Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogadanka

10.01.2008 czy ktos też jutro zaczyna?

Polecane posty

Gość ja wiem lepiejjjjjjjjjjjj
ja mam 170 i waze 75 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
na szczescie mam kupe czasu na zrzucenie cielska bo az do wrzesnia.miarowo ale do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta?? Hmm.. pilnowanie sie.. zapewne zawartość jelit się zmniejszyła dlatego 1 kg spadło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
ja wiem ale jestem tez swiadom ze im mamy wiecej lat tym trudniej jest schudnac.a do tego mam metabolizm kiepski ot i caly problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jak najszybciej:) Bo już się nie mogę na siebie patrzeć i cały czas tyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój cel to 0,5kg tygodniowo, delikatnie, powoli ale przyjemnie, bez drastycznych diet. :) Na pewno cel, musi być do maja :P Także mam czas i w sumie tylko 5 kg, choć kiedyś było więce ale to daaawne czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
ja wole dluzej bez efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio cały czas miałom o 5 kg miesięcznie więcej, i postanowiłam wziąć się za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja postanowiłam bo znalazłam nową diete i chciałam spróbować!:) Mam nadzieje że się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak trafiłam na kafe, ale teraz mam już o 5 kg mniej:) I jestem gotowa na inne diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara pochwal sie ta dietą. Może jakaś ciekawa?? Bo generalnie to chodzi o to , że ja wybredna jestem i większość diet mi nie pasuje no albo jak ew. podpasują to trzeba dużo czasu poświecić na robienie posiłków no albo są to diety typu 5kg/tydzien a to nie dla mnie bo w nastepny tydzien odrobie 8kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
4 lata temu wazylam prawie 100kg,potem przez okolo rok schudlam 35kg.miarowo powoli chudlam.zmienilam tryb zycia troszke cwiczylam no i waga spadla.potem nastapil krach.to bylo okolo roku temu.mialam problemy i zaczelam podjadac ot i mi sie szybko przytylo te cholerne 17kg.na szczescie sie jakos pozbieralam i znowu mam sile do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja stosuje SB i jest good! Bo w ogóle nie jestem głodna i jem troche zbyt mało i może byc efekt jojo niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy tak zawsze rano śniadanie jem jugurt bez cukru na obiad no to jem np jajko z brokułami albo jakis kurczak z warzywami albo cos tam kolacja no to albo jakas sałatka albo nic!!! No przepisy czytam na internecie jest ich mało bo nie moge jeść nic co słodkie i bez ziemniaków, chleba, makaronu, ryżu i wielu innych produktów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy chciałabys osiągnąć te wymarzone 50kg i jak sądzisz kiedy ci sie to uda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niczego sobie nie zabraniam, tylko jem mniej. Czasem i batonik sie nawinie. Tak już sporo schudłam ale w dłuższym czasie. Uciekam spać, do jutra, trzymajcie sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się uda to najlepiej do końca miesiąca, a jak nie to 2 termin to 14 luty:) Jak narazie to musiała bym chudnąć ok 1,2kg dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie z batonikami musze opanować bo dzisiaj już pół ciastka zjadłam:/ wiec jak zacznę jeść to nici z dietą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
sara no moim zdaniem nie jest to odpowiednia dieta no chyba ze masz zamiar tak sie zywic do konca zycia.powiem wam dziewczyny w czym jest caly pic.nalezy tak sie odzywiac aby sobie niczego nie odmawiac,nawet slodyczy!!!!!!!!!!chodzi o to aby dieta byla urozmaicona czyli musisz zjesc od czasu do czasu i ziemniaki i makaron oraz chleb.a ten pic to to aby proporcjonalnie zjadac odpowiednia ilosc kalorii ,potrzebna do prawidlowego funkcjonowania organizmu, w stosunku do ilosci spalanej energii w ciagu dnia.wazne jes aby posilki byly w rownych odstepach czasowych czyli co jakies 3 lub 4h.miedzy posilkami nie nalezy podjadac no chyba ze owoca.absolutnie nie jesc po 18.pic duuuuuuzzzzzzzzooooooooo wody minimum 2l na dzien.no i oczywiscie troszke gimnastyki nawet 15 mni dziennie da rezultaty.ja tak zylam 3 lata i efektu jojo nie bylo dopuki nie zaczelam topic smutkow w tiramisu po 22;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To postaraj sie !!! Życzę szczęścia! A ja jem mało ale znowu efekt jojo!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
a i dziewczyny wazne pijcie tez zwykla zielona herbate naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije wodę, wodę cytrynową i zwykłą herbatę z cytryną:) Ale to tylko chwilowo bo jestem chora i muszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×