Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m88

Ciąża?-Pomocy

Polecane posty

Gość m88

Witajcie, mam problem. Kochałam się z moim facetem 3 razy. 6 grudnia, 21 grudnia i 1 stycznia. Od czerwca jestem an tabletkach anty. G grudnia wzięłam tabletkę, jednak 21 to był dzień przed okresem, dlatego też nie brałam już tabletek. Okres miałam dostać 22 grudnia i tak też dostałam, jednak przyszedł on wieczorem i miałam go dość obfity [zawsze dostawałam rano i był normalny]. Jak dostałam okres tzn. że nie mogłam zajść w ciążę. Kochałam się też 1 stycznia. Wtedy też byłam na tabletkach. Partner ani razu nie dostał we mniewytrysku. Jednak się boję, że mogę być w ciąży. Gdzieś koło godz. 11 czuję się słabo, mocz oddaję normalnie, czasami mam kłucie w podbrzuszu, takie chwilowe, jakby ktoś mnie szpilką kuł. Pierwszą tabletkę w grudniu wzięłam 26. Od tego czasu, nawet 15 min po wzięciu tabletki, czułam się i czuję się słabo i bierze mnie na wymioty. Jem normalnie, nawet mniej niż poprzednio. Nie wiem czy te objawy to wynik stresu, tabletek, czy może ciąży. Będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croo
w ciągu pierwszych tygodni ciązy jedynym jej objawem jest brak miesiączki, wszystko inne pojawia znacznie pozniej. zrób test. najprawdopodobniej sobie wszystko wmawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m88
Wiesz, też się zastanawiałam czy to nie jest urojona ciąża, bo wczesniej też miałam taki problem i wszystko wyszło ok. A co do testu to stwierdziliśmy z facetem, że poczekamy na miesiączke. Jeśli nie przyjdzie to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca323333
też mam podobny problem. Biorę tabletki, tylko że spóźniałam się czasem o 1-3 godz. z ich braniem. Dwa tygodnie temu nie kochalismy się, ale tak bawiliśmy i on miał wytrysk, możliwe, ze w okolice pochwy. Czy jeśli jestem w ciąży to dostanę krwawienie po odstawieniu tabletek czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m88
tez się spóźniałam z braniem o 1-3 godz. Ale podobno to nie ma znaczenia. Gorzej jak 12 godz się spóźnisz. Nie nie dostaniesz krwawienia po odstawieniu tabletek, jeśli będziesz w ciąży, jednak wydaje mi się, że nie jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ciąża, też tak miałam, kłócie oznacza owulację, może nawet bardzo boleć ja brałam zastrzyki z bólu, po tabletkach hormony muszą się ustabilizować i organizm się oczyszcza, uwaga łatwo o ciążę bo owulka jest bardzo silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca323333
Okres powinnam dostać jutro albo pojutrze. Wydawało mi się, że skoro to krwawienie z odstawienia to nie ma znaczenia czy jestem w ciąży czy nie a ono i tak sie pojawi. Ale w takim razie czekam na okres :) Dzięki za odpowiedź, bo nie martwilam się dopóki mój chłopak nie wspomniał, że może jednak coś się dostało, bo wytrysk miał już niby po tym, jak już nie bylismy tak blisko, ale w tym płynie też są plemniki więc mam stracha jak na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tabsach
ciąża jest wybitnie MAŁO prawdopodobna. Nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca323333
Mam watpliwości, bo zdarzało mi się nie brać o tej samej godzinie, często brałam godzinę, dwie lub góra trzy później. Nia ma to aż takiego wpływu na ich działanie?? Bo słyszałam, że tak, ale nie wiem dokładnie o jakie spóźnienia chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×