Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gagusia2

Kupię suknię Farage Galaxy 4000

Polecane posty

Gość gagusia2

Witam Was wszystkie. Cz nie ma któraś z Was na pozbyciu sukienki Farage Galaxy 4000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia2
Znam serwis allegro i tam już sprawdzałam. Mnie interesuje kupno w Krakowie lub okolicach a krakowska oferta z allegro jest już niestety nieaktualna ale dziękuję za chęci, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia2
Dzięki wielkie. Jeśli by ktoś wiedział o sprzedaży tej sukni w Krakowie i okolicach to bardzo proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezMIsieMARZYtaSUKIENKA
A na kiedy potrzebujesz tą suknię? I jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza beza beza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia2
Właśnie parę dni temu kupiłam swoją wymarzoną sukienkę. Ślub w lipcu. Dziękuję wszystkim za pomoc:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie mezatka ale prawie
gagusia wklej linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie mezatka ale prawie
gagusia kupilas galaxy? fajnie lezy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia2
Według mnie leży fajnie, nie widać żadnych niedoskonałości, nie widać mi brzucha, chociaż nie mam takiego całkiem płaskiego:) Dużo sukni tego rodzaju jest na allegro ale niestety nie z Krakowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie mezatka ale prawie
aha czyli kupilas ta farage? :) czyli jednak wyglada na tobie tak super jak na tych aukcjach? to super bo ja 1 tez bede mierzyc niedlugo :) a jestes z krakowa? gdzie mozna je dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie mezatka ale prawie
odpisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia2
Suknia jest w salonie Bianca na ul. Gertrudy w Krakowie. Faktycznie wygląda się w niej fajnie, to prawda co o niej piszą. Ja mierzyłam kilka sukien i w każdej coś mi się nie podobało a ta jest w sam raz, teraz muszę jeszcze dokupić dodatki i będzie wszystko :) Nawet nie trzeba będzie jej przerabiać, bo wszystko pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie mezatka ale prawie
a tu super dzieki :) tez tam pojade :) a nie za wysoko ma te falbanki od spodu z przodu? mozna jakies swoje poprawki wnosic np ksztal gorsetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia2
Myślę, że można wnosić poprawki, można nawet gorset wziąć od jednej sukni a spódnicę od innej. Oni tam idą na rękę. Z tego co mi się wydaje to chyba poprawki są w cenie sukni. Jeśli kupisz bez poprawek to powinni cenę trochę obniżyć. Jest jeszcze jedna fajna suknia farage w tym salonie, tylko ona była na wysoką osobę a ja niestety jestem niska. http://www.faragebride.com/en/collection/series1/7710.jpg#7710.jpg Jest bardzo ładna a gorset ma bardzo podobny albo nawet taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia2
Bardzo mi się podobała jeszcze suknia Urszula Mateja 640 w salonie Karolina na długiej ale panie w tym salonie były bardzo nie miłe i zrezygnowałam, bo obsługa jest według mnie ważna a jeśli klienta olewają to są dla mnie skreśleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie mezatka.....
dzieki za info. musze sie tam wybrac w takim razie, ta matej tez ladna ale troche przesadzona moim zdaniem,farage piekna ale delikatniejsza... fajnie ze juz kupilas i jestes zadowolona :) a kiedy bierzesz slub? ja we wrzesniu i zastanawiam sie czy juz zaczac szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia2
Ja mam ślub w lipcu, w sumie to jeszcze parę miesięcy, ale wolałam mieć suknię wcześniej, bo jak się zacznie "sezon" to może być ciężej. Właściwie to możesz już zacząć się rozglądać za sukniami, będziesz miała więcej czasu na ewentualne poprawki. Ja teraz szukam jakiejś drukarni w Krakowie, żeby się rozglądnąć za zaproszeniami. Chciałabym mieć takie ze zdjęciem i nie wiem gdzie w Krakowie takie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgfdfgsdfg
http://www.allegro.pl/search.php?from_form=1&string=zaproszenia+slubne+zdjecie&search_type=1&description=1&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category_radio=1&category=0&order=t&st=gtext&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7 coprawda nie z krkaowa ale z allegro,moze ci sie przyda :) tez zaczne sie rozgladac za sukienka,moze w przyszlym miesiacu... pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00monia
mam do sprzedania nowa sukienke farage galaxy po atrakcyjnej cenie. jestem z krakowa. moj e-mail d.monia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia2
Ja już mam suknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, a ja kupiłam właśnie suknię w "Karolinie" na długiej, i panie tam były bardzo miłe, jedna sie mną osbiście zajęła, doradzała, poświęciła dużo czasu, i nie zbywała....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiak_7
Będę miała do sprzedania suknię farage galaxy w Kielcach, ale dopiero w drugiej połowie września, bo 6.09. mam ślub. Kolor sukienki - ecru. Jest po prostu śliczna, cena jaka by mnie interesowało to 1000zł. Jsśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt, mój nr gg 10461235.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farage to maja te suknie
wszystkie na jedno kopyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkakala
Będę miała do sprzedania po 5 sierpnia suknię farage galaxy białą z platynową koronką, suknia jest przepiękna. Mój rozmiar to 36, na wzrost 172.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia22
Witam, ja będę miała suknię do sprzedania po 5 lipca 2008, okolice Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadabra
chcę kupić suknię galaxy farage 4000, kolor biały, rozmiar 38, jeżeli któraś ma to cudo w około moich rozmiarach, to proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggg
Gogusia 22 gdzie dokładnie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×