Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonaty31

Zwiazek a seks

Polecane posty

Gość duuv
ludzie. ciagniecie do seksualoga bez innych prob to blad. bo zaszczepia sie w partnerze przekonanie ze cos z nim nie gra. a tu trzeba w druga strone. tak nim manipulowac zeby sam na siebie spojrzal jak na atrakcyjnego seksualnie ta kobieta mimo ze jest atrakcyjna moze nie miec takiej wizji samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty31
Nie tak Ona kochać sie chce ale tyle ile potrzebuje czyli powiedzmy te 5 razy, i z nich jest zadowolona, jak twierdzi ma niebo . Co do pracy to tak sumiennego pracownika jak zoan chciało by mieć wielu pracodawców, stres mozna wytłumaczyc napoczatku w pracy chyba ze sie ma beznadziejne warunki, a ona ma dobra prace z której jest zadowolona nie ma zadnych cisnień wiec mozna sie przyzwyczaic i zyc. co do seksu to wypomnialem jej juz to mówiłem jej co z takim seksem jak w akademiku, jak pot miłości lał sie nam poplecach itd... ale nic, ja tez biore pod uwage ze to moja wina, ze to ja zaduzo chce, dlatego tez nic nasiłe i jak nie chce to zakładam mozliwość rozstania, bo ja nie chce majac 55 lat pomyslec ze mozna było inaczej wykozystac sznse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze przynajmniej
no kurcze, mloda kobieta niedawno po slubie nie potrzebuje dywanow zeby sie podniecic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuł brend - nikt nie twierdzi, ze jest najwazniejsza. ALE jedna z wazniejszcyh, BO poza fizyczna potrzeba, psychiczna tez jest. co ty bys zrobila w takiej sytuacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duuv, dobrze napisane! to wcale nie byloby dziwne, jakby ta kobieta odczuwala ogromna presje z jego strony. jak mozna normalnie podchodzic do seksu czujac sie winna za frustracje meza? presja, poczucie winy, przytloczenie, oczekiwanie meza - to moze ja porzadnie blokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze przynajmniej
a i pamietaj ze fajną kobiete ciezko jest znalezc, o milosci juz nie mowiac, nie rob pochopnych decyzji zebys potem nie został z reką w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuv
same powiedzcie dziewczyny facet tego nie wie. dziwi sie ze na wakacjach cos w nia wspatilo ale to sa setki rzeczy-moze tam sie czula opalona, powiewnie ubrana to sa niuanse. widac ze jakas rutyna sie tu wkradla. niekoniecznie w seksie. moze w jej ubraniu, moze w mieszkaniu, trybie dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze przynajmniej
mlodzi ludzie , powinni szalec za sobą, nie moc sie od siebie oderwac a tu jakies wymowki, sumiennosc w pracy, blokada dziwne to jakies pewnie ma dobrego meza dziewczyna i nie umie tego docenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całego topiku nie czytałam, ale może dałoby się kobietę namówić na \"seks bez seksu\", czyli mnóstwo pieszczot i oral dla ciebie? Nie zawsze stosunek musi być przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty31
dobra, nie wiem co ja blokuje, co do uzadzania domu to jestesm w trakcie reorganizacji naszego mieszkania i jedziemy po kilei łazienka kuchnia sypialnia itd.. wszystko razem ustalamy, łazimy po sklepach smiejemy sie itd mazymy zbieramy pieniazki i kupujemy jezeli uznajemy to zastosowne zrobilismy sobie piekna sypialnie własnie mazac i smiejac sie jak bedzie nam códowne, dobieralismy kolory, wiele zeczy sami robilismy , albo tez ja sam, robilem zeby zona miała ładnie hehe i zona ma ładnie a ja mam dupe lol oki nie bede juz wiecej chyba pisał rozmawiałem z nia wczoraj poszło doś mocno, dzisiaj wielokrotnie wyznawalismy sobie miłość czy sms, czy tel czy widzac sie, ale czy coś sie zmieni to zobaczymy czy to ostatnia szansa jest dla nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna potrzeba uprawiania seksu? nie mialam nigdy czegos takiego. :p z facetem jest prosto: predzej jak mu nie stanie, NIE DA SIE uprawiac z nim seksu. a kobiecie nie ma co stawac, wiec wszystkim sie wydaje, ze jak ona ma dobra wole, to juz mozna... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze przynajmniej
to niech zmieni dywan, wystroj mieszkania, jak to moze o to chodzic, pierwsze slysze zeby to miala jakis wpływ rutyna? przeciez oni mają 30 lat jak sie czuje nieatrakcyjna i ma male poczucie wartosci to powinna cos z tym robic, isc na terapie, jak maz tak sie do niej dobiera chetnie to jej poczucie wartosci powinno od razu rosnąc wydaje mi sie ze jednak to sa sprawy niskich potrzeb seksualnych, ale warto jeszcze troche powalczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty31
same powiedzcie dziewczyny facet tego nie wie. dziwi sie ze na wakacjach cos w nia wspatilo ale to sa setki rzeczy-moze tam sie czula opalona, powiewnie ubrana to sa niuanse. widac ze jakas rutyna sie tu wkradla. niekoniecznie w seksie. moze w jej ubraniu, moze w mieszkaniu, trybie dnia i tu znowu blad bo chodze z nia do sklepu pomagam kupowac ciuszki namawiam jak w czyms jej ładnie a ta z powodu skromnosci zastanawia sie nad ceną, wskakuje z nia do przymierzalni i pomagam w wyboze, kurde ja to lubie i jej sie to podoba, ma we mnie kumpele na zakupy nie ma w naszym zwiazku nudy jezdzimy na nartach, rowery, chodzimy do teatru do kina spotykamy sie ze znajomymi, wszyscy widza w nas fajna parke, a tu naprawde zwiazek sie mi sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuv
niskich potrzeb? a jakbys sie czul autorze gdybyscie oboje wstapli w nowe zwiazki a ona by zaczela szalec z nowym partnerem? oczywiscie bys o tym nie wiedzial bo tak skonstruowane jest zycie wiele zalezy od niuansow, ktorych sobie nie uswiadamiamy-dopiero rozwody, tragedie powoduja ze decydujemy sie na drastyczne ciecia i mozemy zmienic punkt widzenia. a tak tkwimy w rutynie myslac ze tak musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty31
wiem ze warto bo to wspaniała kobieta, ale mi jednak czegoś brak i sił juz brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonata
Zdaje się, że piszą sami mężczyźni i przydałaby się opinia kobiety. Wiadomo, że seks jet dla was bardzo ważny i jest jednym z głównych powodów do rozwodu. Nie rozumiem jednak, jak możecie ignorować zasadniczy powód takiego stanu rzeczy, jak pisze autor: KOBIETY I MĘŻczyźni RÓŻNIĄ SIĘ !!! Przejawia się to m.in. tym, że dla faceta seks zaczyna się wtedy kiedy oboje są łóżku, a dla kobiety o wiele wcześniej. Cały dzień pracujecie na to,żeby kobieta miała ochote na seks wieczorem. Po drugie: słyszeliście pewnie o cyklu miesięcznym u kobiet, jest czas,że mamy ochotę , niekiedy nawet bardzo wielką i jest czas,że seks jest ostatnią rzeczą, o której myślimy i wtedy nie ma co podchodzić. Zapytaj żonę, a sam się przekonasz. Po trzecie: stosując porównanie kulinarne, jak szybko zbrzydzi Ci się najsmaczniejsze danie, jeśli będziesz ciągle namawiany do jego zjedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuv
jest uzalezniony od psychiki przeciez to widac jak na dloni -nie che seksu przed praca -nie chce seksu u rodzicow poniewaz jej wizerunek siebie -pracownika i siebie -corki nie jest do pogodzenia z soba uprawiajaca seks. widocznie tak latwo od roli do roli nie przchodzi a wydaje jej sie ze nie bedzie sie potrafila wdrozyc w role ktora jest dla niej wazniejsza np u rodzicow musi byc corka a w pracy pracownikiem. jesli wiecie co mam na mysli az tymi ciuchami, mieszkaniem to jesli tu jest ruch to trzeba sprobowac czego innego. cos musi byc zastane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty31
oczywiscie bys o tym nie wiedzial bo tak skonstruowane jest zycie ale to juz by było po widac okazalo by sie ze dobrze zrobilismy, ona ma wreszczie radośc i pewnie ja bym był juz szczesliwy, pozatym wiem ze ona jest jeszcze przed maxksimum swoich potrzeb seksualnych, ona moze sie obudzic za 2-3 lata jak sie rozstaniemy, a ja pewnie mam teraz maxa i kozystam z niego w minimum hehe niewazne, ja jej nie cce do niczego zmuszać niuł brend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze przynajmniej
no ciekawe co zrobi autor, czy zostawi to tak bez walki a seks jest potrzebą bardziej psychiczną niz fizyczną przynajmniej dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuv
zonaty polece ci jeden sposob jeszcze usiadz sobie sam kiedys wez kartke i dlugopis i postaraj sie wyobrazic ze jestes swoja zona. zjej punktu widzenia przeanalizuj ciebie, wasz dom, wasze stosunki. napisz sobie to ii wyobrazaj ze ona sie komus zwierza z kim ma szczery kontakt. przeciez ona widzi ze jest problem. no to wyobraz sobie co by komus powiedziala, gdyby miala go przedstwic ale w calym kontekscie - nie tylko problemu ale naszkicowaniu waszego zycia moze cos w ten sposob zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze przynajmniej
to dzien chyba mają dobry na tyle zeby i noc była dobra nie gnębisz jej autorze? mnie to zaskakuuje jak ludzie myslą ze facet chce tylko seksu a kobieta jest od odganiania zonata: nie wiesz ze kobiety mają wiecej przyjenosci z seksu? oczywiscie tylko nieltóre :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty31
Zona :) dzieki za opinie :) nie musze czytac bo ja to wiem, cykl kobiety znam bo planujemy dziecko od jakiegoś czasu niestety niewychodzi jak dotad, ale z drugiej strony moze staty. Doskonale wiem kiedy kobieta pragnie seksu to ze jestesmy ludzmi to znaczy mamy wole , ale ciagle jestesmy biologicznymi ssakami. Chetnie bym porozmawial z tobą face tu face wtedy wiecej mozna powiedzic niz tutaj napisac. Wogóle wszystkim dzikuje za opinie. Powiem wam jedno jestem dumny z siebie ze z owodu tego jak jest jeszcze ja niezdradziłem, bo okazji było wiele. Ciagle wierze ze warto dla tej miłosci sie poświecić i wierze ze cos sie zmieni. Naprawde robilem wiele zabiegów zeby ona chciała, przeczytałem wiele i zastosowałem wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze - poza tym nie kazda kobieta mysli bez przerwy o kwiatkach i ksieciu na koniu, zdarza sie je myslec cipa, tak samo jak facetowi zdarza sie potrzebowac bliskosci i przytulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze przynajmniej
chodzi o to ze ona nie widzi problemu takie teksty do męza zeby sobie znalazl kochanke bo jej sie nie chce seksu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×