Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogadanka

10.01.2008 czy ktos też jutro zaczyna?

Polecane posty

Gość centka
no i maly blad sie wkradl:)ale tak jest jak sie w pracy siedzi i cichcem przed boss'em baki zbija:) juz prostuje tego chochlika cukier buraczany i trzcinowy to dwucukry a skrobia z np.ziemniakow to polisacharydy czyli cukry zlozone prostuje bo glupoty popisalam az wtyd hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bosh jaka ja jestem głupia:( Przed chwilą zjadłam 2 kawałki szarlotki 2 krówki, a do tego obiad:( Chyba od jutra wprowadzę u siebie głodówkę i zamknę się w pokoju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
nie ma sporu zwykla wymiana pogladow.pociesze cie SchWar15 bo ja wrabalam kawel chalwy.slodycze to moja wielka slabosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Aronia---Pwenie że mozesz!!!:):):) Przynajmniej ja się zgdzam @SchWarZ15---Hmmm może poprostu dzisiaj juz nie jec kolacji i poćwicz i będzie dobrze!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schwarz15 : głodowka nic nie da. 2 kawalki ciasta to nie jest duzo. zjadlas obiad. to teraz wieczorem zjedz lekka kolacje. i bedzie okej.:D nie ma sie co przejmowac:) wiadomo ze tak do razu sie niew ykluczy slodyczy. dlatego mowie. zjedz mala kolacje. kolo 17-18. i bedzie okej.:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie przejmuj sie tym tak!!! Przy jednorazowym wybryko tego typu nie powinno sie nic stać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc od czego zaczynamy dziewczyny ?????????? Najlepiej od odchudzania , tylko jak ????? Po 3 latach obżarstwa jak przestawic sie na diete :o Ja postanowiłam: nie jem chleba nie jem makaronu jem 1/2 ziemniakow nie jem fast foodow pije wode gazowana i czerwona herbatke cwicze :o a Wy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
tak to nie dasz rady popoludnie cale przed toba.a moze super salatka ze swiezych warzyw.malo kaloryczne i samo zdrowie.do tego na pewno sie zapchasz i nie bedziesz glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tak samo zjadłam ciastko:( Chyba wywieszę na drzwiach tabliczkę z napisem: "zakaz wstępu ze słodyczami":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
dasz rade ja tez podjadam slodycze to nie zbrodnia a slabosc charakteru.musimy nad tym popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na śniadanko zjadłam jak zwykle jogurcik i za 1h bede jeść obiadek: pierś z kurczaka faszerowana grzybkami pieczona w piekarniku z suruwka z kapusty oczywiście bez ziemniaków jak zwykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam. i to mOooocno;p akuratnie zaczełam ferie.wiec moge sobie pozwolic na niedozywianie organizmu w celu zmniejszenia wagi;p i przy okazji mam czas cwiczyc:) to tez jest dobre;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaczęłam ferie!!!:) A jak wygląda twój jadłospis na jeden dzień tzw co jesz?? --judzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj to roznie. staram sie urozmaicac jedzenie. duzo witamin itp. a najwiecej wapnia. staram sie jesc 5 posilkow dziennie.o regularnych porach no i troche cwicze;p takto nie mam jakos ulozonych posilko jem na co mam ochote w odpowiednich ilosciach i kcal. :D to jest najlepsze bo nie mam zamiaru wmuszac sobie czegos czego np nie lubie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×