Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gerronimo

Pytanie do kobiet.

Polecane posty

Gerronimo - to dalczego piszesz "Ja rozumiem, że teraz zaprzeczasz." ? nie jestem dzieckiem i wiem, co mowie. ale prosze bardzo, wypróbuj te zlota metode ( :D:D:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora.....................
obojętne co przeczytałeś jeśli nie stosujesz tego w życiu jest gówno warte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porządku. Książka ta to "Seksualny klucz do kobiecych emocji". Autor J. D. Fuentes. Wydawnictwo Złote Myśli, Gliwice 2006. Tutaj można przeczytać fragmenty książki: http://prawopracy.wordpress.com/jak-zwrocic-na-siebie-uwage-kobiety-seksualny-klucz-do-kobiecych-emocji/ A cytowane przeze mnie fragmenty znajdują się na str. 31 tej książki. No i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerronimo - z całym szacunkiem, ale czy ty nie wierzysz na tyle w swój własny rozum, żeby musieć wykorzystywać teksty z poradników dla...no dobra, mniejsza o to, dla kogo ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaa23
Gerronimo Ja Ci radze jako kobieta znajdz sobie jakies inne zainteresowania, popracuj nad pewnoscia siebie i nie bedziesz musial sie uczyc wciskania kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem tą publikację, jak i wiele innych podobnych. Książki te bazują na technikach NLP i NLS, jest to bardzo rozgległy i wcale nie taki łatwy do ogarnięcia temat. Czasami trzeba wiele lat ćwiczyć, żeby faktycznie osiągać sukcesy z kobietami, czy w ogóle ludźmi. Samo czytanie to jedno, ale praktyka to co innego. Ja mogę tylko napisać, że to na kobiety działa i to działa znakomicie. Ale potrzeba wyczucia i odpowiedniej chwili, żeby to stosować. Taki pisanie na forum i pytanie kobiet co myślą o jakimś wyrwanym z kontekstu fragmencie jest bez sensu. W ten sposób nic nie osiągniesz, większość kobiet zaprzeczy ze cokolwiek odczuła, albo Cię wyśmieje, czego miałeś przykład wyżej :) Ale poczytaj trochę i wdrażaj to małymi krokami w życie to zobaczysz jak to na kobiety działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno - w ogóle zapomnij o tym, zeby coś takiego kobietom pisać. To musi być mówione - i to w odpowiedni sposób, w odpowiednim tempie, przy wykorzystaniu gestykujacji i języka gestów. Czytanie tego może kobiety rozbawić, ale mówienie - to już zupełnie inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietą być
nienawidzę manipulacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaa23
Teddi Ciekawa jestem czy ze mna dalbys rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porządku, nie zamierzam tutaj wmawiać nikomu, że nie ma racji. Skoro znasz siebie całkowicie, to pewnie nie dasz się nikomu zmanipulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, jeśli człowiek nie potrafi sam rozmową ująć kobiety, choćby wykuł na blachę miliardy tekstów nic to nie da. Poza tym po jakimś czasie słoma wyjdzie i tak z jego butów. :D Rozwijaj się autorze, to konieczne, nawet stosuj te techniki, skoro bez tego żyć nie możesz ale uważaj na pułapki jakie może zaoferować Ci konwersacja z kobietami. Życzę powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobiety, kobiety. Tutaj nie chodzi o ciągłą grę, o manipulowanie, a już na pewno nie o wkuwanie "na blachę" tych tekstów. Takie książki dają tylko wskazówki w jaki sposób z kobietami rozmawiać. Mi w życiu by nie przyszło do głowy, żeby używać dokładnie tych samych słów jakie gdzieś tam wyczytałem. Trzeba na podstawie przedstawionego tam schematu wytworzyć swoje własne "ja", albo inaczej - zakodować w swojej osobowości pewne rzeczy, dzięki którym łatwiej będzie nam w relacjach z kobietami. Ja np. zawsze jestem sobą, ale od czasu do czasu podczas rozmów z kobietami stosuję pewne techniki i to się sprawdza, uwierzcie mi. Oczywiście nie na każdą kobietę działa to w jednakowy sposób, ale zawsze w jakiś. Nie każej nogi się od razu ugną, ale i tak mam większe powodzenie niż jeszcze kilka lat temu. To tyle, nie chcę już rozwijać tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
Ja tam tego nie stosuje, bo nie mam glowy do takiego bajerzenia ale to faktycznie podobno dziala. Kiedys ogladalem film szkoleniowy na dvd, na ktorym wlasnie faceci podrywali kobiety w ten sposob. Film amerykanski, w ktorym spec o manipulacji ludzmi umawial sie z kobietami i mial w koszuli ukryta kamere. Gadal dokladnie w taki sposob jak tutaj geronimo napisal. Nie wiem na ile to bylo prawdziwe, ale za kazdym razem kobiety mu ulegaly i byly nim zauroczone. Jak on to robil nie wiem, ale widac ze koles stary wyga w tych sprawach byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okonski
przecież nie od dzisiaj wiadomo że na kobiety najbardziej działa gadka. Jak ktoś ma bajer to ma powodzenie. Proste. I nie trzeba czytac żadnych poradników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×