Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość winiary napisała

Tak się rodzi ciążowa panika....

Polecane posty

Gość winiary napisała

winiary na jednym z topicow napisała"tak samo jak schylanie sie bo dziecko moze sie owinac pepowina co akurat jest mozliwe. wiec lepiej poczytaj ksiazeczki a pozniej glupie tematy na forum otwieraj" LUDZIE POWALIłO WAS TOTALNIE?jakie owiniecie sie pępowiną, po co głupie baby siejecie panike!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winiary napisała
ja też nie wiem!!ale nie ma jak babcine zabobony i starszenie ludzi!!winiary radzę skonultowac sie z psychiatrą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz mnie lekarz osobiscie powiedzial bym sie nie schylala ale nie sadzilam ze ma to zwiazek z pepowina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż... kolejny napad ataku śmiechu miałam buahahahahahahahahahahahahahahaha :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie dzieci
i co w ogole sie nie schylsz, chodzi wypostowana, rąk nigdy nie podsznosisz..jednym slowem chodzisz jak słup soli!!nie wierze!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę i wszystkie ciężarne będą leżały plackiem w łóżku, bo każdy ruch będzie zagrażał dziecku...:|ciąża to przecież nie choroba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto twierdzi ze sie czasem nie schyle?aczkolwiek staram sie kucac wiec co po mnie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie dzieci
to cie golicie sobie nog, nie zakłądacie butow?wszystko robia za was mężowie?kurcze kobiety oszalałyscie wtej ciązy czy jak?a jak wam w markecie wypadnie 100 zł z portfela tez sie nie schylacie?albo prosicie bezdomnego aby am podniosł?buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jdwdwqdwqdewd
buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie dzieci- jestes cholernie jadowita!z tego co widze to nigdy w ciazy nie bylas i nie jestes!tylko widzisz ja juz jedna ciaze stracilam smierc mojego dziecka przezylam strasznie i jesli schylanie ma w jaki kolwiek sposob zagrozic mojej obecnej ciazy to KUCNE jak wczesniej juz pisalam a nie schyle sie i wole chuchac na zimne!naucz sie czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja lubię..." czy nie widzisz, że my - ciężarne śmiejemy się z tego stwierdzenia, że od schylania rzekomo pępowina w czarodziejski sposób owija się wokół szyi dziecka? Daj luz. Poza tym, jeżeli kobieta ma WYRAŹNE zalecenie od lekarza, żeby się NIE SCHYLAĆ to się nie powinno dyskutować tylko zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenka- dokladnie!mam juz swoje lata swoj rozum nie slucham zabobonow dotyczacych ciazy ale nie wczytuje sie i nie biore na powaznie rad osoby ktora dzieci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli cokolwiek podnosisz, rób to w sposób zalecany przez lekarzy: kucnij , a potem podnoś się razem np. z torbą..."Dla tych wszystkich MADRALI bezdzietnych jest to fragment komentarza ktory umieszczony jest na internecie przez lakarzy. wiec a ja lubie dzieci zanim sie odezwiesz w jakiejs sprawie zasiegnij wiedzy bo sie osmieszasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie bylam w ciazy i nie mam o niej zielonego pojecia ale tak na zdrowy rozsadek to wytłumaczeniem dla nakazu unikania schylania sie moze byc to, aby nie przeciazac (przeciazonego juz) kregoslupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea zgadzam sie z Tobą i Lipenką, a co do "lubie dzieci.." to faktycznie chyba nigdy nie była w ciąży bo jak raz buty zawiązać to ja niestety nie potrafię sama, i nie tylko ja, nawet lekazr moj wie ze babom w ciazy to trza buty zawiazac hewheeh przynajmniej pod koniec ciazy :) golic nogi tez dobre stwierzdenie, to moze jak raz wszystkich ciezarnych nie dotyczy, ale ja odkad jestem w ciazy nie mam potzreby golenia bo wloski mi nie rosna :D:D:D na nogach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez na nogach wloski pomalu rosna ale rosna a ze juz mam brzuszek(22tc)to nielatwo sie ogolic a moja maz sam sie zaoferowal ze bedzie golil wrrr hehe wiec nie widze problemu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaksa
a mi rosną i musze sobie golicco ma zrobic?zarosnąc?jak to wam włosy nie rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×