Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogadanka

10.01.2008 czy ktos też jutro zaczyna?

Polecane posty

Gość pogadanka

ważę 50 kg, na razie chcę schudnąć do 48 kg.. niby tylko 2 kg, ale ostatnio cały czas tylko jem i jem i jem i jem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana17
Ja zaczynam :) ale waze hohoho i jeszcze wiecej od Ciebie:P dawno sie nie wazylam ale jakies 84kg bedzie:P wiem ! tragedia :) mam na schudniecie dokladnie 4 tygodnie i musze schudnac jak najwiecej:) Wiem ze nie stane sie w czterytygodnie super modelka hihi ale do jakichs 68kg by bylo fajniusio:) pogadanka ile masz lat ? ja 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judzi : czesc:) ciekawe ile ten topik przetrwa...niektore upadaja po dwoch dniach a inne po tygodniu hihi mam nadzieje ze z tym tak nie bedzie...ile chcesz schudnac?> na jakiej diecie? i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SchWarZ15
To ja też się przyłącze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SchWarZ15 : zapraszamy:) proponuje rowniez kilka slowek o sobie hihi i zacze4rnienie nicku aby na naszym topiku nie bylo podszywaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam duzooo czasu. tzn do polowy lutego:d mysle ze do 60 dobije. nie chce sie glodzic. bo trenuje siatkowke i nie mam zamiaru sie wykonczyc.i zjesc swoich miesni.poprzez ciagle glodowki. mysle ze na diecie 1000kcal. jest najlepsza.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadanka
fajnie, ze jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie z kims cos zaczynac. wtedy mozna wzajemnie sie wspierac.dawac sobie rady. dosyc takie motywujace to jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judzi : no to zazdroszcze...czas do polowy lutego i tylko 5kg do zrzucenia:) 1000kcal dobry pomysl:) ja niestety musze postawic na bardziej radykalny krok bo mam duuuuzo do zrzucenia i na to 4 tygodnie:( najbardziej jestem za dietka owocowo-warzywna, ktora stosuje sie do 6 tygodni a potem wychodzenie stopniowe.Slyszalam o niej wiele pozytywnych opinii i super daje skutki ! nie wiem ile da rade schudnac w cztery tygodnie ale jakos bedzie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madcoco
to ja też dołączam:) od jutra, 60kg-172, chcialabym zeby bylo 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadanka: no w koncu :) juz myslalam ze zalozylas temat i ucieklas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja ogolnie mam problemy z udami.;/ i mam szerokie biodra. a wiesz zeby wyjsc w takich krociotkich gatkach siatkarskich tez trzeba miec jakies te nogi wyrobione. a moje sa straszne bo wszytko w nie idzie;/ lydki mam szczuple a uda.masakra.;/ jutro rano sie zmierze i zważe wiec bedzie latwiej cos mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadanka
słuchajcie, jak mozemy się wspierać wzajemnie bez obawy, ze topik siadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadanka
jaką tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judzi: rozumiem.:) z tego co wiem to uda sa czesta zmora :) Pogadanka: nie mam pojecia ale tez sie boje sytuacji ze nagle topik zniknie i co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SchWarZ15:widzialam tabelke na innym topiku...fajny pomysl ale troche z nia zabawy...moim zdaniem wystarczy jak kazda umiesci wage i wymiarki w stopce ale jesli zdecydujecie sie jednak na tabelke to jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec niech do jutra kazda sie pomierzey :P ja niestety nie mam wagi wiec nie moge kontrolowac kilogramow,zostaje mi cm ale i tak wazniejsze wymiary niz kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dzisiaj zaczęłam, ale zjadłam moje ulubione ciastko:( ale przytyłam tylko 0,5 kg, a schudłam 2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba 500kcal, albo po prostu ograniczyć jedzenie a do tego 2 godziny ćwiczeń dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...:) dobra ja lecem :) sprawdze jutro jak Wam idzie :P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuletak
Han , bierz się dziewczyno za siebie, bo jest fatalnie.Życzę Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×