Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przykladowy model

przyklad na to ze kobiety sa puste

Polecane posty

Gość przykladowy model

oto cytat "Poznałam fajnego faceta, dobrze się z nim czuję, ale ponieważ to nowa znajomość cały czas próbuję wybadac jakim jest człowiekiem...jaki ma charakter itp. Zastanawia mnie jedna rzecz w nim...mieszkamy w dużym miescie, on nie jest jakiś bardzo młody i nigdy nie miał samochodu...nie wynika to z jego sytuacji materialnej, dlatego mnie to zastanawia...Nie wiem , moze głupio myślę,ale dla mnie facet bez samochodu to trochę jak facet bez jaj;) " http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=74122420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uogolniaj
bo nie wszystkie kobiety takie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsdf
wybacz, ale dojrzały facet mieszkający w dużym mieście i bez samochodu to faktycznie jakiś ewenement dziewczyny wyżej może na serio sądzą inaczej, ale pewnie dlatego że są młodziutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykladowy model
tak jak myslalem puste materialistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsdf
Wy patrzycie na nasze biusty i pupy to my możemy patrzeć na wasze portfele. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uogolniaj
dfsdfsdf tak jestem mlodziutka bo mam 27 lat ? :P niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneettte
to chyba autor jest pusty, założę się że pisze tak dlatego że jest biedny i nie ma auta. a wiesz co? na rzęsach możesz stawać a i tak nie zmienisz tego że kboiety wolą facetów którzy coś sobą reprezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolella
Jak dla mnie to tez dziwne i w obecnych czasach, jednak zeby zaraz faceta jaj pozbawiac z tego powodu???To rzeczywiscie przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazł jedną pustą i myśli, że wszystkie takie są.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollo bridgit
Uważasz że nazywając takie kobiety pustymi sprawisz że cudownie zmieni się świat? Poza tym - czemu Cię to tak boli? Gdybyś nie miał kompleksów, a cudowną dziewczynę - nie zastanawiałoby Cię czemu inne tak myślą. Wnioskuję więc że jesteś zakompleksiony i bez dziewczyny. Zastanówmy się czemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolella
Ale faktycznie zadna laska nie chce obiboka ktory w dojrzalym wieku nic nie ma i zarabia grosze - swiadczy to o jego ambicji a wlasciwie jej braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolambina
Prawda jest taka że w obecnych czasach auto można kupić za 300 zł już :) :) naprawdę - jakiegoś starego malucha. Więc skoro nie stać go nawet na TAKI wydatek to doprawdy... jest mega żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
a faceci sa tak pusci ze sie na to nabieraja.byle lafirynda zakreci dupeczka.pokaze cycka a facet ma kisiel w majtach i babka moze go juz za nos wodzic.to dopiero szczyt pustoty meskiej.istny neandertalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na te fora typu gazeta.pl czy kafeteria wchodza glownie stare panny ktore szukaja sponsora wiec ten temat mnie nie dziwi na tamtym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej śmigać rowerem niż spróchniałym maluszkiem za 300 zł uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️ uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolella
Ale jak panna ma samochod to tez milo nie???Hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
jacek 1982 wiec tys tez stara panna.no i sie wydalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolambina
rowerem? :) no naprawdę super - zmotoryzowany facet (ma rower) ok, więc powiedzmy że za 2-3 tys kupisz coś lepszego i nie zaprzeczaj bez-samochodowy Jarku. A tę kwotę w sumie dośc łatwo odłozyć jeśli się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo...o co ta kłótnia? Jak wy szukacie laski to musi być piękna i najlepiej żeby była dziewicą..... a my po prostu myslimy bardziej praktycznie!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro na tym forum są jadynie kobiety, które szukają sponsora to jak wytłumaczyć obecnośc Jacka....??? Czyzby jego portfel był aż tak zasobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
jarek 84 no nie przesadzaj.a moze masz materialistyczne klapki na oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolambina
kropla - hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×