Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulencjaaa

Pomoc i Ubranka na rozmiar 80-86 dla biednego chłopczyka z łodzi

Polecane posty

Gość ulencjaaa

Koleżanka z lodzi dzwoniła do mnie,że pewna dziewczyna potrzebuje pomocy. Ma dwójkę dzieci 11 letnią córkę i synka rok i chyba 2 miesiące. Chłopczyk jest malutki jak na swój wiek,niedożywiony. Potrzebna jest pomoc ubranka 80 cm wzwyż , może jakieś zakupy spożywcze typu kaszki nestle dla dzieci,banany,kosmetyki podstawowe, jakiś proszek do prania itp. Problem w tym,że ja jestem z lubuskiego wyślę paczkę,ale może mógłby pomóc ktoś z łodzi???? Pamiętajcie- Dobro wraca. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna naciągaczka
A gdzie rodzina,opieka społeczna??? Czemu każda z Was zakłada takie topiki na necie a potem sprzedaje na allegro.Sorry ale za dużo się tu naczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencjaaa
Słuchaj no Droga Forumowiczko! Dostałam sygnał i staram się pomóc na wszystkie sposoby. Jestem z lubuskiego,więc tak logicznie pomyślałam iż jest może ktoś z łódzi kto by pomógł tej dziewczynie jeszcze na inne soosoby. nie muszę "dorabiać" sprzedając jakieś używane ciuszki na allegro, kilograma bananów raczej też nikt nie sprzeda na allegro (nie wiem może się tu mylę :-))) ) Pomagam tu gdzie mieszkam dwóm biednym rodzinom,bo mnie na to stać. Jednak całej Polsce nie pomogę. Piszę tu bo szkoda mi biedniutkich,niedożywionych maleństw!!!!!!! Co inne dziewczyny robią z ciuszkami które zbierają nie wiem. Ja Podaję bezpośredni adres do tej dziewczyny,ażdy kto zdecyduje się pomóc może z nią osobiście porozmawiać o jej sytuacji. Czemu ludzie szukają wymówek tylko żeby komuś nie pomóc ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie namawiaj go
a ta dziewczyna której adres podajesz potrzebuje czy chce to sprzedac chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie wysle jej bananów W łodzi takie małe dzieci jedza juz banany ?? doprawdy dziwne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prezerwatyw też potrzebuje
wiem ile kosztuje male dziecko bo sama mam 1,5 roczne ale nie decydowala bym sie ma nie gdyby nie bylo mnie stac sory ale jak sie idzie z facetem do lozka to trzeba miec swiadomosc zajscia w ciaze jezeli to prawda to naprawde szkoda mi dziecka, jezeli nie dozywione to powinien sie nim ktos zajac a piel. srodowiskowa nie przychodezila???? jezeli dziecko nie dozywione powinna to zglosic, na szczepienia tez sie chodzi lekarz widzi co i jak....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencjaaa
Dziwczyny WYLUZUJCIE !!!! Po co te durne wpisy? Jeśli nie chcecie pomóc to po co piszecie takie bzdury? Nie wiem dlaczego się nie zabezpieczyła !!!!!!!!!!!! Nie znam jej. Jestem z lubuskiego a ona z łodzi! Moja koleżąnka ją poznała i widzi że dziewczynie jest ciężko, więc dlaczegóż by jej nie pomóc ?????? Są ludzie których zakupy za 30-40-50zł w tesco czy gdzieś nie zbawią!!!!! Więc może pomogli by chętnie..... I stąd te banany,prawie półtoraroczne dziecko niedożywione powinno podjadać bananka-odrazu napisze że to zdanie moich lek.pediatrów Podam jej adres,wtedy osobiście można z nią porozmawiać co i jak. A nie od razu tak atakować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencjaaa
poczytaj o odżywianiu dzieci,budowie i wartościach odżywczych bananów. Ogólem twój wpis odbiega od tematu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencjaaa
Masz dziecko lub dzieci? Konsultujesz ich odżywianie z Pediatrami? Wiesz gdzie kumulują się konserwanty w tym azotyny w Bananie? (budowa) Gdybyś była biedna nie ucieszyło by Cię,że ktoś Ci pomaga? Nie ucieszyło by Cię to,że są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie???? Więc przestań pisać pierdoły o podatkach, socjalce itd..... Nie chcesz pomóc to Nie pomagaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×