Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie/normalne to jest//

Po co rodzicie dzieci skoro przecież

Polecane posty

Gość nie/normalne to jest//

Może inaczej po co chcecie zajść w ciąże skoro Poród jest taki strasznie bolesny???Wszystkie was albo napewno 99% poród był ciężki i cholernie bolało?? Ja też bym chciała mieć dziecko bo kocham dzieci ale jak pomyśle jak to cholernie boli to szlak mnie trafia!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wizja tego bólu cię tak przeraża to nie jesteś gotowa do macierzyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczysz swojego dzidziusia po porodzie zaraz zapomnisz o calym bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli jak cholera ja miałm straszny poród ale warto było sie meczyc bo mam cudownego synka kóry swoim uśmiechem wynagradza wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie/normalne to jest//
No tak sie mówi ze poboli i przestanie ale ja sie tragicznie boje. Boje sie jak pojade już na porodówke i nie ważne czy ktoś bedzie ze mną(choc bardzo tego chce) Ale już wiem ze nie bede wiedzieć co mam robić bede tak przerażona ze bedzie sie mi zanosić na płacz i bedą sie mi strasznie nogi trzęś nie mowiąc o bólu kregosłupa i tych skurczy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz jak bedzie cie bolalo przy porodzie? moja mama nie cierpiala przy zadnym,, zle wspomina tylko cesarskie ciecie a pozostale 3 porody mowila ze moglaby rodzic jeszcze 3x :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam fobie na tym punkcie. Nie tylko porodu się boję, ale też samej ciąży. To musi być straszne. Chociaż kocham dzieci i myślę, że mam silnie rozwinięty instynkt macierzyński, to boję się okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko chodzi mi o to, że jeśli ktoś naprawdę pragnie dziecka to nie zważa na ból i niewygody mnie osobiście mogłoby rozerwać na pół, mogłabym mdleć, rzygać z bólu a mimo to pragnę dziecka jak cholera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem jest się chorym i chce być zdrowym, a operacja też boli. Trzeba ją przejść, żeby wyzdrowieć. Cesarka też boli. Wyjścia nie ma, przyjście dziecka na świat wiąże się z bólem, niezależnie od tego, którędy wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Nie pytajcie się PO CO? Jest jeszcze wiele innych bóli ,które się nigdy nie goją np: zdrada,gwałt,porzucenie,śmierc kogoś,niemożnośc bycia mamą tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze akurat wszystkie wpisy, ale tez tak czasami mam ze jest np 10 postow a ja widze tylko 4 :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .aja.
Zawal lub zator tez boli a przychodzi sam i nie ma po tym szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saintmichel
"skoro wizja tego bólu cię tak przeraża to nie jesteś gotowa do macierzyństwa" Durny tekst nawiedzonej matki-polki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciat
Hej kobiety . Ja przeżyłam poród kleszczowy :( i wizja kolejnego porodu nie zwala mnie z nóg - mam nadzieję że teraz to będzie "normalny" poród . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to depilacja nie boli??? :D Ja przy porodzie nawet nie pisnęłam, a jak sobie depiluję pipkę to wrzeszczę w niebogłosy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w szpitalu.....
kazdej poloznej "trzeba" dac po 50zl, najgorzej jak rodzisz na zmianie i co wtedy..... ja powiedzialam ze nie dam, ze mna na sali rodzila jeszcze jedna dziewczyna, koszmar nawet nie powiedzialy zebym sobie usiadla dobre dwie godziny siedzialam skulona w kacie z bolu plakalam w glos a one nic, rozumiecie nic!!!! w miedzy czasie maz dzwonil do poloznej (niedziela 6 rano :-( ) dopiero jak ona zadzwonila do nich to daly zastrzyk przeciwbolowy! takie pizdy, a do tamtej co chwilke lataly jakby mogly to by sie za nia wysrały przed porodem. jak juz przyjechala moja "polozna" to mi pomogla gdyby nie ona to juz nigdy wiecej bym dzieci nie chciala miec, bolu nie zabrala, porod mialam cieszki, jak sobie przypomne to mnie zaczyna wszystko bolec, ale jak moje malenstwo do mnie przyjdzie, przytuli sie to o wszystkim zapominam.... ale zal i nerwy mozemy tylko miec do tych co rodzily przed nami bo same ich tego dziadostwa nauczylysmy po co dawac przeciez biora wyplaty, a te bonusy jezeli mozna je tak nazwac jakby uzbierac to naprawde dobra sumka wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym sie rozni porod kleszczowy od normalnego? wiem ze dziecko wyciagaja z pomoca kleszczy ale jakos wsadzaja te kleszcze do srodka? rozcinaja cie bardziej czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no boli, bardzo boli :o ale tak przyjemnie na WŁASNE dzieci patrzeć :) nie da się porównać z niczym tego,co codzienne obcowanie z nimi daje! a poród? o najboleśniejszym od ponad 6. lat próbuję zapomieć... ale każdy następny niósł nowe doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna przestan
bo mnie brzuch boli ze smiechu jak ciebie czytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ktos mi powiedział : WSZYSTKO CO PIĘKNE RODZI SIę W WIELKIM BóLU\" - PRAWDA W 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie/normalne to jest// - bol porodu sie w 100%oplaca!!!!!:)Gdyby bol byl ponad sily to natura\"wymyslilaby\" cos innego.Boli bo boli ale jak poloza ci malenstwo na piersiach to wszystko co nieprzyjemne znika:)Po drugie musisz wiedziec ze dzidzius jak sie rodzi to przeciska sie przez\"ciasny tunel\"i cierpi nie mniej niz kobieta rodzaca. Fajna...czegos nie wie???przeciez to chodzaca encyklopedia ciazy i porodu!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×