Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna ....

czy mam na niego czekać?

Polecane posty

Gość smutna ....

znamy się od roku....spotkania...czułości..zapewnienia o miłości....obietnice....wspólne plany....ja nie mieszkałam z mężem od 4 lat...ale nie miałam rozwodu...nalegał moj PARTNER abym złożyła pozew bo pragnie abym była wolna i abyśmy razem stanowili rodzinę. w końcu złożyłam pozew. Szybko wszystko sie odbyło...chyba zbyt szybko!!!Mam już rozwód! A moj Partner stwierdził,że jeszcze nie jest gotowy ,że musze mu dać jeszcze troszkę czasu na podjęcie decycji.....nie rozumiem najpierw nalegał na uregulownie mojej sytuacji życiowej...a poźniej wycofuje się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
ale przewrotna z niego bestia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaa23
bo takich rzeczy nie robi sie dla kogos tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betii79
A może tylko szukał wymówki? Mówił Tobie, że nie możecie być razem, dopóki ... nie masz rozwodu a tak na prawdę to tylko taka wymówka była i wcale mu na tym nie zależało? Życzę Ci jak najlepiej. Szczerze mówiąc mnie by papierek do szczęścia potrzebny nie był na jego miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś już dla niego atrakcyjną partią, ponieważ masz rozwód. Poczuł się więc chłopina z lekka zwiedziony. ;) A tak naprawdę, szkoda mi Cię kobieto lecz nikt za Ciebie tego życia nie przeżyje. Jak sobie posiałaś, tak zbierasz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×