Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Damianosss

Technologia chemiczna

Polecane posty

Gość Damianosss

Szukam szukam ale nic nie mogę konkretnego znaleść.Ale może ktoś z tutaj obecnych posiada tytuł mgr.inż technologii chemicznej.jak jest ze znalezieniem pracy po tym kierunki (w Polsce i za granica) ile można zarobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianosss
Ja jestem dopiero na 3 roku na Politechnice Śląskiej...po tym roku wybieram specialność,zastanawiam się nad polimerami,słyszałem że po tej specialności nie ma problemu ze znalezieniem pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fif...
Polecam BAZY MAGAZYNOWE PALIW PŁYNNYCH- OLPP bodajrze i PGNiG sie tym zajmuje. Kiedys CPN DYREKCJA BAZ MAGAZYNOWYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po technologii chemicznej polimerów. pracuję w instytucie naukowym. pensja? 2 miesiące przed skończeniem studiów 1200 brutto, z tytułem 14oo brutto, teraz 1900 brutto, w sumie po 1,5 roku pracy. Jeśli chodzi o znalezienie pracy, to ja nie miałam problemu, zależy czego szukasz...mam spokojną ciepłą pracę, ale mało płatną, chociaz w ciązy to akurat teraz zauważam plusy (praca na miejscu, blisko do domu, stała praca, brak perspektywy że mnie zwolnią) i minusy (niska płaca, mało obowiązków, dużo pracy zmkomputerem). Chciałabym pracować w inej firmie, ale robię tu doktorat, więc jak tylko skończe to na pewno będę szukać czegoś innego... za granicą (niemcy, holandia), nie ma żadnych problemów, sa chętni żeby przyjmowac specjalistów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianosss
A pracuje ktoś z was w jakiejś firmie na Śląsku w okolicach Bielska Białej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianosss
Są tutaj chemicy czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kemik
Skończyłem Technologię chemiczną, pracę dostałem od ręki w zawodzie - mogłem wybierać miedzy 4 firmami , Miałem też oferty z Krakowa - więc nie wiem czemu piszecie że nie ma. Pracy jest dużo i dobrze płatnej. Więc polecam ten kierunek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×