Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gagusia2

Kupię suknię Farage Galaxy 4000

Polecane posty

Gość gagusia2
Kolor Ecru rozmiar 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusii12
sprzedam suknie galaxy 4000 ale ogloszenie bedzie aktualne po 2 sierpnia bo wtedy mam slub zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusii12
sprzedam rowniez bolerko i buty zdjecia przesle zainteresowanym prosze pisac na meila suknia farage galaxy 4000 w rozmiarze 38 kolor ecrii przepiekna jak z bajki prosze smialo pisac cena 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusii12
Czuj się piękna tego dnia! Śliczna suknia francuskiej firmy FARAGE, model Galaxy 4000 /rozmiar 36/38, wzrost 165 – 170/. Suknia zdobyła tytuł Najpiękniejszej Sukni Ślubnej 2005 roku na Targach Mody Ślubnej, prezentowana była w konkursie Miss Polonia 2005 – bo łączy w sobie delikatność i namiętność, jednym słowem - przyciąga wzrok. Suknia jest zdobiona kryształami Svarowskiego, francuskimi koronkami i zdobieniami w kolorze „starego złota”- dla osób, które „mają swój styl”. Suknia składa się z gorsetu i spódnicy. Gorset jest sznurowany na plecach, czyli istnieje możliwość regulacji /co jest ważnym atutem – na pewno schudniecie przed ślubem i nie jesteście w stanie przewidzieć ile centymetrów!/, tył jest przezroczysty . Dla mnie ważne było – że gorset jest naprawdę dobrze wykonany, świetnie trzyma biust i ściąga „ciałko” – wygląda się w nim bardzo szczupło, a z drugiej strony – ładnie eksponuje biust. Spódnica – bardzo dobrze się układa, posiada piękne zdobienia – róże w kolorze starego złota, które dodają niesamowitego uroku całości. Istnieje możliwość przymiarki w okolicy Trójmiasta /Gdańsk -Chełm/. W salonie FARAGE w Gdyni zasuknie zapłacicie ok. 2700, za wypożyczenie 2000 – warto więc się zastanowić… ps mam jeszcze bolerko i butki ale to osobno jak ktos sobie bedzie życzył serdecznie zapraszam ps fotki butow bolerka i sukni moge przeslac na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusii12
ja mam do sprzedania galaxy 4000 tyle ze ecri jest bardzo piekna ale dopiero moge ja sprzedac po 2 sierpnia prosze o kontakt meilowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia22
Mam do sprzedania suknię FARAGE GALAXY w kolorze ecru, rozmiar 38, cena 1000, zachęcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vento
Witam! Mam do sprzedania śliczną farage galaxy, kolor jasny ecru, rozm. 36-38. Cena 1200 zł (możemy ponegocjować). Dodaję gratis ozdobę na szyję, welon i buty (rozm. 37). Zdjęcia wysyłam na maila, przymiarka w Szczecinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nursi
witam Pod koniec listopada bede miała do sprzedania suknie Farage Galaxy 4000 rozmiar 38/40 biała cudowna suknia polecam Gdańsk 798 372 510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaruda
Sprzedam przepiękną Suknię, która zdobyła tytuł Najpiękniejszej na Międzynarodowych Targach Mody Ślubnej "TORWAR 2005". Suknia jest koloru białego, szyta na miarę rozmiar 38-40 na wzrost 174cm + 7cm obcas. Suknia zrobiła na wszystkich gościach oszałamiające wrażenie, dzięki niej czułam się jak księżniczka, wyjątkowo i przepięknie. Suknia jest dwuczęściowa. Gorset wykonany jest z francuskiej koronki, wyszywany perełkami w kolorze białym, przy biuście delikatny drapowany tiul, tył gorsetu wykonany z przezroczystej koronki, sznurowany na plecach. Gorset pięknie modeluje sylwetkę i nie uciska. Spódnica na trzech kołach w kształcie litery A, drapowany materiał, z dużą ilością halek, dzięki którym staje się ona zwiewna i elegancka. Ozdobiona koronkami, perełkami i oczywiście kamieniami pięknie mieniącymi się przy każdym ruchu. Podpinany tren dodaje jej królewskiego uroku. Suknie można przymierzyć w miejscowości Kluczbork (k. Opola) woj. opolskie, ewentualnie we Wrocławiu po wcześniejszym uzgodnieniu. Kontakt: Tel. kom: 886 632 813 M@il: asica107@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karin 20
witam dziewczyny chce kupiś suknie farage galaxy model 4000 w rozmiarze 36 na wzrost 170 cm. Najlepiej suknie wkolorze ecru lub capuccino. Miałbyscie dla mnie coś takiego, potrzeban mi jest na sierpnia 2009 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusii12
WITAM WSZYSTKICH MAM DO SPRZEDANIA SUKNIE GALAXY 4000 CENA TO 1300 ZŁ ZDJECIA PRZESLE NA MEILA JEST W KOLORZE ECRII ROZMIAR 38 I WZWYZ GORSET REGULOWANY TAKZE BEZ OBAW JEST ORGINALNA BEZ ZADNYCH PRZEROBEK ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farage
Witam, mam do sprzedania francuską suknię ślubną Farage Galaxy 4000 rozm 36 w kolorze białym z platynową koronką (kolor koronki delikatnie zloty). Więcej info oraz fotki na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia342494
Witam temat troszkę stary, ale może ktoś jeszcze tu zagląda :) Chciałabym kupić suknie farage galaxy 4000 jeśli ktoś ma do sprzedania prosze o e-maila ze zdjęciami najlepiej :) agnieszka.gorna@dialog.pl interesuje mnie województwo lubuskie i ewentualnie poznań, wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×