Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darusia_2

LG czekoladka??????

Polecane posty

Gość darusia_2

Hej dziewczyny, chce zmienic telefon ale nie chce wydawac na niego duzo kasy i polecono mi LG czekolade, myslicie ze bedzie ok? czy moze wybrac cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszullaa
Ja mam Czekolade juz pol roku i jestem z niej zadowolona, fajnie wyglada i ma wszystkie funkcje których potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam LG, ale inny model. moja mama miała taki sam. i wszystko byłoby z nimi ok, gdyby nie to, że w obu bateria trzymała około połowy dnia:o może czekolada ma mocniejszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isha
hmm.. ja mam samsunga ale moja współlokatorka ma tę czekoladke, niedawno kupiła i od razu spadł jej ze schodów... ale działa, szpanuje klawiszami dotykowymi, a i ma fajny budzik (słysze co rano) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetescape7
Ja mam LG Chocolate od wakacji. Kupilam ja bo baardzo spodobal mi sie wyglad, ksztalt i panel dotykowy.. Ma wiele plusów, ale także minusów. Zdjecia sa jakby podzielone. Jeden folder zawiera zdjecia zrobione aparatem (niestey dosyc slaby, cos ponad 1 px) i mozesz normalnie je ogladac wyswietlone, ale jest inny folder gdzie sa te zdejcia i jeszcze dodatkowo przeslane na telefon. Niestety tych nie mozesz ogladac na podgladzie tlyko musisz kazde otwierac z osobna... :/ Naprawde denerwujace. No i kolejny minus to to (nie wiem czy u innych tez tak jest) ,ze panel dotykowy czsami dziala z lekkim opoznieniem trzea poczekac dluzej kilka sekund, zacina sie po prostu. I u mnie akurat tak jakos sie trafilo ze budzik raz dziala a raz nie :/ Dwoni normalnie a nastepnego dnia np. nie dzwoni chociaz jest wyswietlone ze budzik ustawiony. Nie mma poejcia dalczego. Daltego korzystam z kalendarza.. Musze dodac ze telefon kupilam nowy w salonie dlatego wlasnie nie wiem skad te problemy z budzikiem. Ale coz :d Ale ogolnie telefon jest bardzo fajniutki.. Kocham go!! bardzo sie do neigo przywiazalam i teraz bym go nei zamienila na inny nawet przez te minusy. Polecam.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpwoeirut
zdecydowanie Ci odradzam. Co z tego, ze ma fajne bajery, jak bateria trzyma 2 dni bea używania tych bajerów. miałam i czym prędzej sprzedałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
mam LG chocolate od 5 miesięcy,głownym powodem dla którego wybrałam własnie ten model był wyglad,jest sliczny.Ale ma wady np:nie ma licznika wiadomości wysłanych a przydałoby sie zeby był;nie ma stopera(chociaz to akurat mi nie przeszkadza);nie mozna przypisac dzwonka do konkretnej osoby(ewentualnie mozna przypisac dzwonek do grupy i stworzyc grupe jednoosobową);największy moim zdaniem minus-jesli mam wyłączony głos to nie słychac budzika(w innych telefonach jest inaczej),nie wiem jak sie przedstawia sytuacja jak telefon jest wyłączony;aha i w kalendarzu można zapisać tylko 20 terminów.tez uwazam ze klawiatura dotykowa działa z lekkim opóźnieniem,i jescze niewygodne jest uzywanie go na dworze zimą,trzeba najpierw ściągnąć rekawiczki bo inaczej nic nie zrobisz z klawiszami na dotyk.Bateria trzyma tak ok 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×