Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magoo

Czy warto kupić buciki profilaktyczne??

Polecane posty

Gość podnoszee
z tego co sie orientuje to takie buty zaleca ortopeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee
wystarczy ze kupisz jej mieciutkie skorkowe a po domu moze chodzic bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magoo
chodzi o to, że w domu mamy panele i płytki, bez bucików uciekaja jej nóżki, nawet w skarpetce z abs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tylko za bucikami profilaktycznymi oraz za takimi które mają w środu prawdziwą skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomaaaa
a jak mojej znajomej syn ma zalecone wkładki ortopedyczne to takie buciki chyba by mogły byc do tych wkładek, co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, nie piszcie głupot kobiecie. Rozróżniajcie buty PROFILAKTYCZNE od ORTOPEDYCZNYCH. Tylko te drugie zleca lekarz, a i to nie zawsze. Pierwsze sa zalecane każdemu dziecku. Autorko, uważam, że te buciki mogą się doskonale sprawdzić w waszym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaa
Dokladnie!Moja corka ma 5 lat i do dzis dnia do przedszkola i jako kapcie po domu nosi buciki profilaktyczne.Jest z nich bardzo zadowolona i mowi mamusi ale te buciki sa wygodne.Skora naturalna , w srodku wkladka profilowana miekka idelana dla stopki dziecka.A pozatym dzieci powinny chodzic w takich bucikach(sztywna pietka i stabilna podeszwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie są takie butu dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj w googlach, a nie odkopujesz temat z 2008!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w http://sklep.tombut.pl/ mają buty profilaktyczne i ortopedyczne w atrakcyjnej cenie, ważne, że w ten sposób dba się o rozwój dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli8 temat odgrzebany dla nędznej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
W społeczeństwie coraz częściej pojawiają się różnorakie wady postawy. Jednymi z najczęstszych są wady kończyn dolnych, a konkretniej stóp i stawów skokowych. Są to dość częste schorzenia ze względu na to, że predysponują do nich zarówno przeciążenia jak i bardzo częste odciążenia. Warto zapobiegać tego typu wadom ortopedycznym.http://www.ktotopotrafi.pl/pozytywne-skutki-s tosowania-butow-ortopedycznych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja profilaktycznie polecam wkładki ortopedyczne. My nawet nie xdajemy sobie sprawy jak bardzo obciążone są nasze stopy i wcale o nie nie dbamy...Ja zaczęł od m9jego 10-cio letniego syna. Wyposażyłam jego buty szkolne w specjalne dynamizne wkładki ortopedyczne i nie skarży się juź jak wcześniej na ból nóg polecam. https://pl.footwave.com/wkladki-ortopedyczne-online/wkladki-ortopedyczne/footwave-kids-3-4 Teraz kolej na mnie i na wkładki do moich butów do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia

Obuwie ortopedyczne oraz obuwie profilaktyczne są ze sobą bardzo często mylone. Każdy z tych rodzai obuwia spełnia odmienne funkcje i stosuje się je przy innych okolicznościach i wadach stóp. Niemniej jednak potocznie uważa się obuwie profilaktyczne i obuwie ortopedyczne to to samo. Nawet sklepy internetowe i producenci obuwia stosują te nazwy zamiennie bo tak też uważają konsumenci. Jednak tak naprawdę obuwie ortopedyczne i profilaktyczne zdecydowanie nie są tym samym. Profilaktyczne nosimy aby nie mieć wad stóp lub w delikatnej korekcji wad stóp a ortopedyczne jak wada jest sporo. Ortopedyczne najczęsciej jeż już na indywidualne zamówienie. Dużo profilaktycznego obuwia znajdziesz na https://www.tomcio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Zdecydowanie warto kupić buty profilaktyczne. Moja córka miała problem z nóżkami i ortopeda polecił obuwie ortopedyczne Memo. Teraz jest już o wiele lepiej i naprawdę widać różnicę! Mimo wszystko dla młodszej od razu wybraliśmy profilaktyczne buciki, również tej marki i muszę przyznać, że sprawdzają się rewelacyjnie. Lepiej zapobiegać niż później leczyć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że warto kupić lepsze buty:) Nie zawsze tak sądziłam, bo drogie są w zakupie. Ale inwestycja w ładną sylwetkę jest na całe życie. Szkoda potem żałować, gdy dziecku na bilansie wyjdą jakieś krzywizny, których można było uniknąć. Moje dzieci noszą teraz Memo, które kupuję okazyjnie w sklepie w Łodzi na Wróblewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×