Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MrLonely

Dlaczego

Polecane posty

Dlaczego mam takie dziwne odczucie ze jestem przez nia jakoś manipulowany, wykorzystywany???:( Znam ją już prawie rok czasu ale ostatnio coraz częściej nie daje mi spokoju myśl, ze znowu zostałem zmanipulowany. Piszę zebym zadzwonił, zebym przyjechał staram sei to zrobic... Tylko później zachowuje sie jakoś dziwnie. a mi poprostu na niej zależy i nie wiem czt przypadkiem ona tego za bardzo nie nadużywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszczalnie TAK takie sią kobiety jak wyczują że dasz się manipulować to już cię mają :P kazda ma swoje sposoby i w życiu nie dowiemy się jakie one to mają zakodowane genetycznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knedliczek
gnom ------> popraw byka w stopce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napuszona
nie daj się wykorzystywać, jeśli czujesz się wykorzystywany..proste-trochę asertywności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest normalna
"w ogole" oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ze sie czuje wykorzystany. poprostu jak sie pozniej nad tym wszystkim zastanawiam to mam takie wrazenie. w sumie to nie wiem jakiej reakcji bym oczekiwał. np dzisiaj podarowałem jej plyte o ktorej wczoraj rozmawialismy. ona podziekowała ale od tego czasu milczy, moze sam za duzo wymagam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2MrL
po prostu wyluzuj, zajmij sie czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki admin taka stopka:P a ja mam dyscośtam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie zająć czymś innym nie myśleć o tym, ale gdy przyjedzie noc, nie mogę o niczym innym myśleć ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×