Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wanesssssa

mam pytanie do urzedniczek

Polecane posty

Gość wanesssssa

pracuej jako stazysta w urzedzie pracy ile dostane jak bede miala etat i jak to wyglada z podwyzkami bo slyszalam ze malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam w pupie. Po stażu dostałam najniższą potem podnieśli mi trochę Po 4 latach zarabiałam 800zł. Zarobki PUPów są raczej takie same, do niczego niestety a pracy sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccallinka
kurcze to naprawde nało sie zarabia-a przecież teraz wzrosła niajnizsza krajowa i co jak co to urzędy powinny tez miec podwyżke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pracuje w pupie od końca roku na pewno podniosą przeciez przepisów muszą przestrzegać:) ale powiem ci że atmosfery sa różne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesssssssa
co masz na mysli ze rozne atmosfery? bo ja bym chciala dostac etat bo plusy ma ta praca ale kurcze czemu tak malo placa? jest jakas szansa by wiecej tam zarabiac? i jesli teraz faktycznie njanizcza krajowa to 840 na ręke to chyba tam sie 800 nie zarabia co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak wszyscy którzy zostali po stażu dostali najniższą. Urzędy pracy są dyskwalifikowane przez starostwa a więszkość zalezy od nich. Raz na rok mielismy nagrody, śmieszne kwoty, talony też bardzo małe. Pracy jest dużo, w każdym dziale teraz tym bardziej kiedy efs wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem po tym jak na szkolenia jeździłam, że we wszystkich PUPach borykają z barkiem podwyżek i niskimi poborami. Naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki będzie więcej chętnych niż stanowisk, to zawsze będzie minimalna stawka. a z tego co wiem, na każde wolne miejsce w urzędzie jest zawsze kilku/kilkunastu chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballkija
a po przygotowaniu zawodowym tez sie dostnie najnizsza krajową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staż czy przygotowanie zawodowe praktycznie niczym się nie różni. Tylko jest skierowane jest do innej wiekowo grupy osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny.. masz całkowita rację tym bardziej, że w urzedach siedzi wiele osób które mogłyby "ustąpić" miejsca młodyszm, którzy w końcu po cos się kształcą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesssssa
u mnie w urzedzie jest sporo młodych kobiet ale wiele stazystek jednak widzę ze po przygotowaniu zawodowym laski zostaja a stażystki rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak były roboty publiczne to wiele przyjmowali jak to zlikwidowali to cięzko mówię tylko na podstwie swojego urzędu ale co zarobków to po rozmowach z innymi na szkoleniach wiem, że jest tak w wieeeeeeeeeelu urzędach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesssssa
kurcze czemu sie nic w tej kwestii nie zmienia? a jednak sporo babek [pracuje tam od lat-jak jest z mozliwoscia awansu co trzeba robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam referentem, potem zrobili mnie inspektorem, można jeszcze być starszym inspektorem. Dostałam 80zł podwyżki przy tym to dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesssssa
no to mało-mis ie podoba w tej pracy ze mam luz i zawsze koncze o stałej porze ale kurcze wszystkim sie wydaje ze my extra zarabiamy jak tam zwrocic na siebie uwage zeby mnie zostawili na etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim dziale jesteś na stażu?? a czy nie słyszałaś jak u Was zarabiają?? nic od pracowników??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesssssa
jestem od grudnia na stażu na pośrednictwie pracy-dziewczyny mówia że mało zarabiają ale sie nie chwalą moziły tylko że licza na podwyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce Cię łamać, bo nie znam struktury waszego urzędu ale do pp to raczej nie bardzo zostawiają szybciej ksiegowosc, poradnictwo zawodowe czy dział gdzie dają dotacje i zajmują się wnioskami ale może u was jest mało pośredników jeśli masz wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessssssa
wykształcenie mam wyższe a doradca zawodowy musi miec jakies specjalne kwalifikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×