Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna009

SZCZUPLEJ SIE WYGLADA W DOPASOWANYCH DZINSACH CZY BOJOWKACH ?

Polecane posty

Gość czarna009

przenosze temat i wpypowiedzi bo na ogolnym nie chcieli mi pomoc:( ja: Kiedys bylam szczuplutka...w dwa lata przytylam strasznie przez problemy rodzinne,zajadalam je.Mam 17 lat i nigdy nie bylam na dyskotece, z przyjaciolmi spotykam sie jedynie w domu ,nigdzie z nimi nie wychodze bo uwazam ze jestem tak gruba ze inni ludzie nie powinni mnie ogladac ! jestem ladna dziewczyna i mam tego swiadomosc ale dla mnie uroda idzie w parze z figura i jesli figura jest fatalna to buzia mnie nie ratuje! postanowilam cos zmienic w moim zyciu,dzieki przyjaciolom odbylam wizyte w salonie fryzjerskim,kupilam dobre kosmetyki,zrobilam paznokcie a teraz czas na ubrania nie mam wlasnego stylu bo do tej pory chodzilam w dresach,rozciagnietych swetrach.W poniedzialek ide na mega zakupy bo musze wymienic cala szfe,od podszewki.Zastanawiam sie ktory styl bardziej ukryl by moje niedoskonalosci i uwydatnil atuty.Mam na mysli albo taki elegancko-ekstrawagancki typu dopasowane dzinsy,obcasy,jakas ladna bluzeczka,zakiec,torebeczka czy raczej szerokie spodnie,obcisla bluzeczka i np dopasowana bluzeczka z kapturem,adidaski....moja fogura to szerokie biodra,duzy tyle i ogromne uda...moje najgorsze czesci ciala...moge sie za to pochwalic ladnym biustem,plaskim brzuchem (nie wiem jak to mozliwe ze jest tak malutki przy mojej figurze !) i duzym wcieciem w talii....ramiona sa takie akurat.troche sie rozpisalam ale moze mi pomozecie :) sorki,nie powiedzialam nawet jak tam moja waga i wzrost...wzrost 168 a waga 75kg ktos: NIE WIEM CZY O TO CHODZI ale tak mniej wiecej wyobrazam sobie te stroje: a)stroj elegancki +buty : http://allegro.pl/item291992597_sexisatyna_j ak_wild_diva_z_usa_czekolada_przes_8z.html +spodnie: http://allegro.pl/item293570137_super_sexy_w ytarte_jeansy_ze_zlotym_haftem_r_38.html +bluzka: http://allegro.pl/item293957705_sexy_czarna_ tunika_cekiny_rozmiar_uni_s_m.html +zakiet: http://allegro.pl/item293416742__fz_vila_now y_rewelcyjny_bialy_zakiet_40.html +torenka: http://allegro.pl/item295912701__atmosphere_ piekny_fason_tanio_polecam.html zestaw drugi: +buty: http://allegro.pl/item292840821_nike_court_t radition_2_roz_36_5_od_e_meta.html +spodnie: http://allegro.pl/item295051519_rewelacyjne_ czarne_a_la_bojowki_veto_48_50_super_.html +bluzka: http://allegro.pl/item293749387_miss_berge_b luzka_szara_tanio_.html +bluza: http://allegro.pl/item292632487_abercrombief itch_joanna_bluza_nowosc_l.html i ja: chodzi mniej wiecej o to tylko bluza w drugim zestawie zeby byla krotswza aby pokazac brzuch no i zakiet srednio mi sie ten akurat podoba ale mniej wiecej o to chodzilo fajne zestawy torba swietna ! Ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna009
niestety zle sie pokopiowalo i kazdy link nalezy skopiowac i na pasek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna009
moze jutro ktos sie wypowie:( szkoda ze dzisiaj tak malo osob na kafeterii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no nie wiem... mnie się wydaje, że lepiej wyglądam w dopasowanych dżinsach. nawet jak jeszcze ważyłam te 59 kg przy 159 cm wzrostu (w biodrach miałam jakieś 97). wydaje mi się, że w szerszych spodniach wyglądam grubiej i krępo, no bo jestem niska i mam raczej krótkie nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze nzestaw nr1
troche tandetny. skoro nie ma wlasnego stylu to moze poogladaj najpierw jakies kolorowe gazetki? napisala elegancko-ekstrawagacki....tyle w tym zestawi ekstrawagancji, ze miary brak :P drugiego zestawu nie ogladalam, bo nie lubie stylu sportowego, a poza tym linki sa zle powklejane... po drugie...po tych linkach wnisokuje ze nosisz rozm. ok. 38...ciekawa jestem jakie sro=dowisko zrylo ci tak psychikę, że wstydzilas sie z domu wyjsc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze nzestaw nr1
a jesli chodzi o spodnie to na pewno luzne i jeszcze bojowki na pewno Cie nie wyszczupla...nawet osobom NAPRAWDE OTYLYM nie zaleca się szerokich ubran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna009
Ale to nie ja wkleilam te zestawy ubran :/ to sa przykladowe ubrania bez zwrocenia uwagi na rozmiary a na fasony,kroj itd. :/ nie nosze romiaru 38 a o wiele wiekszy wiec nie wiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astaroth_
najlepiej ukryć twoje biodra i uda jednocześnie podkreślając ładny biust. wydaje mi się że fajnie wyglądałabyś w tunikach i sukienkach odcinanych pod biustem albo mocno rozszerzanych od talii w dół. spódnice równiez rozkloszowane, które nie opinają się na pupie. odradzam styl sportowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daira554
A ja tam mysle ze styl sportowy bedzie oki pod warunkiem ze szerokie spodnie nie beda przeladowane kieszeniami ponto pogrubia a takiie same gladkie szerokie przynajmniej ukryja tluszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hej, mi się podoba bardziej styl sportowy, który jednocześnie nie wyklucza elegancji:) moim zdaniem powinnaś nosić spodnie dopasowane, ale o szerokich nogawkach (zresztą rurki powoli wychodzą z mody, tym lepiej dla Ciebie), tak żeby ukryć masywne uda i zrównoważyć sylwetkę. bluzki dłuższe, ale błagam tak do połowy bioder. dłuższe tylko powiększają tyłek, który i tak jest duży. duża torba też zmniejsza nas optycznie:) i broń Boże krótkie bluzeczki, to nie wygląda ładnie. a co powiesz na spódnice? za kolano w kształcie litery A. ubieraj się warstwowo, podkreślaj talię i eksponuj koniecznie biust, wtedy na pewno nikt nie będzie patrzył co się dzieje na dole:) zadbaj też o fajną biżuterię i o kolory, niech to nie będzie bure (pamiętaj czarne zmniejsza, białe powiększa) i na miasto! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
acha i z tymi adidasami.. nie wiem ile masz lat, ale bardziej kobieco wyglądałąbyś jednak w balerinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlOoDa
Jestem mloda osoba mam 14 lat 168 wzrostu.Bardzo nie lubie sfojej pupy,a glownie bioder,ktore bardzo mi przeszkadzaja swoja szerokoscia :|| .Ogolnie nie mam duzo kompleksow oprocz tych bioder. . . Hmm mam bardzo szczuply brzuch i kocham go pokazywacc tylko,ze chcac uwidocznic to co jest we mnie najladniejsze odkrywam to co mi sie nie podoba x(( co ja mam zrobic bardzo prosze o szczera rade. . . jak ja mam sie ubierac chodzi mi o spodnieee...Z Gory Dziekuje...czekam na odp papa Buziaczki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlOoDa
Jestem mloda osoba mam 14 lat 168 wzrostu.Bardzo nie lubie sfojej pupy,a glownie bioder,ktore bardzo mi przeszkadzaja swoja szerokoscia :|| .Ogolnie nie mam duzo kompleksow oprocz tych bioder. . . Hmm mam bardzo szczuply brzuch i kocham go pokazywacc tylko,ze chcac uwidocznic to co jest we mnie najladniejsze odkrywam to co mi sie nie podoba x(( co ja mam zrobic bardzo prosze o szczera rade. . . jak ja mam sie ubierac chodzi mi o spodnieee...Z Gory Dziekuje...czekam na odp papa Buziaczki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkim wam zalecam
obcisłe skórzane lub skóropodobne spodnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowizna
Jak masz gruby tyłek i nogi, to broń Boże nie kupuj obcisłych spodni. W ogóle raczej wystrzegaj się bardzo modnych ubrań, bvo moda sie zmienia strasznie szybko i niedługo w tych dziś-modnych ubraniach bedziesz wygladała jak idiotka. Kupuj lepiej rzeczy uniwersalne - dzinsy bez wytarć, nie ledwo przykrywające wzgórek łonowy, nie dzwony, nie obcisłe jak rajtuzki, tylko klasyczne, proste, równe na całej długości. Dopasowane - ale to nie znaczy obcisłe. Zwróć uwagę na kieszenie - taki mały szczegół, a jedne powiększa ci dupę optycznie, a inne sprawia, że tyłek bedzie sie wydawał mniejszy. Popróbuj po prostu różne modele, poogladaj sie z przodu i z tyłu. Kup wiec sobie klasyczne dżinsy, trochę tshirtów, ale nie do pępka, bo to tandetnie wygląda, jakies topy, żakiet np. sztruksowy, cieniutki, dziewczeca sukienkę - odpowiedni krój zamaskuje te strefy, które masz nie najładniejsze, jakąś spódnice. Wystrzegaj się supermodnych rzeczy, bo po ulicach chodzi już i tak wystarczająco dużo klonów. Wszystkie te same fryzury, te same ubrania, te samy wzorki na koszulkach, te same torby. Nudno to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda bez nog D
ja jestem za chuda,mam brzydki chude nogi od kolan po kostki i wydaja sie jeszcze chudsze,kiedy wkladam spodnie (rurki) obcisle. Ja tobie radze, zebys pokazywala to co masz i najlepiej obcisle dzinsy, bo one podkresla posladki twoje i wyszczupla troszke nogi, co ladnie bedzie sie wiazalo z troche pomniejszonymi biodrami. A to jets sposob dla osob, ktore mysla,ze sa grube, ale ja bym wolala byc troche grubsza, niz miec nogi, ktore wygladaja jakbym ich wcale nie miala :D przymierz takie rurki, i zobacz, czy ci sposob przypasuje, bo nie kazdemu sie moze spodobac pozdrowka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×