowywanie. Długo by wymieniać, dlatego więcej nie napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gargaska - brawo :) Okruszek Słońca - sperma Ci na mozg uciska ze jako podstawe udanego zwiazku widzisz TYLKO sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośc zuanie oddanie docenienie partnera dzieci pokonywanie wspoólnych problemów wiele tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruszek Słońca to ze byles 2x zonaty to zadna wykladnia - moze masz taki temperament ze lubisz 8 razy po dwa razy , o polnocy jeszcze raz , i nad ranem ze 3 razy ........ ( czy jakos tak ) ........ a gdzie szacunek dla kobiety , wyrozumialosc , meskie wsparcie , zaufanie , usmiech na codzien itd .. itd ... ehhh okruszek jestes typowym klasycznym przykladem meskiej szowinistycznej swini ( przyjmij to jako komplement )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×