Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wczasowiczka

Wczasy nad morzem

Polecane posty

Gość ---racja
tez mi sie wydaje ze strony agentów sa wygodne dla nas, wiele, z wielu biur ofert na jednym portalu, wybierasz co chcesz, z czego chcesz, masz porwnanie, miedzy ofertami roznych biur, a nie musisz biegac po miescie, to takie male \'ceneo\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Kortnoo
himalaya do tych co byli w chorwacji juz: waszym zdaniem przy ofercie biura lepiej brac bez wyzywienia i jesc na miescie czy brac przynajmniej dwa posilki w ofercie, jak to tam jest? tanio jest wyzywic sie na miescie? Wg mnie kwestia tego co zjesz leży tylko w rodzaju wycieczki- jeśli będzie to coś aktywnego to wiadomo, że np posiłki śniadanie/kolacja serwowane przez biuro podróży nie wystarczą i trzeba będzie coś dokupić. Ale standardem jest raczej zdanie się na ofertę dostępną w hotelu w cenie wycieczki- i milej & wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Kortnoo
JolAa8 przeważa Egipt bo jest tam ciekawie zarówno pod względem zwiedzania jak i cenowo: Patrząc nawet na same oferty wycieczek dodatkowych na pierwszy plan wysuwa ci się : Sharm El Sheikh Hughhada Taby itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gingalt
idac tym tropem mozna wymienic kazde miejsce na ziemi czy tez miasto gdzie mozna spedzic wspolnie wakacje samemu lub rodzina. Kazdy region zachwyca, zalezy na co stawiamy: -plaze -wypoczynek -sielanka czy tez mozna cos aktywniejszego: -fakuletety / wycieczki gdzie lecimy a potem przesiadamy sie w auto i ruszamy w dalsza podroz na wlasna reke -nurkowanie, kitesurfing & windsurfing To rzecz jasna jest kwestia kazdego z nas i od tego bedzie w 80 % uzalezniona podjeta decyzja co do wyboru danego miejsca, o ktorym pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himalaya
do Krzysiek Kortnoo tylko ze wiekszosc wyjazdów do chorwacji/oferowanych wycieczek to bez wyzywienia lub tylko sniadanie, z czegos to musi wynikac, wiec sie pytam czy z faktu ze latwiej i taniej jest zjesc na miescie czy jest jakis inny powod? albo czy wazne jest abym znalazl przynajmniej dwa posilki w cenie? to normalne ze to co zjem zalezy od aktywnosci w ciagu dnia, ale nie pytalem o menu dla aktywnych tylko o sposób zywienia/gdzie jesc, a ciezko zdecydowac sie na wyzywienie hotelu skoro w ofercie mam tylko sniadanie, wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariacja
a innne miejsca/morz niz chorwackie plaze?! ktos moze polecic wlochy czy francje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Kortnoo
tylko ze wiekszosc wyjazdów do chorwacji/oferowanych wycieczek to bez wyzywienia lub tylko sniadanie, z czegos to musi wynikac, wiec sie pytam czy z faktu ze latwiej i taniej jest zjesc na miescie czy jest jakis inny powod? albo czy wazne jest abym znalazl przynajmniej dwa posilki w cenie? ad 1. Hmm dwa posiłki AI- to chyba już standardem jest w każdej ofercie patrząc za przykładem http://www.blizejslonca.pl/propozycja-podrozy.melas_resort-turcja-side.27020262.html - wg mnie 2 posiłki to min. zawsze lepiej zjeść na miejscu niż tłuc się przez uliczki w poszukiwaniu baru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Kortnoo
to normalne ze to co zjem zalezy od aktywnosci w ciagu dnia, ale nie pytalem o menu dla aktywnych tylko o sposób zywienia/gdzie jesc, a ciezko zdecydowac sie na wyzywienie hotelu skoro w ofercie mam tylko sniadanie, wiec jak to jest? ad 2. tak jak wyżej- 2 posiłki to standard- przynajmniej nie spotkałem się a jeśli tak to już w znikomym stopniu- z ofertą zawierającą jeden posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malecka
to popatrzecie sobie chocby na wyszukiwarke wyceiczek na tym serwisie http://www.blizejslonca.pl/wyjazdy-wakacje-last-minute.0-chorwacja-0.0-0-0-0.0-0.0-0.3-1-0-0.0.1.1.html naprawde znaczna wiekszosc ofert dotyczy 'bez wyzywienia' lub ew. ze sniadaniem, a 2 posilki czy ALLinc znaczonco odbiegaja cenowo, wiec pytanie jakie tutaj padly odnosnie ''rozsadnosci'' brania wyjazdu z posilkami lub bez sa jak najbardziej na miejscu, bo z czegos wyniaka tak duza ilosc ofert bez wyzywienia, tylko z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA POLECAM WYBRZEŻE
REWALSKIE!!! jeżdzimy tam od 3 lat i jest wspaniale ...! Pobierowio,Trzesacz,Rewal,Niechorze ...świetna sprawa ! Plaza baardzo blisko i ośrodki lub kwatery w lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce na mazury ...buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzankaaa
dzis znalazlam taka oferte na wczesny wyjazd przedsezonowy http://www.blizejslonca.pl/propozycja-podrozy.los_palmitos-hiszpania-riwiera_srodziemnomorska.27042697.html?termin=2008-05-17 przeciez to sie w glowie nie miesci, za 7noclegów 50€ to jest jakies 8€/nocleg=30zl, to jak patrzylam to drozsze sa noclegi w pradze na weekend majowy, a juz napewno nad polskim morze w wakacje, czy to nie jest dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginter
zuzanka no masz rację - w Polsce (np Chalupy) -liczyła sobie właścicielka ode mnie 45 zl za wynajem pokoju- a to było em...5 lat temu- teraz jeszcze drożej zapewne jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrach88
ginter zuzanka no masz rację - w Polsce (np Chalupy) -liczyła sobie właścicielka ode mnie 45 zl za wynajem pokoju- a to było em...5 lat temu- teraz jeszcze drożej zapewne jest -- w sumie zabawnie - bo to samo odczucie odnoszę ;)) Polska jest droga- póki co wolę latać po Europie bo w niektórych zakątkach wychodzi "ekonomiczniej" niż na wybrzeżu u nas czy też w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryskaaa
jest jak mowicie, ja bylam na fly&drive po wloszech i podrozujac sobie tak wypozyczonym autem po trasie jaka sobie obralysmy wyszukiwalysmy najtansze/najciekawsze oferty noclegowe na trasie, pelna swoboda wyoru noclegu, trasy zwiedzania, a zawsze sie doczepilysmy do jakiejs grupy turystow wiec i przewodnik sie znalaz na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonfara
Ja wciaz mysle o zdecydowaniu sie na fly & drive ale nie jestem przekonana jeszcze w 100 % . Poki co czytam opinie, wypowiedzi na forach i sledze ruch w tematach takich jak ten- moze sie skusze...poki co wstrzymuje sie od podjecia decyzji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamok
Fonfaro im więcej czytasz, tym szybciej się zdecydujesz wyznacznik wyboru ;) Nie ma co się bać bowiem różni się ten typ wyjazdu od tradycyjnego co wiele osób ci potwierdzi a napewno nudny taki wyjazd nie będzie co mogę ci zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia z.
fonfara: a czego sie obawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia z.
kamok moze wlasnie ta ''innosc' czy roznica od tradycyjnych wyjazdow tak odstrasza ludzi od fly&drive, niesadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganrota
"a czego sie obawiasz?" Pewnie nie jest zdecydowana co do tej opcji oraz samego przebiegu takiej wycieczki w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganrota
moze wlasnie ta ''innosc' czy roznica od tradycyjnych wyjazdow tak odstrasza ludzi od fly&drive, niesadzisz? --- heh, dokładnie to samo co pisałem wyżej- tak czy siak inność nie powinna odstraszać a jedynie bardziej zaciekawiać. Cóż więcej powiedzieć jak w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilekkkkkaaaa
"a czego sie obawiasz?" ""Pewnie nie jest zdecydowana co do tej opcji oraz samego przebiegu takiej wycieczki w rzeczywistości."" przeciez równie dobrz emoze sie obawiac bardziej prostych rzeczy, jak umiejetnosc prowadzenia auta, orientacja w terenie, czy znoszenie podrozy przez male dzieci, prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilekkkkkaaaa
tak czy siak inność nie powinna odstraszać a jedynie bardziej zaciekawiać. Cóż więcej powiedzieć jak w życiu."""""' zaciekawić to to powinno nas, ale trzeba, agenci/biura musza polozyc wiekszy nacisk na reklame, podnoszenie swiadomosci ludzi, ja wiem na czym polega tego rodzaju zabawa, i musze stwierdzic ze prawie wogole sie tego nie reklamuje, wiec skad ludzie maja to poznac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 71
zapraszam www.parkiplaza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×