Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszka83

jaki fotelik i kiedy czas na zmiane??

Polecane posty

mam 4,5 miesicznego synka mamy obecnie fotelik 0-13 kg kiedy na zmine czas ?? i jaki fotelik polecacie jakije firmy nie chodzi o cene tylko o bezpieczeństwo dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmienilam jak mala miala coś z 7 miesiecy. mamy zoolty- w naszym przypadku cena tez grala rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My równiż zmienilismy fotelik gdy nasza córcia miała 7 miesięcy. Wprawdzie już od 6 mies protestowała p0ko wkładaniu jej do \"kołyski\" ale jeszcze miesiąc jmusiała przecierpieć. Mielismy fotelik f-my Renolux-odziedziczony po kuzynce i sprawdził sie w 100%. Z naszego doświadczenia wynika, że donbrzez gdy fotelik ma przewiwna tapicerkę, żadne welury itd bo latem dziecko strasznie się w nich poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zmienilismy troszke wcześniej,małej juz wystawały nóżki i przeszła na maxi cossi priori.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie moze jakas dobra firme fotelikow od 0 do 18 kg??? chodzi mi o taki zeby malutka mogla narazie w nim lezec a pozniej siedziec!! na foteliku nie mam zamiaru oszczedzac wiec cena nie gra roli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno mozna polecic iseos safe side bebeconfort,ale ja z doświadczenia polecam maxi cosi(tyle ,że ja mam 9-18kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weac
Dziecko ze względu na bezpieczeństwo powinno przynajmniej do roku jeździć tyłem do kierunku jazdy. Mój mały ma 9 miesięcy i też protestuje ale napewno nie będe śpieszyć sie z wymianą fotelika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i można zwaroiwac ;( podoba mi sie ten fotelik co jackpot przesłąłą a i te co ey dziewczyn sa super kurcze nie wiem bo i ceny rózne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,mój starszy syn jeżdził w tym i jezdzi w nim córka,nie zgodze sie tylko z tym,że welurowe obicie w nich sie wyciera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×