Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaneta1988

Zapomialam tabletki,niewiem ktora, uprawialam sex,ciaza?

Polecane posty

Chcailabym sie dowiedziec jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze,kiedy zapomialam jednej tabletki lecz niewiem ktora to byla bo razem z kolezanka bierzemy w jednym czasie i na koniec opakowania mi zostala jedna a jej zero..:(( uprawialam sex. i neiwiiem jakie to byly dni czy plodne czy nie plodne:( wiem ze ryzyko jest napewno. ale co o tym sadzicie? z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze
a nie miałas dni podpisanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drugi raz jedzcie z koleżanką z tego samego opakowania, moze latwiej bedzie połapac się w rachunkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijuz
witamy na topiku mamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja biore tabletki yasminelle i nigdy sie nie dostosowuje to dni ktre sa napisane, i tu moj blad:/ nieiwiem czy brac nastepne opakowanie po 7 dniach czy poczekac miesiac i brac jak za pierwszym razem;/ niewiem.. koleznaka wziela napewno dobrze, to aj przegapilam:/:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale ja radziłabym wrócić się do gienkologa, żeby cię uświadomił jak działają tabletki i dla kogo są przeznaczone i dopiero wtedy zacząć je brać :) Haris dla mnie to też nowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem dla kogo sa przeznaczone.. i biore juz tabletki od 7 miesiecy, i pierwszy raz mi sie takie cos przydarzylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to patrz jaki pech. :D A ten ginekolog ci też powiedział o tym, że biorąc tabletki ma się dni płode, czy koleżanka z którą bierzesz te tabletki równocześnie :D I rzeczywiście teoria przerwy miesięcznej jest też super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze ta jedna tabletka moglaby sprawic ze bede w ciazy , ja wiem ze jest ryzyko.. ale slyszalam tez ze male..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty okokokokokoko co ci chodzi? daj se spokoj jak sama nie masz pojecia.. bardzo dobrze wiem ze sa dni plodne, i gdybym wiedziala czy akurat wtedy mialm dzin plodny czy nie, to wogole bym tu nie pisala, to chyba oczywiste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokoj luudzie
Spoko. Tak to jest jak sie dzieciarnia za tabletki i seks bierze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokoj luudzie
Nie chodzi o faktyczna ilosc lat tylko o rozwoj psychiczny. Widać w Twoim przypadku to dzieciarnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilvoorde
czytaj ulotke. teraz juz ptokach jak to mowia. zrob przerwe, jesli w ostatnim jej dniu nie pojawi sie okres to idz po test ciazowy. jesli w ciazy nie jestes to mozesz brac dalej, jesli jestes to idziesz do ginekologa. dla pewnosci test mozesz jeszce powtorzyc po 10 dniach. dodam, we najwieksze prawdopodobienstwo ciazy jest w pierwszym tygoniu brania tabletek jesli sie w tedy zapomni. w drugiem nie ma zadnego niebezpieczenstwa, spore jest w trzecim ale latwo mu zapobiec poprzez wziecie nastepnego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijacie sie
zamiast uswiadomic to biedne dziecko... kochanie podczas brania tabletek nie ma dni plodnych i nieplodnych, nie ma owulacji, a krwawienie ktore wystepuje w czasie przerwy nie jest zwykla miesiaczka tylko krwawieniem z odstawienia, poszukaj sobie informacje na ten temat i wez sie lepiej za nauke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×