Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 lekko faluj膮ca

po rzuceniu palenia-TRAGEDIA ze zdrowiem

Polecane posty

Ile juz nie palisz? Ja postanowilam, ze to bedzie moj ostatni raz jak rzucam palenie , mam nadzieje , ze juz do konca zycia nie zapale ani jednego papierosa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
raczej po sodzie chyba.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja po autohipnozie nie pale juz dr贸gi rok

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dalej zero palenia . Jednak sytuacja w ktorej sie teraz znajduje(my) Nie sprzyja odwykowi . Ostatkiem sil powstrzymuje sie przed zakupem papierosow , tak mi brakuje tego dymka 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pozioma 1
Witam.Czytaj膮c te posty stwierdzi艂em,偶e stosunkowo ma艂o pali艂em.Zaczo艂em jakie艣 pi臋膰 lat temu raczej tak okazjonalnie jedna paczka na trzy dni,potem jedna na dob臋,palilem kilka miesi臋cy i kilka przerwy i tak na zmian臋.W 2012 poli艂em mo偶e 4-5 miesi臋cy,w 2013 do lutego potem przerwa do maja i zn贸w pali艂em do 25 pa藕dziernika z przerw膮 mo偶e 2 tyg.Teraz od 25 pa藕 nie pal臋 to ju偶 prawie dwa miesi膮ce a pali艂em paczk臋 na 24h a czasem i na d艂u偶ej.Po 偶uceniu jakie艣 2 tyg zwi臋kszy艂 mi si臋 apetyt co jest oznak膮 oczyszczania.Ale nadal mam ataki kaszlu,raczej suchego i najcz臋艣ciej nad ranem s艂ysz臋 jak mi w p艂ucach wszystko dudni.Mo偶e ze dwa razy mia艂em baaardzoooo silny nag艂y, piek膮cy b贸l w klatce i 艣cisk w gardle,my艣la艂em,偶e to zawa艂.B贸l utrzymywal si臋 jeszcze przez ok艂 12 min.Wyczyta艂em w necie,偶e takie objawy moga sugerowa膰 Odm臋 P艂ucn膮 i tu si臋 bardzo wystraszy艂em.Jak my艣licie,czy takie palenie jak u mnie moglo spowodowa膰 Odm臋?Duszno艣ci nie mam,tylko ten kaszel,nigdy wcze艣niej jakzucz艂em nie mia艂em takich objaw贸w.Dzi臋ki i prosz臋 o kom臋ta偶,o偶e jaki艣 specjalista si臋 wypowie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
U mnie zacz臋艂o si臋 po miesi膮cu. Pali艂em ponad 20 lat. Z dnia na dzie艅, po prostu sta艂em si臋 bardzo s艂aby. Uprawiam r贸偶ne sporty i po pierwszych dniach rzucania by艂em w fenomenalnej formie. I...nagle, do艂ek. Md艂o艣ci, cisnienie w g贸re, omdlenie,palpitacje,zawroty g艂owy i..... karetka. Badania, bardzo dobre wyniki., tylko ci艣nienie. Lekarze m贸wi膮,偶e genetyka..... M臋cze si臋 ju偶 4 miesi膮c. Dalej daleko mi do idea艂u. Zastanawiam si臋 co przyniesie kolejny dzie艅.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
to najprawdopodobniej dolegliwo艣ci zwi膮zane z pragnieniem zapalenia papierosa. TO jest po prostu g艂贸d nikotynowy, kt贸ry powinien przej艣膰. Ja mia艂am takie dni kiedy rzuci艂am palenie po spotkaniach www.allen-carr.pl/ ale trwa艂o to tylko 2 miesi膮ce, szybko zapomnia艂am na zawsze o papierosie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 arti288
ja rzuci艂em palenie 3 miesi膮ce temu .Pali艂em 20 lat po paczce dziennie i mia艂em do艣膰.pierwszy miesi膮c by艂 super przyp艂yw energi ,si艂y czu艂em sie z dziesi臋膰 lat m艂odszy ,偶eby nie przyty膰 biegam .Niestety po miesi膮cu si臋 zacz臋艂o -skoki ci艣nienia ,ko艂atanie serca,du偶e os艂abienie, czasami jad膮c samochodem my艣la艂em 偶e odjad臋 i tak na przemian dwa dni ok i trzy m臋czarni.Nawet w Austrii na nartach ok 2000-3000mnpm.czu艂em sie fatalnie i wyjazd by艂 nie udany .Nie wiem ile to jeszcze potrwa ale zaczynam si臋 ba膰 wi臋c chyba pora odwiedzi膰 lekarza.Mimo wszystko nie wracam do palenia, je偶eli m臋czycie si臋 tak samo to wytrwa艂o艣ci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja rzuci艂am palenie 3 miesiace temu z tabletkami desmoksan. Wczesniej rzuca艂am wiele razy, ale wraca艂am i w艂asnie za kazdym razem bylo tak samo. Jak rzucilam palenie, po miesiacu zacze艂am chorowac... Teraz tez tak mam od 2 miesiecy mam tj jakby grype, polaczana z ostrym, duszacym kaszlem, b贸l gard艂a, szyji, karku. Za kaxdym razem tak by艂o, a jak pali艂am to by艂am okazem zdrowia, nie mia艂am nawet kaszlu, zadyszki itd. Teraz prawie zdycham, nie wiem kiedy to przejdzie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja jak rzucalam z 10 lat temu to glupa napalilam sie jak smok bo to ostatni dzien a zeby czasem z rana nie chcialo mi si臋 pali膰 to sobie zarzylam tabletki z nikotyna myslalam ze wykorkuje przedawkowalam ja poprostu ech ale kolejne dni nie byly latwe doslownie wieczorami mi nogami rzucalo to tak jak odstawienie narkotykow organizm sie domaga i bedzie wariowal przetrwaj bo warto

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
bardzo sie ciesze ,偶e piszecie co jest grane. ja rzuci艂em , mam 1.5 m-ca. teraz jest b. ci臋偶ko. cos jak by depresja , sciskanie gard艂a, b贸l za uszami, przerywany sen. mysle ,ze wiecie o czym m贸wie. czy ktos by艂 z tym u lekarza i ma jakies doswiadczenia? jedno jest pewne -nie wolno sie poddac , dlatego pozdrawiam was wszystkich i trzymam za was z c艂ej swojej si艂y.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 1111
ja nie pal臋 od 3 stycznia 2016 r,mam 40 lat i pali艂am 1,5 paczki dziennie,pali艂am przez dwie ci膮偶e,nie mog艂am przesta膰 ,ja po prostu lubi艂am pali膰,nawet znajomi te偶 palacze m贸wili 偶e,ich pobijam w ilo艣ci wypalanych papieros贸w.A偶 wreszcie gdzie艣 od listopada zacz臋艂am czyta膰 w internecie o skutkach palenia i korzy艣ciach rzucenia,naprawd臋 si臋 nakr臋ca艂am,wreszcie tak bardzo chcia艂am rzuci膰,偶e pod koniec roku kupi艂am Desmoxan ,w nowy rok za偶y艂am i od 3 nie pal臋,przez pierwsze 2 tygodnie bra艂am regularnie,p贸偶niej jak mi si臋 przypomnia艂o,kryzysy by艂y ,daj臋 rad臋,a silnej woli to ja nigdy nie mia艂am,nie chc臋 pali膰,Validol bior臋 bo mnie w sercu 艣ciska kilkana艣cie razy dziennie,kardiologa chyba odwiedz臋,o fajkach my艣l臋 kilkadziesi膮t razy dziennie,zobaczymy,ale jak sobie przypomne jak by艂o kilka dni po rzuceniu,to wtedy my艣l臋 偶enie wr贸c臋,zobaczymy....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
czesc niepalacy.nie pale 10 miesiecy-wspomagalam sie desmoxanem.na poczatku roznie to bywalo-skoki cisnienia,syfy na twarzy(ponoc w ten sposob oczyszczal sie organizm)6 kilo do przodu.teraz raczej wraca wszystko do normy.sa duze plusy -mam dobry smak,wech,kondycja tez zdecydowanie sie poprawila,nie smierdzi w domu tytoniem,cera tez sie poprawila tylko jeszcze pare kilo do zrzucenia i bedzie cacy.palilam 18 lat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Tak dla poczytani, mo偶e kogo艣 zaciekawi, bo mnie zainteresowa艂o: Wszystkie dolegliwo艣ci cia艂a fizycznego, s膮 skutkiem braku harmonii cia艂 subtelnych. Je艣li cz臋sto opanowuje cz艂owieka nienawi艣膰, smutek, 偶al, zazdro艣膰 i inne negatywne my艣li, uczucia, czy emocje, to za ka偶dym razem, coraz bardziej niszczy swoje cia艂a subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajduj膮ce si臋 w cia艂ach subtelnych, schodz膮 na cia艂o fizyczne, poprzez r贸偶ne dolegliwo艣ci. Nieprawid艂owe dzia艂ania, my艣li, negatywne emocje i uczucia, powoduj膮 dolegliwo艣ci i tylko sam cz艂owiek jest za nie odpowiedzialny. Du偶a r贸偶norodno艣膰 dolegliwo艣ci, spowodowana jest przez r贸偶ne przyczyny, jakie cz艂owiek wywo艂a. Inne dolegliwo艣ci odczuwa kiedy, nie mo偶e komu艣 wybaczy膰, inne kiedy jest ci膮gle pe艂ni zazdro艣ci, a jeszcze inne kiedy na przyk艂ad. 藕le si臋 od偶ywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, 偶e to sam cz艂owiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. R贸wnie偶 i sam mo偶e si臋 ich skutecznie pozby膰. Powinien to jednak chcie膰 zrobi膰 sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpni臋te z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Od ostatniego razu min臋艂o 7 miesi臋cy. Czuj臋 si臋 o niebo lepiej. Po ostatnich palpitacjach i ko艂ataniach nadst膮pi艂y problemy z trawieniem. K艂贸cie raz w lewym raz prawym boku,skurcze 偶o艂膮dka. Powoli wracam do 偶ywych....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
9 dni temu zucilem palenie i od tego czasu zle sie czuje boje sie ze sie przewroce bo zawroty glowy,bole nogi jak zgabki.Czy to normalne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰arti288
witam poprzednio pisa艂em trzy miesi膮ce temu wtedy fatalnie si臋 czu艂em, co opisa艂em .Po kolejnych trzech miesi膮cach, czyli p贸艂 roku abstynencji nikotynowej troch臋 si臋 zmieni艂o i powiem wam WARTO! RZUCI膯 . Po trzech miesi膮cach m臋czarni wybra艂em si臋 do lekarza porobi艂em badania krew ,mocz,usg jamy brzusznej i wszystko wysz艂o ok, natomiast okaza艂o si臋 偶e mam nadci艣nienie ,przez oko艂o p贸艂tora miesi膮ca bra艂em tabletki na obni偶enie ci艣nienia do tego dieta bez soli i systematyczne bieganie po tym czasie cisnienie si臋 unormowa艂o i czu艂em si臋 coraz lepiej, teraz potrafi臋 przebiec 15 km bez zatrzymywania ma艂o tego za miesi膮c startuje w p贸艂maratonie nie chodzi tu o pozycje kt贸r膮 zajm臋 ale o zmierzenie si臋 z dystansem .Pisz臋 to wszystko aby zmotywowa膰 tych kt贸rzy przechodz膮 piek艂o rzucania papieros贸w bo ja mia艂em ci臋偶kie chwile .Jedno co mog臋 poradzi膰 to nie rzucajcie papieros贸w po d艂ugoletnim paleniu od razu, tylko stopniowo i za pomoc膮 tabletek typu desmoksan by膰 mo偶e unikniecie kilku miesi臋cy m臋ki. WYTRWA艁O艢CI

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
mnie np pomogly dwie sesje metody http://www.allen-carr.pl/ i w rzeczywistosci szybko przeszlo. nie mam ochoty zapalic.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kukul777
Pali艂em 43 lata i w ko艅cu z tabletkami desmoxan bez problemu uda艂o mi si臋 rzuci膰. Min膮艂 rok i 6 miesi臋cy od rzucenia palenia i zacz臋艂y si臋 problemy zdrowotne. Od dw贸ch miesi臋cy mam problemy ze spaniem i z zatokami, kt贸re ograniczaj膮 mi dost臋p powietrza podczas za艣ni臋cia i to powoduje ze powoduje 偶e co trzeci膮 noc mam zarwan膮 . Niebawem mam urlop i spr贸buj臋 przerwa膰 kuracj臋 leczenia zatok i zrobi膰 test alergiczny. Je偶eli test nic nie wyka偶e pozostanie chyba wr贸ci膰 do palenia bo ile偶 nocy bez uszczerbku na zdrowiu mo偶na jeszcze zarwa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja mog臋 sie pochwli膰, 偶e rzuci艂am bez problemu na sesji Allena Carra. Kole偶anka mi to znala偶艂a w interenecie i by艂o super. Swietna terapeutka, nie mia艂am 偶adnych objaw贸w odsatawiennych. Je艣li kto艣 si臋 zainteresuje i chce sobie pomoc to wi臋cej info jest na ich stronie allen-carr.pl. polecam z ca艂ego serca.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰kasia
Walcz臋 i ja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justka1515
Kto walczy z na艂ogiem ju偶 jest zwyci臋zca :) Sam fakt ile traci si臋 kasy na palenie jest ju偶 bardzo mobilizuj膮cy. Pali膰 ka偶dy mo偶e ale ju偶 zerwa膰 z na艂ogiem jest sztuk膮 http://rzucanie-palenia.info.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yukkala
palenie papieros贸w to samo z艂o, ja przez palenie du偶ej ilo艣c***apieros贸w zacz臋艂am odczua膰, 偶e pogarsza mi si臋 wzrok, ale odk膮d zacz臋艂am 艂yka膰 lutezan z cynkiem w sk艂adzie i lutein膮 to oczy juz nie sa takie pograzonioen, a palenie docelowo mam zamiar rzuci膰 palenie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kukul777
Pali艂em 42 lata bo wcze艣niej rzuci膰 mi si臋 nigdy nie uda艂o a 4 stycznia 2018 minie 3 lata jak rzuci艂em i u mnie przesz艂o g艂adko, bez 偶adnych komplikacji . Kole偶anka z pracy mia艂a tak samo jak "lekko faluj膮ca" zacz臋艂y si臋 problemy zdrowotne wi臋c szybko zaniecha艂a i pali dalej. Pewnie ka偶dy organizm inaczej reaguje i tu chyba przyda艂aby si臋 porada lekarza, co z tym fantem zrobi膰 偶eby nasze zdrowie nie ucierpia艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Witam Ja nie pal臋 od 5 miesi臋cy. Pali艂am co najmniej paczk臋 dziennie przez 35 lat. Na pocz膮tku by艂o ca艂kiem dobrze pomimo tego, 偶e ujawni艂a mi si臋 choroba przewlek艂a, kt贸ra nazywa si臋 wrzodziej膮ce zapalenie jelita grubego. Du偶o gorzej jest teraz - fatalne samopoczucie, ci膮g艂a senno艣膰 (najch臋tniej nie wychodzi艂abym z 艂贸偶ka), zawroty g艂owy, przyty艂am 5kg w miesi膮c i og贸lnie fatalnie . Mia艂 kto艣 tak?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kukul777
Moja znajoma z pracy mia艂a podobnie, zacz臋艂a og贸lnie podupada膰 na zdrowiu wi臋c wznowi艂a palenie i twierdzi 偶e czuje si臋 lepiej. U mnie pr贸cz problem贸w z zaburzeniem snu, o ile to jest od rzucenia palenie, bo wyst膮pi艂o dopiero po 1.5 roku od rzucenia, og贸lnie czuj臋 si臋 dobrze, Du偶o os贸b ma perypetie zdrowotne po rzuceniu palenie, ale pono膰 trzeba przez to przej艣膰 i prze偶y膰 i pono膰 b臋dzie lepiej. Dobrze by艂oby 偶eby jaki艣 specjalista, najlepiej chyba psycholog par臋 zda艅 napisa艂 na ten temat, wiedzieliby艣my na czym stoimy. 呕ycz臋 wszystkim du偶o zdr贸wka w tym Nowym Roku i du偶o wytrwa艂o艣ci, pono膰 kto chce to da rad臋, ale trzeba te偶 uwa偶a膰 na zdrowie kt贸re mo偶emy nie艣wiadomie pogorszy膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andaluzja1
To s膮 efekty rzucenia palenia, ale powinny szybko min膮膰. Organizm si臋 przestawia na zdrowszy tryb 偶ycia. M贸j m膮偶 te偶 si臋 tego obawia艂 i pyta艂 wci膮偶, g艂贸d nikotynowy ile trwa. Zacz膮艂 za偶ywa膰 tabletki Tabex i na razie znosi to dobrze. Mam nadziej臋, 偶e nie b臋dzie mia艂 a偶 tak silnych objaw贸w odstawienia nikotyny. Terapia musi troch臋 potrwa膰, zanim wszystko wr贸ci do normy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×