Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mantodea

Kiedy wyprawka dla dzieciątka???

Polecane posty

Jestem w 22tc zastanawiam sie kiedy zaczać kupowac i kompletowac ubranka itp dla dzieciatka.Z jednej strony nie chce zapeszac a z drugiej strony gdy przechodze kolo sklepu dla bobasow to skreca mnie by czegos juz nie kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiennka82
pomału juz zbieraj bo potem duży wydatek jest, no chyba, że Cie stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga22
ja jestem w 27 i juz ok 2 tyg temu kupilam ciuszki,i pare innych rzeczy,wiesz potem kobiecie ciezko chodzic po sklepach,a moze trzeba bedzie do szpitala na jakis czas,nigdy niewiadomo,a moze bedzie wczesniak,zreszta mnie tez skrecalo,i czulam ze juz musze kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już powolutku możesz zacząć zakupy, takie podstawowe, bo później ciężko będzie kupować w ostatniej chwili:) jak dorwiesz coś słodkiego, to kup:) najlepiej w rozmiarze 62:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki sam problem, ale narazie nie wiem nawet jaki rozmiar dla małej kupować... ograniczam sie do np. chusty, przewijaka, wanienki itp. To sie na pewno przyda a lekarz mnie straszy że moge urodzić za wcześnie więc wole mieć. Jestem w 30 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam po trochu, korzystałam z okazji, promocji - i całe szczescie bo teraz czuje sie źle i nie daje rady chodzić po sklepach, durzo rzeczy zamawiam jeszcze na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokoj luudzie
W czym problem? Chcesz to kupuj. Bosh! Co za durne przesądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokoj luudzie - splywaj jak ci sie temat nie podoba Bosh! Dzieki dziewczyny za wypowiedzi!:)o zapeszaniu wspomnialam dlatego ze poprzednia ciaze poronilam i mimo tego ze wyszlam za maz 13 w piatek...jakos tak troche sie boje...Z dzidzia jest wszystko oki(odpukac;)) wiec moze w lutym zaczne powoli przygotowywac sie do kolejnej roli mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mialam już śpioszki zanim w ciaze zaszlam :D:D:D a powaznie to powiem Ci ze duzo rzeczy ktore kupilam za wczesnie wogole mi sie nie sprawdzilo. Wózek okazal sie do d... i pewnie gdybym kupowala po porodzie to bym inny wybrala. Kupilam duzo pierdólek tylko dlatego ze je widziałam w tv a niestety procz ytego ze ladne to sie do nieczego nie nadawaly- np baldachim do lózeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam jeszcze pare ciuszkow po corce ale sa gleboko schowane w szafie lub w pawlaczach u mamy tyle ze prawie wszystkie sa w kolorze rozowym a teraz spodziewamy sie syna choc kolor nie ma wiekszego znaczenia:)Siostra ktora mieszka w Niemczech tez juz choruje by zaczac kupowac siostrzencowi pierdoly i korci ja zeby paczke robic czeka tylko kiedy ja wyraze zgode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, może powiecie, co często mamy kupują, a póniej okazuje się zupełnie nieprzydatne? Może my unikniemy tego błędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×