Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracluee.

Do mam lub kobiet w CIĄŻY PROOOOSZE ODPOWIEDZCIE MI

Polecane posty

Gość Miracluee.

Kurcze ja wczoraj rano zjadłąm tylko bułke później pojechał na ciastko baardzo słodkie i miałam przymiarke sukni one coś tam poprawiałły na mnie a mi zaczęło w brzuchu kręcić pożniej było mi bardzo gorąco i w momencie nic nie widziałam na oczy zrobiło sie mi ciemno zdażyłam złapać za ręke mame i ledwo siadłam na krzesło później miałam straszny szum w uszach ...NIe wiem dlaczego tak sie mi stało?? Już później musiały mi babki sukienke poprawiać jak ja siedziałam bo ustać ciężo było =odrazu robiło sie mi nie dobrze/ .....Gdy jechałam do domu już mi troszke przeszło ale błowa mnie nadal bolała,a gdy z domu zjadłam już jedzenie głowa przestała boleć i bolał mnie żołądek już do wieczora nocą też(ale spałam normanie całą noc) W ciąży czy jestem nie wiem....okres bede mieć dopiero za 2 tyg. wcześniej przez 2 miesiace miałam niby normalny (jak zwykle 5 dni) ale juz takie mniej obfite jak wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
wrazenia wrazenia stresik pewno i stad takie przezycia i jedz sniadanie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm nie wiem ale
na ciążę to nie "wygląda", stres, może brak śniadania, może się odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIe nie odchudzam sie
Chociaż bym chciała:) A dziś mnie boli głowa...........:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie ciąża
eeee, zrób test jeżeli uważasz, że jesteś w ciąży i po problemie, tylko czekaj do dnia spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda ostatnio nie dopisuje szum w uszach i bol glowy oznacza podwyzszone cisnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×