Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strachliwaaaaaa

czy to objawy ciązy

Polecane posty

Gość strachliwaaaaaa

czy bol brzucha taki jak przed miesiaczka moze byc objawem ciazy? bola mnie jajniki po obu stronach i okres mi sie spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup test
i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwaaaaaa
moze ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwaaaaaa
moze ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneże tak-gratuluje
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, na 100% jesteś w ciąży, są to bliźniaki jendnojajowe... a słyszałaś może o czymś takim jak google? Po co sie głupio na forum pytasz jakbyś sama myśleć nie potrafiła... Chyba znasz lepiej swoje ciało, niż my Twoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwaaaaaa
moj okres nigdy nie byl zbyt regularny, dzis jest 29 dzien cyklu, na ogol mam cykle 23-26 dni czasem zdazy sie 22, czasem 28, mam tez apetyt jak przed okresem i pryszcze, a jak wyglada ta kreska na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko ty sie lepiej do nauki
wez a nie do sexu szczylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wspóżyjesz to możesz być w
ciąży-ale co ty chcesz się tu dowiedzieć-zrób test albo poczakaj a nie zadawaj bezsensownych pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwaaaaaa
mam 24 lata dzieckiem nie ejstem. a Ty cogito powinnas wiedziec ze kobiety ktore sa w ciazy maja kreske na brzuchu tylko neiiwem jak ona wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe wspolczuje
dzieciakowi pewnie glupote odziedziczy po matce :o bedzie sie kreski dopatrywac zamiast normalnie zrobic test :o gowniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w ciązy :P :D ale z tej kreski chyba z 5 minut sie śmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwaaaaaa
akurat o tej kresce wyczytalam na kafe w innych topicach o objawach ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwaaaaaa
czy test zrobiony w innej porze niz rano jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, aż mi jest głupio... Jestem dużo młodsza od Ciebie a takie rzeczy wiedziałam juz w gimnazjum.... i przynajmniej zanim zaczęłam sie kochać z moim facetem, to przeczytałam dość obszerną książke na ten temat i nie szukałam podstawowych informacji na forach, tylko na stronkach, w których są o tym artykuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co niedouku
brzuch i jajniki bolą zarówno na okres jak i w początkowej ciąży więc dowód żaden :O a kreska pojawia się przeciętnie w 2 połowie ciąży więc zapomnij o kreskach na tym etapie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwaaa nie zawsze brak
okresu i bol jajnikow jes objawem ciazy to moze byc tez objaw np zapalenia jajnikow lub jakis zaburzen hormonalnych, stresu jescze dodatkowo sam sie nakrecasz..spokojnie popijaj sobie herbatke z lisci malin lub krwawnika podobno przyspiesza okres..lub zrob sobie ciepla kapiel albo wypij kieliszek lub dwa czerwonego wina..niektorzy jescuze mowia ze branie aspiryny pomaga przyspieszyc okres..nie lam sie babo i nie nakrecaj i nie daj sie tutaj straszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwaaaaa
nie uwazam ze ejstem niedouczona, po prostu zadalam pytanie, nie mam regularnych okresow co do dnia, wachaja sie w granicach 22-27 dni, fakt ostatnio przez kilka dni mialam troche stresow wiec moze dlatego okres mi sie przesuwa, a Ty cogito skoro jestes taka madra i duzo mlodsza ode mnie to nie wierze ze zaszlas w ciaze bo tego chcialas na kafe sa glupsze pytania wiec nie uwazam ze jestem jakas idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwaaaaa
a moze wiece w ilu procentach test jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież jek kobieta jest
w ciąży to ma "kreske", nieuki :P : "U niektórych kobiet w pierwszych tygodniach ciąży pojawiają się przebarwienia skórne - na wargach sromowych, brodawkach, linii biegnącej od pępka do spojenia łonowego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mojego przypadku nikt nie przewidział :P w swoich książkach przy regularnych cyklach 35 dniowych zaszłam w ciaże po 35 dniu. A test jest bardzo wiarygodny coś 90 kilka procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sstrachliwaaaaa
okres juz dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachowujecie sie dziwnie
po to są te fora zeby pytac,radzic sie i rozmawiac.Dziewczyna zadała wam pytanie a wy zamiast udzielic odpowiedzi sie nabijacie..załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kla
Mam pytanie po 17 dniach od miesiaczki dostalam krwawienia podczas seksu czy to moze byc to ze jestem w ciazy czy cos innego czy cos jest nie tak...Na nastepny dzien juz nie mialam kwawienia... czekam na pomoc...Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×