Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lucyjka

kupki po nutramigenie

Polecane posty

Jakie kupki i jak czesto maja wasze maluchy po nutramigenie? Od tygodnia moje 3 miesieczne dziecko jest na nutramigenie ze wzgledu na mocna skaze bialkowa. Wczesniej bylo na piersi i nan1, ale mialo wysypke i klopoty z brzuszkiem. Ucieszylam sie, ze po nutramigenie dziecko jest spokojniejsze, nie ma wzdec i robi lekko kupki. Wczesniej robilo co 2 dni po masowaniu brzuszka. Niepokoi mnie jednak, ze z dnia na dzien robi wiecej kupek i one maja coraz bardziej rzadka konsystencje. Sa zielone, budyniowate (duza kupa) lub wodniste z grudkami (male kupki). Do 3 dziennie. Nadal ciemno zielone. Czy to normalne? Jak wyglada biegunka u niemowlaka? Do pediatry pojde jak najszybciej mi sie uda (nie mieszkam w Polsce, tutaj nie tak latwo o konsultacje), ale prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia jak była na Bebiko Omneo robiła wielką zieloną kupę raz na 2-3 dni. odkąd jest na Nutramigenie zaczeła robić kupki takie jak robiła będąc karmiona piersią tzn. ładne żółte kupki o konsystencji musztardy nawet po każdym posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
była na Nutramigenie 1 potem 2 i kupki były zawsze zielone , ze względu na wysoką zawartość żelaza w tymże mleku.Kolorem sie nie przejumuj.Kupy moga byc tez raz rzadsze raz gęstsze , ale najwazniejsze żeby nie były bardzo rzadkie i jakby z pianą.Piana to objaw biegunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×