Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość policzkaa

CO O TYM MYSLICIE PROSZE WEJDZCIE

Polecane posty

Gość policzkaa

chodze z chlopakiem,on pracuje ale wiecznie nie ma kasy,bo splaca dlugi swoich rodzicow ,ktorzy sa bardzo zadluzeni. ok rozumiem trzeba pomagac rodzicom,ale oni sa zdrowi a siedza w domu nie pracuja nigdzie i pija wodke:( wkurza mnie juz to,moj chlopak o siebie nie dba bo nawet nie ma kasy zeby sobie kupic jakies ciuchy,:( czasem jak gdzies idziemy do baru to nie ma nawet 10zloty zeby kupic sobie piwo... pozycza od kolegow.. boje sie przyszlosc z nim,:(chociaz kocham go ale juz mam dosc tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego sie boisz? wolisz zeby te pieniadze qwydawał po barach? przeciez to nie on narobil tych dlugow no chyba ze Cis ie nie przyznal spacac ich do konca zycia nie bedzie wiec o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knedliczek
ale o co chodzi? w porzadku gosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to,ze oddaje cala kase na te dlugi,a rodzice je narobili wiec chyba tez powinni isc do pracy,a oni siedza w domu i zeruja na moim chlopaku, on im cala kase oddaje a nic dla siebie, jak sie kiedys ozenimy to tez bedzie im dawal kase, bo skoro nie pracowali tyle lat to nie pojda nagle do roboty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpa
Niby w porządku, fajnie, spłaca rodziców dba o nich itd... Ale to wygląda jakby tak miało być zawsze, bo on nigdy nie powie "dość" a rodzice (jak się wydaje zwyczajnie leniwi) będą to wykorzystywać. Czasami pomaga się komuś dając mu "wędkę zamiast ryby", ale w relacjach z rodzicami rzadko to działa. Rozumiem policzkaa Twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knedliczek
no to musisz sie zadluzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fendi25
To troche dziwny układ, rodzice siedzą w domu i piją a on na nich zarabia. Widać,że chłopak ma dobre serce, według mnie - za dobre. Rodzice pewnie przyzwyczail się do sponsora, tak im dobrze i zapewne nie mają zamiaru niczego zmieniać. To nie wróży dobrze.. Dłudo jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policzkaa
2lata jestesmy razem,no wlasnie jest za dobry:(jest mi przykro ale chyba sie z nim rozstane:( ja tez daje rodzicom na zycie ,bo to normalne jest ale nie taka sytuacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×