Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justynaa23lata

Wyszumiałąm sie teraz czas na męża

Polecane posty

z tego co Justynaa napisal: jaka nie jest super, jaka swiatowa, cale mnostwo facetow ktorzy chcieliby ja poslubic ma wokol siebie ale biedna ksiezniczka nie potrafi podjac decyzji przychodzi mi do glowy: albo ma 13 lat i nie ma z kim pogadac bo wszystkie kolezanki juz spia, albo ma tak tragiczne poczucie wlasnej wartosci, ze musi polepszyc je piszac anonimowo jaka jest wspaniala ostatnia wersja- jest tak zalosna-ale nie chce mi sie wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaa23lata
Ja szukam faceta na staęł wiec nie moge sie zwiazac z kims kto mi nie odpowiada to decyzja na całe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bingo... ale co spodziewasz sie znalezc na forum? oznajmilas nam ze szukasz faceta na stale. mamy Ci pomoc wybrac sposrod rzeszy kandydatow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszka83
nie chcialbym miec kobiety, ktora kiedykolwiek kogos zdradzila i uprawiala seks bez milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz wolny wybor, ale co jesli pokochasz taka kobiete? takie kryteria co do ewentualnej partnerki sa niemozliwe do zrealizowania, tak mysle. ale powiem Ci jako kobieta-rozumiem, sama tez bym tak nie chciala (tzn takiego faceta). no ale zyczenia swoje, a rzeczywistosc swoje...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem absolutnie za
mycha jeszcze się szczyci że jej facet przyszedł zjarany na randkę:D patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma inny zakres pojec dopuszczalnych, czy szalonych. jak obojgu to odpowiada to niech robia co chca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem absolutnie za
własnie o to chodzi , ze ona nie ma zasad moralnych i jest z tego dumna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuupa blada
A miłość ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie nie ma zasad
moralnych, puszczala sie, a jej maz to pewnie dres i kibol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ale co komu do tego? moze miec tatuaze na calym ciele, rozszczepiony jezyk i kolczyk na pol twarzy- czyja to sprawa? jesli ktos sobie zyje niemoralnie-jego broszka.jak ktos zyje w cnocie do smierci-rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie myszka pisze ze
zdradzilaa męza???????????????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złap jakiegoś na dziecko
nie pisze że zdradziła męża na topiku o zdradach pisała, że zdradzała swojego faceta byłego, nikt o mężu tu nic nie mówi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayassshi
myszka83 nie przejmuj się, że wszyscy na ciebie weszli, to nie jest obiektywna ocena. Wbrew pozorom oni ci zazdroszczą, że żyjesz tak jak chcesz! Ja bym marzyła, żeby mieć taką przyjaciółkę jak ty, niestety mam takie, które żyją jak panie dulskie. Sama jestem w twoim wieku ale sie nie wyszalalam i troche teraz zaluje, choc nadrobic nie chce, bo tez mam dzidziusia i ukochanego na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayassshi
A tez wlasciwie nie uwazam, zeby seks z kilkoma partnerami, narkotyki, alkohol, podroze byly jakims szokujacym szumieniem. To chyba normalne? Choc narkotykow poza trawa 3x nie poznalam i tego akurat wcale nie zaluje bo sie tego boje. Ale jesli chodzi o seks, zaluje, ze nie przespalam sie z kobitka :-) W sumie chyba tylko tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAYASSSHI JA SIE NIE PRZ\EJMIUJE TU SAME POMARANCZOWE DEWOTY I ŚWIETE tez bym chciał miec taka psispsiłe jak ja lale cóż daje rade a co tych wyssumien to wymiemniłam kilka i juz pozdrwaiam a co do mojego meża to zjarzyj na fo9tosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffsdfds
MYSZKA83 NIE GLUPIO CI??? PISZESZ O SEKSIE Z WIELOMA FACETAMI A W LINKU MASZ ZDJECIE SWOJEGO DZIDZIUSIA I CIEBIE Z MEZEM... I PO CO SIE TAK AFISZUJESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta myszka to ...eh wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje myszy
mysza sie nie wstydzi, ona jest dumna:) chwali sie też publicznie że w ciąży piła alkohol:) i też jest z tego dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje myszy
ogólnie to ona ma chyba coś nie tak z głową:o co nie zrobi to cała Polska musi o tym wiedzieć :o zdradzała chłopaka- musiała sie pochwaic na forum, piła c ciązy- musiała się pochwalić na forum, na jakimś topiku pisała też jak długo trwają jej stosunki :o a jak ktoś śmie ją skrytykować to sie obraża:o margines społeczny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje myszy
to że ktoś nie ćpa i się nie puszcza to nie znaczy że jest "święty" co dla ciebie jest chyba wyzwiskiem :o ale czego sie spodziewac po lasce która brała ślub w 6-miesiącu ciąży:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłeeee
a gdzie można poczytać te ciekawostki o myszy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje myszy
ona pisze na wszystkich topikach, miłej lektury:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×