Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annnkaaa28

jak sobie dziewczny radzicie z TYM.....

Polecane posty

Kocham swojego Misiaczka i nie chce żeby się męczył jak ma ochote na seks.Problem jest w tym,że on ma bardzo często chęć na zrobienie dobrze.W sobotę bylismy cała noc na imprezie i co jakis czas stał mu penis i chciał żeby go spuścić nie było problemu bo wychodziliśmy w ustronne miejsce (przewietrzyć się) i mogłam go spuścic .Gorzej jest gdy w czasie dnia idziemy na zakupy a on do mnie \"zobacz jak mi stoi\" Musimy szukac jakiegoś miejsca ustronnego co naprawdę jest kłpotliwe.Innym razem siedzimy w kawiarni a on do mnie \"połóż rekę na fiucie czujesz jak stoi i jak mnie to męczy\"Idziemy do kibelka i go spuszczam,Jestem skrępowana wskakując ukradkiem do męskiej toalety.Jak wy sobie radzicie z tym ? Czy wasi fceci tez są stale nabuzowani na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o mój mąż to nie buhaj rozpłodowy i potrafi powstrzymać swoją chuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszczam go
ożesz kurffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alem się urechotała
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ja jestem kobietą
ja pitolę...porażka ...jak Ty się musisz czuć...ja bym nie weszłą do męskiej toalety by misiaczkowi dobrze zrobić...to trochę poniżające jak dla mnie...ale moze on powinien iść do jakiegoś lekarza bo wydaje mi sie że to normalne nie jest...a ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy temperament
facet ma duzy temperament i powinnas sie cieszyc ze go podniecasz...ale ja bym nie reagowala na kazde żadanie zaspokojenia go bo co z twoja satysfakcja?jezeli nawet mu stoi to nie znaczy ze musi zaraz byc sex przeciez po pewnym czasie podniecenie zaniknie ale za to facet bedzie nabuzowany co oznacza szalona noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie normalna Kocham go i nie chcę żeby się męczył Po co ma sam sobie walić j też mam przyjemność w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DośćFajny
- Chciałbym prosić o rękę Pańskiej córki. - A nie masz chłopcze własnej??? - Mam, ale mi się już znudziła... :D:D:D;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już ci wyjaśniam dlaczego nienormalna. Otóż każdy człowiek potrafi zapanować nad sobą. Twój facet także, ale znalazł sobie taką kobietę która leci za nim do męskiego kibla, żeby go "spuścić" (cóż to za ohydne słowo? :O). Jest egoistą, bo myśli tylko o swojej przyjemności. Czy ty myślisz, że to co robisz jest dowodem miłości dla niego? Bo wg mnie to upokorzenie, i jego i twoje. W sklepie, w kiblu, w krzakach??? Ok, raz za czas dla urozmaicenia ale nie ciągle i nie tak, że tylko ty jemu robisz dobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahhahahahaahhaa przecież to jakiś erotoman jest... i egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
Jest teoria, że to typowe dla ludzi z mniejszym potencjałem intelektualnym ....Choć nie twierdzę, że tak jest .... to w jakimś sensie miałam okazję potwierdzenia tej tezy ... hmm .. ciekawa jestem co robi Twój chłopak... Bo mój mąż jest kierownikiem, ma 300 osób do zarządzenia ... Długo pracuje.. praca wyczerpująca i stresująca ... I jestem pewna, że takich problemów nie ma ... (oprócz tego jest na podyplomówce) ... Więc ma inne problemy, które go męczą ... :P (mniej przyziemne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak jest że ja stale mu robię dobrze, a on jest egoistą Normalnie mamy seks w domu i mam orgazm. Zawsze jak sa normalne warunki z gra wstępna on jest wspaniałym kochankiem.Prawie codziennie mamy stosunki i mam podczas ich orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naiwniara
spuścić to można psa ze smyczy :P a w tym męskim kiblu krzakach i innych uroczych miejscach to ty mu ręką ustami czy ci*pką "spuszczasz" ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma 22 lata i nie jest kierownikiem z zarządzaniem kilkuset ludzi bo jest studentem UW Może jak będzie w wieku twojego męża to potrzeby się zmniejszą.Nie sądzę że potencjał intelektualny ma jakiś związek z seksualnością a raczej bogctwo intelekualne sprzyja rozwojowi seksualnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
stic --- jedyną jego kochanką jest praca ... Nawet przez sen mówi o pracy ... i wyłącznie o pracy ... Choć fakt, laski na niego lecą ... Ale to taki typ człowieka ... Najważniejsza dla niego rodzina, dom ... marzy o dzieciach... Choć oczywiście 100% pewności nikt nie ma ... :P Ale nie mam żadnych powodów, aby mu nie ufać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
annnkaaa28 - jeśli sugerujesz, że mój mąż jest stary, to nie jest ... Choć faktycznie dychę starszy ... :P Ta teoria jest dość wytłumaczalna ... Bo jeśli Twój chłopak poświęca tyle biologicznym potrzebom ... To na pewno jego głowy nie zaprzątają filozoficzne rozważania, ani inne głębsze przemyślenia .... :O Fakt, że studiuje niewiele sugeruje ... W końcu wiem, jakie "elementy" bywają na uczelni ... i o zgrozo kończą je ... Więc studia to żaden argument ... (z mężem studiował taki jeden - pracuje na maszynie nadal i to kiepsko ... :O) Choć uważa się za geniusza ... Dodam jeszcze, że miałam epizod z przeciętnym "wykształciuchem", chłopakiem z doktoratem (pracował na uczelni) - byłam 2 kobietą w jego życiu... i moim aktualnym ... To tylko pierwszy myślał głównie o seksie ... Dwaj pozostali mieli więcej rozbudowanych potrzeb .... Przypomnę, że potrzeby biologiczne stoją u podstaw piramidy Masłowa ... I im mniejszy intelekt, tym ważniejszą rolę spełniają one w życiu człowieka .... W końcu - każdy ma tylko dobę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×