Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DOTACJA Z UNI

Czy mając swój własny lokal moge starac sie o DOTACJĘ UNIJNĄ??

Polecane posty

Gość DOTACJA Z UNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym....
jestem w podobnej sytuacji, ale u mnie dotacji narazie niet........... zostaje dotacja z urzędu pracy, no i kredyt dla nowych przedsiębiorstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTACJA Z UNI
Lokal jest moj a włascie mojej mamy.Nie bede za niego płacić.Chciałabym otworzyc w nim swoj binzes ale brakuje mi kasy, czy moge starac sie o pozyczke w urzedzie pracy czy to ze posiadam taki lokal moze odrazu mnie zdyskwalifikuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTACJA Z UNI
czyli znaczy ze zloylas juz wniosek??czyli mozna sie starac mimo posiadania lokalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTACJA Z UNI
chce otworzyc sklep z art gospodarczymi...mysle ze malo to pomyslowe a wiec pewnie nici z pozyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTACJA Z UNI
mam 10 tys ale chce wlozyc w to ok 20 tys a wiec jak nic przydalaby mi sie ta pozyczka:)Bo coz mozna zrobic etraz z 10 tys....same regaly to kupa kasy! a reklama!nie ma szns za taka kase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym....
no tak, ale skoro lokal jest mamy to jakos musisz załatwić tę sprawę. Pewnie użyczenie czy coś wtym stylu. Inaczej spisujesz umowę najmu, a twoja mama musi płacić podatki od najmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTACJA Z UNI
hellish to jest lokal w srodku osiedla, nie ma w poblizu nic takiego takze mysle ze bez analizy moge ryzykowac smialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTACJA Z UNI
poza tym sklep gospodarczy gdzie kupisz :zmiotke,mopa,garnek,srodki czystosci-musi sie przyjac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym....
tak, tak właśnie o tym myślałam, tylko nie znałam terminologii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOTACJA - pytam, bo im lepiej zrobisz SWAT, tym większe masz szanse na pieniądze, najwięcej wyciągniesz 5 x średnia krajowa, ale pewnie o tym wiesz :), z czego masz udział procentowy na 3 kategorie wydatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym....
szczerze mówiąc myslę, że ciężko przebić ceny marketów jesli chodzi o chemię. i w sumie podstawowe produkty można kupić w każdym RUCH-u czy jak tam zwą. A zmiotki, szufelki? Jak czesto sie kupuje?? Niewiem Bynajmniej nie mam zamiaru Ci e odwodzic od tego pomysłu, ale mnie się ten profil działalności nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTACJA Z UNI
no to co byscie otwarły w srodku osiedla??Naprawde mysle juz nad tym dlugo i ciezko cos wymyslic.Tam bede mogla liczyc tylko na klientow osiedlowych, nikt z zewnątrz mi nie przyjdzie(no chyba ze przypadkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTACJA Z UNI
Ja tez nie marze o pracy w czyms takim ale staralam sie zrezygnowac ze swoich marzen i musiala wymyslic cos co w osiedlu sie pewnie sprawdzi.Gdybym lokal miala w dobrej lokalizacji bralabym sie za kawiarenke albo kwiaciarnie...no ale niestety jest na osiedlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTACJA Z UNI
a płacić kokosy za wynajem lokalu to mis ei nie usmiecha wiec wole wykorzystac to co mamy...Oczywiscie ciagle szukam jakiegos pomyslu ale nie jest to latwe dltego poszlam troche na łatwizne i poszłam w ten sklep gospodarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOTACJA Z UNI - przede wszystkim, "na środku" osiedla to znaczy? przy placu zabaw? przy parkingu? w drodze na przystanek? kto mieszka na osiedlu? młode pary z dziećmi? bezdzietni? staruszkowie? jak jest z komunikacją - np. do najbliższego supermarketu? i tak dalej i tak dalej. od tego zacznij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTACJA Z UNI
lokal jest w nowo powstałym osiedlu.Za rok maja wybudowac kolejne 2 bloki.Ciezko mi stwierdzic kto tam bedzie mieszkla ale obstawiam raczej mlodych lub w srednim wieku.Supermarket jest dosc blisko-kazdy moze tam podejsc. Lokal jest w srodku osiedla czyli otwierajac swoj biznes bede mogla liczyc tylko praktycznie na mieszkancow bloków.Naprawde ciezko wymyslic cos fajnego jesli ma sie takie ograniczenia z lokalizacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewsd
Mam pytanie?Czy o dotacje z uni może się starać tylko osoba rozpoczynająca działalność gospodarczą czy też osoby które od niedawna mają już takową a brak jest kasy na rozkręcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuteczny wniosek, czyli jak wydoić unijną krowę Wykorzystaj ostatnią szansę na duże, unijne pieniądze. Pozyskaj je dla swojej firmy, gminy, miasta lub dobrego pomysłu... http://zlotemysli.pl/fantastyczne,1/publication/show/6636/skuteczny-wniosek-czyli-jak-wydoic-unijna-krowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×