Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna_pompujaca

Wytrysk - zasięg

Polecane posty

Gość krakowianka jedna
pokażesz mi na żywo taki wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkaa13
Szukasz jakiś strojów, w których Twój misio rozbudzi Cie do czerwoności ? Odwiedź dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zboczuszek8999
Kiedy robicie mu dobrze głównie masujecie główkę a to nie wytwarza takiego ciśnienia :P facet sam przed szczytowaniem najczęściej intensywnie dotyka trzonu penoisa, co wytwarza większe ciśnienie, zresztą pieszczenie główki często blokuje kanaliki z tego co mi wiadomo :D Sam po około godzinnej masturbacji miałem wytrysk ponad 4 metry na oko (na stojąco, 183 cm wzrostu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zboczuszek8999
Nope, z miałem na myśli całkowity poziom :P Nie miałęm jeszcze dziewczyny, jestem prawiczkiem xD Znajdę jakąś wyślę ją żeby zdałą Ci relację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka jedna
zboczuszek zdecyduj się kim jestes!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłyy
jestem ciekaw jak wam spodobalby sie moj wytrysk mysle ze ciekawey)) slawek20011@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrysk jest najlepszy po dłuższym odpoczynku od seksu :) w moim przypadku po 2 dniach, wtedy daleko potrafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj rekord wytrysku
po kilku dniach przerwy jak jestem juz mocno podniecony to spuszczam sie na 2 metry, odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pier.dolicie hipolicie
siedem osiem metrów norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 metrów
jak strzelam z okna to leci aż do ziemi, czyli 12 metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczzka
Nic nie poradzisz, z tego co się orientuję zależy to także od podniecenia faceta... __________________________________________ Każdy znajdzie coś dla siebie - www.dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
no i już wiadomo jak rozpoznać czy facet zdradza - po zasięgu wytrysku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roccomm
Jak miałem nascie lat to moja sperma była bardzo wodnista i spokojnie strzelałem na metr lub dwa . Jednak po jakimś czasie stała się gęsta i od tego czasu leci na góra 20 - 30 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia dobra rada
Swego czasu przeprowadzałam powiedzmy studia w temacie, zagadnienie jest dość złożone, ale udało mi się wypracować pewien schemacik postępowania, który dawał wyniki w granicach ok 2 metrów na strzał, z pozycji horyzontalnej na plecach, niekiedy więcej, w zależności od stanu w jakim znajdował się "miś" w czasie eksperymentów. Jeśli są tu amatorki skłonne do powtórzenia doświadczeń to opiszę swój sposób doprowadzenia "obiektu" do eksplozji, a nie chcę produkować się przed onanistami, oni radzą sobie sami a i tak idą na ilość a nie jakość. (wiem że nie każda z nas lubi widok spermy a i rozmowa o tym bywa krępująca) Któregoś razu poznałam "pacjenta" który potrafił zwalić sobie 5 razy od rana do południa, i to tak intensywnie że siusiak mu puchł, tworzyły mu się takie nieregularne zgrubienia, opuchnięcia pod skórą członka, tak że skóra nie dawała się już łatwo przesuwać po członku, próbowałam mu zrobić ręką ale nie dałam rady, dokończył sobie wreszcie sam po 55min. ! waląc jak wściekły a sperma już mu prawie wcale nie leciała, w jajkach miał tylko trochę wodnistej cieczy, to był podobno szósty raz w danym dniu a było dopiero około szesnastej, członek miał potem obolały przez kilka dni ale te kalafiorowate opuchnięcia zeszły dopiero po dwu dobach. Swoją drogą to było mi go trochę szkoda, bo był nieśmiały i taki nieporadny, strasznie szybko się podniecał i potem już nie wiedział co dalej ze sobą zrobić, dziewczyn unikał, bo się wstydził że mu ręce drżą, poci się i mu staje z byle powodu, i moczył wtedy slipki, no po prostu kupka nieszczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia dobra rada
Jak doświadczenie mi wskazuje to może i tam jest gdzieś jakaś prostata ale jak pistolecik się wystrzela za często to i lecieć nie ma co, a ociupinka wody to nie sperma, prostaty nie mam zamiaru szukać bo w tyłek nikomu paluchów pchać nie będę to dobre dla pedałów, za wrażliwa kobieta jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia dobra rada
Gregor_Kraków Erekcję możesz poprawić i usztywnić przy pomocy ołówka, tylko czy aby na pewno o to chodzi? no i co na to twoja partnerka? partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_krakow__
na "recznym" kolo 1 m :-) przed chwila probowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zembatka
Moj byly tak mocno strzelal ze jak raz robilam mu loda to mi zęby z przodu wybilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantryglodytes
W dzisiejszym fakcie porażające fakty: Wiele kobiet z obrzydzeniem reaguje na spermę. Okazuje się jednak, że jej składniki mają duży wpływ na reakcje fizjologiczne pań. Międzynarodowy zespół naukowców ustalił właśnie, że białko zawarte w płynie nasiennym stymuluje neurony partnerki. Pod wpływem tego składnika spermy, kobiecy mózg zaczyna wydzielać hormony. I to by było na tyle, a ja niezmiernie lubię sobie trysnąć spermą na buźkę mojej najsłodszej, gdy wyciągnę vacusia z cipki, prawie zawsze trafiam, tym bardziej że to ona swoją łapką kończy tak umiejętnie, w tym samym czasie masuję jej neuronkę i dokładnie czuję te jej hormony, jak się wydzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 1,5 m zabijam muche ,kiedy mialem 20 lat komary na suficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konczy sie zawsze do buzi panny,wzglednie na biust-inne finaly to marnotrawienie boskiego nasienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reno59
Dawniej po wyciągnięciu mój wystrzał leciał daleko poza głowę ten pierwszy,drugi był już słabszy i nektar lądował na twarzy i stopniowo niżej na brzuch i cipkę.To ciśnienie zależy od stopnia podniecenia. Miłych strzałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prosty rozum. Gdyby penetracja cipki i orgazm od niej nie był tak przyjemny, to faceci by poprzestali na masturbacji swoją ręką. Czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie przed chwilą będąc w pracy zwaliłem sobię gruchę - ledwo 75 cm. ale wszedł dyrektor i dostał na twarz, teraz pewnie mnie zwolni albo zaprosi do gabinetu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś http://www.nepalherbs.eu/pl/ ? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działa w sposób ciągły i nie potrzeba pilnować godzin. Komfort uprawiania sexu jest naprawdę bardzo duży a erekcja i wytrysk jak u szesnastolatka. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłem kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Oprócz skutecznej poprawy erekcji to także dla mężczyzn szerokie prozdrowotne spectrum działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×