Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miska26

wrzesien 2008

Polecane posty

Gość miska26

kto jeszcze we wrzesniu? na jakim etapie jestescie z przygotowaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onauk
ja mam restauracje, Dja i tyle...aha kosciol wstepnie ustalony nie bede miala kamerzysty, wynajmowanego samochodu, profesjonalnego fotografa, czy zdjec w plenerze czy studiu..wiec mam juz duzo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiadkadad
a ja mam na razie salę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wrześniowe Panny Młode! Ja mam już prawie wszystko załatwione. Sala, orkiestra, kosciół, fotograf. Jestem w trakcie załatwiania kamerzysty. I na ten czas to wszystko. Aha, jeszcze nie byłam na naukach przedmałżeńskich. A Wy już macie to załatwione? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onauk
ja nauki przedmalzeniskie mialam zrobione w liceum i ksiadz mi je zaliczyl:)) musze zrobic tylko poradnie.Czy do takiej poradni trzeba sie zapisywac duzo wczesniej??Znacie moze jakies w Krakowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 26
a ktorego bierzecie slub dokladnie, my 13.09;) mieszkamy za granica na razie jeszcze i przez to wszystko troche utrudnione, a raczej..opieramy sie na pomocy rodzicow, a raczej mojej mamki, ktora przeistoczyla sie w organizatorke pelna para, ale ufam jej bezgranicznie, wiec jestem spokojna. Mamy kosciol,miejsce,orkiestre..lista gosci ciagle ruchoma...i tak pewnie bedzie jeszcze dlugi czas... kiedy bedziecie zawiadamiac o slubie..kiedy rozeslac zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bierzemy ślub 20 września :) A jeśli chodzi o zaproszenia, to pewnie dopiero czerwiec-lipiec będziemy rozwozić. Jest jeszcze dużo czasu i zastanawiam się, czy sama nie będę robiła zaproszeń. Na razie przeglądam wzory zaproszeń i może jak mi sie coś spodoba, to spróbuję :) Mam jeszcze do Was pytanie. Ile płacicie za mszę? Nam ksiadz powiedział, że \"co łaska\"... Jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatis
J a tez wychodze za maz 13 wrzesnia mieszkamy w Irlandii Polnocnej wiec duzo przy organizacji pomagaja moi rodzice mam nadzieje ze ksiadz zaliczy nam nauki przedmalzenskie z liceum bo nie wiem jak je bym miala tu zrobic chyba ze expressem w Polsce podczas urlopu mam tez jeszcze ta poradnie na glowie a oprocz tego wszytsko inne juz zalatwione dzieki rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onauk
Agatis...widze, ze mamy dokladnie taki sam problem...ja tez mam slub we wrzesniu, tylko 27, tez mieszkam za granica, tylko w Anglii, tez moi rodzice mi wszystko zalatwiaja..ksiadz zaliczyl mi nauki przedmalzenskie z LO:) przynajmniej tyle..wczoraj zadzwonilam do Krakowa i mam zadzwonic w polowie lutego zapisac sie do poradni rodzinnej na nauki weekendowe ( bo w marcu bede w Polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień2008
A my mamy 6 września 2008:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×