Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

Dziewczyny dostajecie gazety o dzieciach?

Polecane posty

Moja mała ma 9 miesiecy a ostatnio dostalam paczke z zupka po 4 misiacu i jablkiem w kubeczku plus poradnik zywieniowy. Dzis dostalam gazete \"twoj maluszek\", a w nim :\" 5 objawów zabkowania, cycuś i basta- dlaczego warto karmic piersią, maluszek na wadze, z czego sklada się mleko itd.\" to ma być już dla tego 2 dziecka? bo dla Mani to już chyba za poźno. U was też tak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoo
Ciesz się, że wogole coś dostajesz za darmochę a nie jeszcze narzekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzekam bo jak dostaje liscik "gratulujemy ukonczenia 4 miesiaca" a mala skonczyla 9 to zastanawiam sie co ta paczka robila te 5 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaję od momentu urodzenia - gazeta "Maluszek", czasem się spóźniają. Jakieś daromwe próbki z Hippa dostawałam na początku, z nestle saszetki kaszek i listy gratulacyjne z okazji ukończenia 4 miesiąca (nawet się zmieścili w dacie) potem dostałam list gratulacyjny i łyżeczkę gdy Wojtuś skończył roczek (też się zmieścili w terminie) w między czasie kalendarz z nestle. 3 dni temu kolejną gazetę :) Nie wiem dlaczego u ciebie jest nie terminowo :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam paczki z bobovity, hipp ze słoiczkami i innymi gadzetami i taką paczuszke dla maluszka a mixem róznych firm, w tym rowniez z gazetkami o dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak malą miala 4 miesiace to wszystkim dziewczyna z kafe powysylali a jej nie zadzwonilam i zapytalam dlaczego ona nie dostala to pani powiedziala ze widocznie zgubili te ankiety w spzitalu co sie wypelnialo i ze wysla no i wyslali ta paczke a 5 miesiacy poxniej wyslali mi to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakty w szpitalu dali dwie walizeczki - z przewagą gazet i poradników żywieniowych ale były też próbki hugisów, pumpersów, sudocremu, loveli i czegoś tam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja adres zmienialam
Ja w szpitalu dostałam walizeczkę, a potem już nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też coś dodam
MaMani mi bobovita przysłała już trzy razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale i tak najlepsze to Dżordż
wypełniłaś ankietę w szpitalu to przysyłają. A czemu spóźnione? nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wypełniłam podwujne ankiety i dostałam podwujnie w szpitalu z racji bliżniaków ale potem wszystkie próbki dostawałam pojedynczo a zupełnie nie wiem dlaczego przecież ichv jestr dwie i chyba żadna z firm nie umie liczyć do dwuch tylko próbki ja musiałam dzielic na dwa a szkoda!!!a wydzwaniać po firmach mi się nie chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedostalam nic innego tylko dwa razy tą bobovite plus gazetke o noworodkach... echh... widocznie tam mają taki sam balagan jak i wszedzie. za to nie wiem czy wiecie ale wypelnienie tych ankiet w spzitalu to wyrazenie zgody na przeslanie danych osobowych do firmy ktora prowadzi taka baze danych osobowych. Potem ta firma odpladnie udostepnia twoje dane innym formom i przedstawiciele handlowi dzwonia 10 razy dziennie zaproponowac ci nowy zestaw noży, zaproszenie na pokaz garnków ze stali nierdzewnej, slipów meskich, ciśnieniomierzy nowej generacji i pościeli z owczej wełny.... ja zadzwonilam do owej firmy i telefonicznie zastrzeglam sobie ze nie życze sobie aby moje dane osobowe byly podawane firmom zajmujacym sie telemarketingiem... od tego czasu telefon zamilkł :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
Też dostaje taką gazetę "Twój maluszek", jakieś próbki mleka, obiadki z Nestle, śliniaczki z Hippa....etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenujace teksty jestem w trakcie rozwieszania plakatów z ta informacja w moim miescie, a ulotki sie drukują. jak wszystkich poinf. to dam ci znac :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzamm
gazete Twoj maluszek dostałam 5 x (synek ma 17 m-cy) powinna byc dostarczana reguralnie co m-c do ukonczenia przez dziecko 2go roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dostajecie wszystkie gadżety regularnie. To tylko u mnie są takie opóźnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dostawalysmy \"paczki\" regularnie i odpowiednio do wieku mojego dziecka.gazetke przysylali bardzo dlugo-tak mi sie wydaje,bo chyba do 1.5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzamm
mi sie wydaje ze jesli chodzi o gazetki to tylko dobra wola poczty polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×